Saç Şekillendiriciler Sünger bigudi!!

Tatlım onu iki taraflı acıosun yani sünger dısındaki plastik varya onu komple cıkar önce süngerle sar sonrada o plastik seyi üstüne kapat sungerin 2 ucundada klipsi var oralara tak elin alısıo zamanla cok kolay oluo

görebildiğim kadarıyla süngerin dışına komple geçen plastik değil ince çubuk halinde, değil mi? Eğer öyleyse silindir gibi düşün, dik tuttuğunda üst ya da latta mandal gibi iç içe geçmiş göreceksin nasıl diyeyim toka gibi oradan açınca süngerin takılı olduğu bölümden çerçeve gibi ayrılacaka bir bölümü saçını sarıp toka gibi birleştireceksin yeniden, ayrılmayacak hiç bir parça toka gibi düşün. tabii benim anladığım şekildeyse.

Son düzenleme:
evet aynı anladığınız gibi:-)
başardım önce olduğu gibi süngeri çıkardım ilk tutamı öyle sardım tekrar geçirdim plastik kısma sardıktan sonra falankaydirigubbakcemile3
2. denememde çözdüm olayı teşekkürler handealan teşekkürler yorgun savaşçı:-)
iyice reha muhtara bağladım:-)

tatlım onu iki taraflı acıosun yani sünger dısındaki plastik varya onu komple cıkar önce süngerle sar sonrada o plastik seyi üstüne kapat sungerin 2 ucundada klipsi var oralara tak elin alısıo zamanla cok kolay oluo

Başardım önce olduğu gibi süngeri çıkardım ilk tutamı öyle sardım tekrar geçirdim plastik kısma sardıktan sonra falankaydirigubbakcemile3
2. Denememde çözdüm olayı teşekkürler handealan teşekkürler yorgun savaşçı:-)
Iyice reha muhtara bağladım:-)

yapa yapa alısırsın merak etme kolay gelsin sana

başardım önce olduğu gibi süngeri çıkardım ilk tutamı öyle sardım tekrar geçirdim plastik kısma sardıktan sonra falankaydirigubbakcemile3
2. denememde çözdüm olayı teşekkürler handealan teşekkürler yorgun savaşçı:-)
iyice reha muhtara bağladım:-)

kaydirigubbakcemile3 reca ederim efenim... sayın muhtar kaydirigubbakcemile3

X