Şu ana kadar başınıza gelen en kötü şey neydi?

Sevahanm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
65
60
36
Merhaba KK değerli üyeleri. Can sıkıntısından bir derdim olduğundan böyle bir konu açıyor değilim. Fakat başka insanların tecrübelerinde de yararlanmak gerektiğine inanan otuz yaşında bir kadınım. Her konuda olabilir, şu ana kadar başınıza gelen en kötü şey ve bundan çıkardığınız ders neydi? bunları paylaşalım istedim.
Üstü kapalı şekilde kısaca yazalım, farklı bir gayem yok, acayip mesajlarla konuyu dağıtmalayım. :işsiz:Amaç gelişimimize katkı sağlamak, başkalarının tecrübelerinden öğrenmek. Mesaj yazan herkese teşekkürler.:KK15:

İlk ben yazayım, başıma gelen en kötü şey halen ailemle yaşamak. İnsan ne kadar değer verirse versin ailesine evlenmese bile kendi düzenine sahip olmalı bence. Değiştirmek için elimden geleni yapıyorum.

Cok sukur mutlu bir hayatım var ama sanırım psikolojik rahatsızlıgım başıma gelen en kötü şey Allah bütün okb hastalarına ve yakinlarina sabır versin malesef tecrube diyebilecek bir tavsiyem yok tedavi olmadıkça kendi kendinizde istediğiniz kadar telkinde bulunun daha kötü oluyo ama tavsiye verecek olursam bunu fark etmeniz bile buyuk bir adim devami gittiginiz doktorla sizin elinizde

X