Su, tarot ya da iskambil bakabilen arkadaşlarım burada mı?

hipstertiger

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
12
6
fala inanma, falsız da kalma demişler. hele ki benim son inanmam ve son uğraşmam gereken şey olmasına rağmen; çevre baskıları vs derken ilgimi çekmeye başladı. özellikle de terzi söküğünü dikemezmiş, ilişkilerimde her şey tepetakla gelince, uyumamış ve bana bi'kaç şey sallayabilecek arkadaşlar var mıdır rica etsem? dertleşiriz de üstelik...:)

fala inanma, falsız da kalma demişler. hele ki benim son inanmam ve son uğraşmam gereken şey olmasına rağmen; çevre baskıları vs derken ilgimi çekmeye başladı. özellikle de terzi söküğünü dikemezmiş, ilişkilerimde her şey tepetakla gelince, uyumamış ve bana bi'kaç şey sallayabilecek arkadaşlar var mıdır rica etsem? dertleşiriz de üstelik...:)
fal bakıyor musun sende??

Kahve falimi el mi?

Ne karşılığı ben eylence olsun diye atıyorum biletler..

Burada karşılıksız bakan pek çıkmaz o yüzden, ben de fal bilmiyorum :)
Bana da bir şey atabilirseniz sevinirim, fazla olmazsa bir arkadaşımın da falı var bakan olursa yükler misin diye rica etmişti benden, bakabilir misiniz ona da:KK51: Bu benim..

IMG_9711.JPG IMG_9713.JPG IMG_9714.JPG IMG_9715.JPG IMG_9717.JPG IMG_9721.JPG

Burada karşılıksız bakan pek çıkmaz o yüzden, ben de fal bilmiyorum :)
Bana da bir şey atabilirseniz sevinirim, fazla olmazsa bir arkadaşımın da falı var bakan olursa yükler misin diye rica etmişti benden, bakabilir misiniz ona da:KK51: Bu benim..

Eki Görüntüle 1840610 Eki Görüntüle 1840611 Eki Görüntüle 1840612 Eki Görüntüle 1840613 Eki Görüntüle 1840614 Eki Görüntüle 1840615
Bu aralar burçlarla ilgilendirdiğinden dolayın o bilmiyorum ama au gurubu(yengeç yada balık) bir erkek görüyorum karşısında da toprak grubu (muhtemelen boğa yada koç )var

Bu aralar burçlarla ilgilendirdiğinden dolayın o bilmiyorum ama au gurubu(yengeç yada balık) bir erkek görüyorum karşısında da toprak grubu (muhtemelen boğa yada koç )var

Toprak grubu olan kişi sıkıntılar çekmiş ve dili keskin...

Ve toprak grubu kişi su grubundaki kişiyi izliyor..

Hmm kim ki acaba, güneş burcum değil hiç biri. Yükselenim su, burcum olmasa da haritamda yoğunluk oğlak ve güneş burcum olan aslandadır.
İşle ilgili bir şeyler var mı peki..

X