Şuan O Kadar Sinirliyim Ki

Yaa zkxhzicjx sinirle yazdim düzeltirim birazdan
Konuyu zar zor okudum, anladığım kadarıyla çok alıngan bir insansınız, siz de, aileniz de gereksizce uzatmışsiniz.
Şu videonun 23.30 dakikasından sonraki sahneyi izleyin, gözümde o canlandi
+burası benim evim!
-Evet kızım evet
+Gerekirse icguveyis getiririm!
-Getirirsin kızım,getirirsin
+Ailemi bırakmam!
-Evet kardeşim,biz iki abi alırız seni evimize......
Evin şımarık cocugu gereksiz yere alınıp uzattikca uzatınca sizin gönlünüz olsun, küçüksünüz diye gönlünüzü eylemişler.
Kadın kötü bir şey dememiş ki, evlenirsen aile evinde yasamayacagina göre tabii ki ara sıra ziyaret edersin. Yok abilerin seni bırakmaz falan. İyi, koca adayını ikna et ,abilerinde yaşayın.
Zaten konunun saçmalığı 8 senedir baktığın kediyi 30 yaşına geldiğinde yani 11 sene sonra görme konusundan çıkmış. Yani ,benim de evde var. Allah tüm kedilerimize uzun ömür versin ama 20 yıl yasayan kedi olur mu? Gereksiz bir konuyu gereksiz yere uzatmis, gereksizce büyütmüş ve alinmissiniz.
Ama yaşınıza veriyorum

Son düzenleme:
Hadsiz onamı kalmış mal mülk hesabı yapmak. Ohh ne güzel oğlan çocuğunun hakkı herşey ,kız çoçuğunun ne haddine kafasında. Iyy benim abimde öyleydi babam bu ev kızımın dedi sustu kaldı. Bende şu sandalyeyi görüyormusunuz onun bile yarısını alacağım diye erol taş kahkahası attım. O günden sonra açmadı konuyu.

bos bogazlik etmis.
zaten ailen gerekli cevabi vermis bu kadar gerilmenize gerek yok.
daha yasayacaklariniz var sizin bu yengeyle
Of ben bir şey yaşamak istemiyorum muhattap olmakta istemiyorum zaten öyle sohbet falan da etmem evlendiğinden beri toplasan bes alti kere gitmisimdir

Evlenir gidersin ömür boyu aynı yerde oturmayalirsin diye düşünmüş doğal olarak. Tam bir ergensin
Aynen ergenim bunu neden hakaretmiş gibi kullandınız anlamadım.
Kimsenin benimle babamin malı üzerinden iç güveysi getir istersen canım seni hangi kata alalım canım şeklinde konuşamaz

Benim bir yere gittiğim yok daha şimdiden bu konularla germe kendini deseydin iç guveysi olayinada sen babamın evinde oturuyorsun ya ben neden getirmicem diyip bı kahkaha atacaktin

Aynen ergenim bunu neden hakaretmiş gibi kullandınız anlamadım.
Kimsenin benimle babamin malı üzerinden iç güveysi getir istersen canım seni hangi kata alalım canım şeklinde konuşamaz
Hakaretmiş gibi değil atarlısın demek istedim. Belki Adanalı birine aşık olup peşinden gidersin ne biliyim kadın sadece takılmış sana , ben kötü niyet sezmedim.

Yaa şöyle cevap veren kişilere hayranım ben hiç böyle konuşamam sinirlenince ağlarım konuşamam sinirden Allahtan bunları dedim çok şükür

çok basit,direkt x yenge diye hitap edeceksiniz,bozulursa bozulsun napalım? uslu dursaymış o da,lüzumsuzluk yapmasaymış

Şu gelinlerin kendinin olmayan mal üstünde kafa yormalari yok mu ya)
Hasta ediyorlar insanı
Konuşma üslubu sizce normal mi size gelininiz durduk yere seni hangi kata alalim canim istersen iç güveysi getir canım şeklinde karşılasa üzerinde durmazsınız yani

Yaa şöyle cevap veren kişilere hayranım ben hiç böyle konuşamam sinirlenince ağlarım konuşamam sinirden Allahtan bunları dedim çok şükür
Zamanla oluyor o konu daha çok açılır. Çünkü senin hakkın olarak görmüyor. Hiç gurur yapmaya gerek yok.bazı insablarda küsüp kendi hakkını veriyor ya çok kızıyorum .ben hep derim sen sokakta kalırsın erkeksin peki ben sokakta kalsam düşün bakalım başıma neler gelir diye susar.ne demiş ünlü düşünür Müge anlı”ölüm hak ,miras helal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…