Sukurler olsun Rabbime Bende hamileyim!!!!!

bende akinti adetime yakin vardi hemde nasil anlatamam ama simdi gram yok arada bir geliyor okadar normal derecede oda

ne demek canim istedigini sor rabbim insallah sanada nasip eder

amin çok teşekkür ettim inşallah hayırlı haberlerini alırım mesaim bitti bu arada çok sevindim hamiş olmana pazartesi görüşürüzz dikkat et kendine taze hamiş opuyorumnanaktan

Allah'im hayirlisi ile kucagina aldigin gunleri de gostersin canim, tebrik ediyorum, insallah isteyen herkesin de bebegi olur hayirlisi ile Aminnnnnnnnnnnnnn .

cok ama cooooooooook tesekkur ederim kizlar mutlulugumu benimle paylastiginiz icin rabbim herkesi hayirli ve saglikli evlatlat nasip etsin Amin

bende dün öğrendim canım hamileymişim,anne oluyormuşum çok ama çok sevindim ....senin adınada çok sevindim canım ya çok sıkıntı çekmişsin inşlh hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın ,senin için dua edicem sende benim için et olurmu....onlar bize sımsıkı tutunsun bende konuşuyorum onunla biz seni çok seviyoruz ve heyecanla bekliyoruz bebeğim diyorum.yeniden tebriklerrr:CüvCüv:

prensesim ya mesajlarindan bi gordum bende hamileim yaziyo, dedim heralde bi baskasina tebrik mesagi yazmis anam konuyu bi actim hamile olan senmissinya:sm_cool:
inan okadar cok sevindimmi ben yokken neler olmus,hic beklenmedik biranda oldu ,ve daha tedavilere falan baslamadan allahim size nasip etti:lepi: ,insallah bundan sonrada hic bisey olmadan saglikli bi sekilde bebegini kucagina alirsin:CüvCüv:
vallahi ya cok sevindim , aceba bende yasicakmiyim bi gun boyle,sen umutsuzlasiyorum demissinya
kuzum bize ne denmeli, hic umut edilcek bi sonucumuz yok elimizde,bazen umutsuz olsakta hala umut tasiyoruz
insallaharisi bana ve isteyen herkese esin ve sen cok sansliymisiniz
simdilerde ne kadar heyecanlisiniz
benimesimde un geli turkiyeden bi ilac aldi geldi simdi azcik umut ilacta bakalm sonumuz hayirlisi
tekrar tebrik ederim gozun aydin olsun btanem:1hug:

bende dün öğrendim canım hamileymişim,anne oluyormuşum çok ama çok sevindim ....senin adınada çok sevindim canım ya çok sıkıntı çekmişsin inşlh hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın ,senin için dua edicem sende benim için et olurmu....onlar bize sımsıkı tutunsun bende konuşuyorum onunla biz seni çok seviyoruz ve heyecanla bekliyoruz bebeğim diyorum.yeniden tebriklerrr:CüvCüv:

etmemmi canim herkese ediyorum dua ay sende benim gibi yenisin yeni ogrendin haberi Allahim ne karisik bir duygu degilmi insan mutluluktan aglarmi ya ben saatlerce agladim Allahima sukur ede ede Rabbim isteyen herkese nasip eylesin amin

hayırlı olsun canım....
umarım sağlıkla dünyaya getirirsin...

Allah razi olsun balim sagolasin

prensesim ya mesajlarindan bi gordum bende hamileim yaziyo, dedim heralde bi baskasina tebrik mesagi yazmis anam konuyu bi actim hamile olan senmissinya:sm_cool:
inan okadar cok sevindimmi ben yokken neler olmus,hic beklenmedik biranda oldu ,ve daha tedavilere falan baslamadan allahim size nasip etti:lepi: ,insallah bundan sonrada hic bisey olmadan saglikli bi sekilde bebegini kucagina alirsin:CüvCüv:
vallahi ya cok sevindim , aceba bende yasicakmiyim bi gun boyle,sen umutsuzlasiyorum demissinya
kuzum bize ne denmeli, hic umut edilcek bi sonucumuz yok elimizde,bazen umutsuz olsakta hala umut tasiyoruz
insallaharisi bana ve isteyen herkese esin ve sen cok sansliymisiniz
simdilerde ne kadar heyecanlisiniz
benimesimde un geli turkiyeden bi ilac aldi geldi simdi azcik umut ilacta bakalm sonumuz hayirlisi
tekrar tebrik ederim gozun aydin olsun btanem:1hug:

ya sempatim hic ummadigim hic beklemedigim bir anda rabbimin mucizesini aldim Rabbim sanada nasip eder insallah en hayirli zamanda hep dua ediyorum balim senin icin ve olmayan herkes icin dualarimiz kabul olur insallah:Saruboceq:

bizde esimle bu ayki adet gunumu bekliyorduk adetimin ilk gunu doktoru arayip rahim filmine gitcektim bekle bekle olmadim adet sonra 2 gun gecti hic umudum yok ama dedim esime bir test alalim yapalim her zaman evimde olurdu ama son zamanlar olmuyor zaten bebegim diye almayi birakmistim.

aldik bir test ve yaptim Allahim bir baktim cift cizgi cikti inanamiyorum gozlerime esimde oyle aglamaya basladim bu sefer sevincten dilim tutuldu hic konusamadim saatlerce agladim sonra test bozuktur belki diye bir suru test aldim ve gun gun yaptim hepsi pozitive cikti doktora gittik sonra sonuclar sali gunu gelcek hayirlisi olsun bakalim daha biz bile inanamiyoruz balim ya Rabbim sanada yasatir bu duyguyu insallah hic umudu kesme en ummadigin anda bir bakmissin hamilesin takma kafana hayatim biliyorum soylemesi kolay diyeceksin ama stress yapmayin her ikinizde hamileligin en buyuk dusmani stress balim Allah kolaylik versin size balim ay ne cok yazim yaaaaaopuyorumnanaktan

esas tetst sonuclarini bekliyosunuz ama baksana kac kez yapmisin hepsindede cikmis hani birinde cikip birinde cikmasa belki supede kalabilirdin
gozun aydin diylimde seni esas sali gunu tebrik etmek gerek ,ozaman kesin sonuc belli olcak
allahin isi iste neyi beklerden ne olsu ,sen adetini bekliyosun film icin bakiyosunki hamilesin
cok cok sevindim, ben bile cok duygulandim ,allahim bu sevinci herkese yasatsin insallah
kendine cok cok iyi bak$hep iyi haberlerii bekliyorum

sagol sempatim canim arkadasim evet dedigin gibi biri yanlis olsa digerleri gercegi gosterir ama kesin emin olmak icin doktorun testini beklicem canimin ici rabbim insallah en kisa zamandA SANA da nasip eder.

prensesimmmmmmmmm ayyyyyyy çok sevindim kuzucuğum benim şimdi öğrendim daha hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı sempatiğe ve istiyen herkese olsun inşallah :Saruboceq::Saruboceq:
annelik çok yüce bir duygu hemde tarifsiz şekilde herkes yaşar inşallah o duyguyu
tekrar tekrar tebrik ederim opuyorumnanaktan

sagol ablam Allah razi olsun evet rabbim sempatimede ve isteyen herkese nasip eylesin Allahim banada nasip eyledi o yuce duyguyu Allahima sukurler olsun

X