Şubat ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar

Evet benim yumurtalar toplandı 6 embriyom donduruldu geçici menopoz a girip kistler küçülüp transfer olacak inşallah hazirana🤗
Şimdi gördüm buraya yazmışsın. Hayırlısı olsun hakkında. Adenemyosiz için donmuş embriyo şansı artırıyomuş diye duydum. Benim doktorum taze transfer yapacak ondan kafam karıştı.

Merhaba arkadaşım. Bende aynı şekilde çikolata kisti ve adenemyosiz var bendede. Bende bu ay gonalf başladım tüp bebek olacak ama 26 martta lucrin baskılama yapmıştı doktorum. 23 nisan yumurta toplama olacak. Peşine transfer. Sen şuan ne durumdasın transfer oldu mu ve donmuş embriyo mu yaptılar yoksa taze mi
Busoooo hanım çikolata kistiniz kaç cm ?

Merhaba Arkadaşlar ben bu ay ankara hacettepe üniversitesinde tüp bebek tedavisine başladım cuma yumurta toplamam var hem gergin hem heyecanlıyım ilk tedavim olacak 28 yaşındayım amh değerim düşük olduğu için doktor tüp bebek dedi. Deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada doktorum bu ay için ardışık tüp bebek tedavisi yapabiliriz dedi daha önce duyan ya da yaptıran varsa lütfen yazsın!
Canim merhaba doktorun kim bende hacettepede baslicam dönüş yaparmisin

X