Şubat ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar

mellovin

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2020
246
385
27
Aynı gün baslamısız bnımde bugun. Adetımın 3. Günü iğneye dün basladım sabah aksam karından.1 martta kont cagardılar bakalım çok korkuyorum ya olmassa diye:KK43:
Özelde mi oluyorsunuz devlette mi? Benide cumartesi çağırdı doktorum. Bugün tedavinin 4. Günü kasıklarımda ağrı hissediyorum hafif. Mide bulantım ve ishalim geçmedi hiç. Glukofen verdi doktorum büyük ihtimalle ondan bulanıyor. 😍

Ays_15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
19
5
29
Merhaba bende Pazartesi yumurtalarımı toplattım. Muhtemelen cumartesi taze embriyo transferi olacak yarın tam olarak belli olacak ama heyecanlıyım
Benim de pazartesi toplanmıştı beşinci gün emriyosu cumartesi transfer oldum emriyoloğun her araması ayrı bir heyecan oluyor çok güzel bir his 😊 işiniz rast gitsin inşallah sağlıklı ilerlesin süreciniz

1Afitap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2013
12
8
Merhaba,
Ben de dün başladım. Bugün ikinci iğnemi yaptım. İlaçlar vs tamam ama iğne biraz tuhaf hissettiriyor. İçime birşey enjekte edilmesi beni rahatsız etti, ama alıştım. Tam canım sıkılıyor yolda bi Bebek görüyorum penguen gibi yürüyen, bi cesaret geliyor 😊 Eşim yapıyor iğneleri, birlikte tozla suyu karıştırması Eğlenceli. bu arada 300 ml menopur Akşam iğnesi, klomen-tarlusal sabah akşam artı vitaminleri kullanıyorum.5 gün devam edicem sonra kontrole gidip ultrasonla yumurtalarıma baktırıp doktordan ilaç önerisi alıcam.

bnkcbnkc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
10
4
37
Özelde mi oluyorsunuz devlette mi? Benide cumartesi çağırdı doktorum. Bugün tedavinin 4. Günü kasıklarımda ağrı hissediyorum hafif. Mide bulantım ve ishalim geçmedi hiç. Glukofen verdi doktorum büyük ihtimalle ondan bulanıyor. 😍
özelde okan üniversitesınde basladım ben. bana baska ılac vermedı sadece iğne 1 martadada gel kontrele dedi

gzde_ank

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
24
5
27
Merhaba arkadaşlar bu gün transfer işlemim gerçekleşti akşam yemek yerken birden tansiyonum düştü hafif fenalaştım ilk kez yemek yerken tansiyonum düşüyor benzer bi durum yaşayanınz oldu mu acaba bi sıkıntı yoktur inş
Aldigimiz progesteronladan kaynaklaniyor cnm, sarhos gibi yapiyor bi sure sonra

irembreezy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
26
17
31
Kızlar bnde pazartesi yumurtalarımı toplattım ama ağrısı hala geçmedi sizlerde de öyle oldu mu?

ugurluyolum

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
206
312
Kızlaaar bende 3 aydır femara+ovitrelle kullandım bu ay adet olursam doktor 1 ay dinlenmemi önerdi bende tüp bebeğe karar verdim bi dahaki adet olduğumdamı gideyim kontrole bide kadın doğurmamı randevu alıyoruz

Alis88

Kun fe yekun
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2020
274
176
Hayırlısı olsun bende amh düşük doktor tüp bebek tedavisine başladık bana doktor prp tedavisi önerdi bir hafta önce yaptırdım şimdi iki adet dönemi bekleyelim anca gösterir etkisini dedi şuan beklemedeyim bende hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Cnm prp nerede yaptırdın birde faydası oldumu ucret nedır

tomay83

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
122
58
31
Alis88 Alis88 Prp yi izmir tavmergen tüp bebek merkezinde yaptırdım faydası oldumu bilmiyorum iki hafta oldu daha yaptıralı ikinci adette muayeneye gidicem anca etki gösterir dedi doktor 3500 liraya yaptırdım

seda854485

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2021
2
0
36
Selam kızlar ben de başladım tüp bebek tedavisine. Başkent üniversitesi'nde Hulusi hoca'ya gidiyorum. Yarın kontrolüm var. Gonalf 125 günlük doz kullanıyorum. Eşimin de benim de değerlerimiz iyi.Benim tek sıkıntım çikolata kisti ve adenemyosiz var ben de. Bakalım inşallah herkesin hayırla sonuçlanır inşallah.
Merhabalar bende de çikolata kisti var seneler öncesinde operasyon geçirmiştim kapalı 3 kez
Evlenince yeniden olmaya başladı 33 de evlendim 36 yaşındayım tüp bebeğe başladık bir ay doğum kontrol hapı kullandım sonra başladık dün de transfer oldu 11 gün sonra test vericem inşallah iyi olacak 🙏🏻 Sizin kullandığınız 125 günlük ilaç ne için onu merak ettim ce başladını değilmi tüp bebeğe