Şubat ayında çift çizgiyi görmek isteyenler buraya....

hoşbulduk papatyam nasılsın?

Iyiyim tatlim kirmizilari bekliyorum. Bugün 3.günüm ama bisi yok hala.
Dün test yapmistim diger topicde yazdim beceremedim testi Tabiki sonucta o yüzden negatif cikti kaydirigubbakcemile3 Yarin yada cuma tekrar yapcam

hamile kalmadan önceki son 2 ay benim de çok düzensizdi.pko olup hamile kalan arkadaşımız var içimizde 2. de niye sen olmayasın. inş.:Saruboceq:

Dün test yapmistim diger topicde yazdim beceremedim testi Tabiki sonucta o yüzden negatif cikti kaydirigubbakcemile3 Yarin yada cuma tekrar yapcam
:roflol: canım ya süpersin valla okudum sabah sabah bi kahkaha attım ki sorma testin pozitif çıkacagı varsa da negatif çıkmıştır kız

iyiyim çok şükür canım.haliyle var sıkıntılarım ama olsun

selam canım nasılsın uzun zamandır karşılaşmıyorduk yaramaz nasıl bakalım iyimisiniz opuyorumnanaktan

hamile kalmadan önceki son 2 ay benim de çok düzensizdi.pko olup hamile kalan arkadaşımız var içimizde 2. de niye sen olmayasın. inş.:Saruboceq:

ayy sağol tatlım Allah seninde bebeğini kucağına sağ salim almayı nasip eder inşalah tabi benimde herkesinde :teselli:

bu topikteki hatunlar eski galiba, ben tanımıyom heç birinizi ama olsun.. inşallah tanışamadan giderik de gebeler topiğinde tanışırık opuyorumnanaktan

yok öyle gebe kalıp gitmek burda.buraya giriş var çıkış yok :roflol: hamile kalanlarda burdan devam ediyor ama tabi isteğe bağlı.kaçanlarda oldu.kimseyi zorla tutmuyoruz

aman yahuu kızlar benım kahve leke geldı yıne ....
sanırım bu ayı da pas gectık kafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3 hay beceriksiz neyse testi becerememişsin ama umarım bebek yapmayı becermişsindir kaydirigubbakcemile3

iyiyiz çok şükür canım.geçen hafta heeep yattım, akşam yemekten sonra hemen yatıyorum. birlikte büyüyoruz anlayacağın.

kahve leke yerleşmeden kaynaklanan bir şey olabilir hemen pas geçme.yat dinlen.ayakta durma bol bol su iç.

dur ya üzülme hemen benimde kahve geldi 1-2 damla cuma günü hala bişey yok adetimde geçti kan testi yaptırdım bugün sonucu bekliyorum akşama gününe daha var mıydı canım vede az mı çok mu kahve

canım kırmızıları görmeden kafanı karıştırma hemen kahverengi leke hep görülür biliyorsun ki:1rolleyes:

canım kırmızıları görmeden kafanı karıştırma hemen kahverengi leke hep görülür biliyorsun ki:1rolleyes:

evet ben 6 haftalık hamileyken gördüm hem de kaç kere.Allah'a çok şükür iyiyim.ama dinlenmek şartmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…