Sukurler olsun Rabbime Bende hamileyim!!!!!

tebrik ederim.. beni aglatmayi basardiniz sizin gibi cok isteyen ve cok umitlenipte testte negatifi defalarca goren bi arkadasim var her ay tekrar umitleniyorum onunla birlikte sonra yine birlikte uzuluyoruz, ben hamileyim az bi vaktim kaldi doguma ama oyle dua ediyorum ki ben dogum yapmadan insallah oda hamile kalir diye.. o kadar cok istiyo ve o kadar cok bekliyor ki o testteki 2. cizgiyi.. Rabbim insallah hayirlisiyla sizin gibi tum bekleyenlerin yuzunu guldurur.. Allahim insallah hacceminde yuzu guler en yakin zamanda..

sizde ingilteredesiniz benle ayni endiseleri tasiyosunuz, tamam pozitif ama yoksa dis gebelikmi!!! 12. haftaya kadar da oyle merak ettim en son ultrasonda kuzumu gorunce rahatladim gunlerce elimde gezdirdim ultrason ciktisini.. bide 5.ayda gordum zaten baskada yok :S gebelik boyunca herhangi bi anormallik yoksa sadece 2 defa gorebiliyosun bebisi.. Turkiyedekileri kiskaniyorum her ay ultrason her ay goruyolar bebislerini..

hayirlisiyla tamamina erdirir insallah Allah kazasiz belasiz, slkintisiz sorunsuz, ve hayirlisiyla kucaginiza almak nasip olur..

sagol canim insallah Rabbim arkadasinada en kisa zamanda nasip eder.cok bekletmez insallah.

evet canim yazdiklarin cok dogru gelde bekle 12.haftayi hic gecmiyor gunlar sanki ya

ne kadar gicik bir sistem var burda ya 12.hafta olmadan bakmiyorlar belki hamile degilim belki dis gebelik yasiyorum ya inan dusunmek bile istemiyorum bunu ya Allahim esirgesin ya :Saruboceq:

ozel klinik arastirdik ultrason icin ama onlar bile yapmiyor ya prosudur geregi 12. hafta olcakmi illa delircem inan be gulumakannehir

prensesm senin adına cok sevndm bizlere yazdıklarnla ve bebegine haykırısını okuyunca tumamadm aglıyorum...Rabbm kucagnada almayıda nasıp eder ins.darısı bızlere ıns.bebış annene sıkı tutun olurmu

canım o kadar çok güzel çok ifade etmişinki duygularını.:sinifsinif:
allah gönlündeki muradı vermiş sabrının sonunu vermiş rabbim. inşallah tamamına erdirir meleğini kucağına alırsın.
hayırlı olsun tatlım:emir_bebek:

elifko tebrik ederim canim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin balim cumlemize amin

cok tesekkur ederim tugbacim amin

canım tebriklerrrrrrr opuyorumnanaktan emininm ki süper bi duygudur.. Allah hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmesini nasip etsin inş.

:nazar: 6 haftalık hamileyim kızlar..tedirgindim, yaşım 40 olduğundan ve ilk kez anne olacağımdan..acaba tüp bebeğe mi başvuracağız, acaba o sancılı muayene ve testlerden mi yaptıracağım diye endişelenirken..troif bezim fazla çalışıyormuş. Test istedi. Bebeğe ne derece etki eder? kilo sorunum yoktu ki, troit bezi sorunumu hiç bilmiyordum..

X