Cilt Bakımı Ürünleri Sultan'ın Cilt Bakımı (siyah nokta ve sivilceler için)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sultan1993

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
55
0
kızlar forumda yeniyim ama sizinle cilt bakımı ürünlerimi paylaşmak istedim. evde kendim uyguladıgım cilt bakımı işlemini ve ürünlerimi paylaşıyorum. ben memnunum bu ürünlerden alacak olanlara yada kullanmak isteyenlere de bilgi verebilirim :)

s_(2).jpg:

1: Avon Akneye Meyilli Ciltler İçin Siyah Nokta Görünümünü Düzgünleştiren Temizleyici : Bunu yüzünüzü ıslatıp özellikle siyah nokta olan bölgelere masaj yaparak uyguluyosunuz. İçinde mavi mavi küçük tanecikler var. Yüzünüzü bununla yıkadıktan sonra gerçekten ferahlıyo :)

2: Avon Siyah Noktaları Derinlemesine Temizleyen Maske : Kızlar bü ürün gerçekten çok faydalı. Yüzünüze ince bir tabaka halinde sürüyosunuz maskenin rengi mavi . renk beyaz olana kadar bekliyosunuz ve sonra yıkıyosunuz. gözeneklerde inanılmaz etkisi var kesinlikle öneriyorum.

3:Avon Siyah Noktalasrı Temizleyen Tonik: Bu ürünü sadece yüzümde siyah nokta olan bölgeme (Tbölgesi) uyguluyorum. Ama bazen makyajımı çıkarmak için de pamuğa döküp kullandığım oluyo. %2 salisilik asit içeriyomuş.internette kozmetik ürünlerinin içeriklerinin uygun olup olmadıgını kontrol eden sitelerden bu ürünü araştırdım. içeriği hakkında sorun gözükmüyo ama benim gibi karma cildiniz varsa kullanmaya başladığınız ilk 3 gün yanak bölgeniz kuruyabilir. ama nemlendirici takviyesiyle düzeliyo kızlar. bu ürünü de kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu üç ürünü avonda yarı fiyatına kampanyasından toplam 18 TLye alabilirsiniz

4: Diadermine Karma Ciltler İçin Temizleme Sütü : Cildi suya dayanıklı makyaj dahil olmak üzere tüm makyaj ve kirden arındırarak derinlemesine temizler,mat bir görünüm kazandırır. Ürünün açıklama kısmında böyle yazıyo kızlar. Ürünü bi kozmetik dükkanında 16TL ye satıldıgını görmüştüm ama bimde indirime girdi ve ben 6,5 TLye almıştım:KK66: ürünü makyajımı çıkarmak için kullandım pamuğa döküp makyajımı temizledim ve sonrasında sadece suyla yıkadım. ürünü kulladıktan sonra yüünüz nemlendirici sürmüş gibi oluyo. sanırım sütlerin jellerden farkı da bu :KK34:

5: Neutrogena Deep Clean : Bir ara reklamları baya bi meşgul eden bu ürünü 2 hafta önce 10 TLye aldım. Anlıycagnız gibi henüz çok kullanmadım 2 kez yüzümü yıkadım. Bu ürünü de makyaj temizleyicisi olarak kullanmayı düşünüyorum. Siyah noktalara ve aknelere etkili olduğunu söylüyolar kullananlar memnun:KK3: Ayrıca bu ürün yağsız ve çoğu temizleyiciden farkı gözenekleri tıkamıyo kızlarr:nazar:

s_(3).jpg:

evet yanlış görmüyosunuz :) bu bir yeşil çay poşeti. şimdi size bundn bahsedeyim. kızlar sivilceler hepimizin sorunu değil mi. Çıktıktan sonra müdahale ediyoruz sıkıyoruz, krem uyguluyoruz vs. ama şimdi söyleyeceğim yöntem sivilcenin çıkmasını engelliyo:KK52: suyu kaynatın bir bardağa doldurun ve yeşil çay poşetini içine atın iyice karıştırın sonra bi pamuk yardımıyla yüzünüze sürün. bunu her gece yatmadan önce uygulayın. gerçekten 1 hafta sonra farkı sizde göreceksiniz. cildinizdeki sivilceler kuruyo ve yeni sivilceler çıkmıyo. bunu tanıdıgım herkese önerdim ve yapan herkes çok memnun :)

ürünler hakkında soru sorabilirsiniz kızlar zaten onun için numaralandırdım :)
resmin üzerine tıklayın açılan sayfanın aşağısına inin biraz resmin büyük hali var :)
şimdilik bu kadar sürçü lisan ettiysek affola, görüşürüz :)

Son düzenleme:
X