Süper Anneler - 2011

Cnm ben bu grafigden anlamadim bisey.Mumkunse benim icin bakarmisiniz.
Esim 14/01/1982
ben 11/08/1983
Lunar Cycles +4
Agustos 2011 icin bakarsaniz cok sevinirim
erkek bebek icin

slm kızlar hayırlı olsun mımoza benımde kızım var oglumun olmasını ıstıyorum Rabbım tum ısteyenlere versın ıns

Son düzenleme:
arkadaşlar, çatlatma iğnesinden 36-38 saat sonra yapan ve başarıya ulaşan ulaşmayan aklınızdakileri yazar mısınız?

teravtciğim merhaba, kuzenimin eşi 5 yıl korunmasız hamiş kalamayınca dr gitmişti bir kızı vardı,dr birde oğlan yaptıralım sana deyip yumurta takibi yapmış,çatlatma iğnesi yapmamış sorun yok diye,bir hafta kadar c.perhiz yaptırmış sonra saat vermiş ve yalnızca tek ilişki demiş hamile olduğu anlaşılana kadar korunmasız ilişki yasakmış nitekim bir hafta sonra dr kontrolde döllenmenin olduğunu ve %70 erkek olacağını söylemişti 2 yaşında oğlu var şimdi:))halamın kızı da yumurta takibi ve çatlatma iğnesiyle erkek bebek sahibi oldu ama onun tamamen tedavi olsun diye yapıldı ilk bebekti, hamiş kalamıyordu..burda daha önce yazan eceiremnur arkadaşımız burada çok adı geçen doktorda yum takibi yaptırdı çatlatma iğnesiz sadece onun verdiği günde tek ilişki ve tabii ki dualarla oğlunu kucağına aldı:)))

canim hosgelldin yanni dr un takvimi kkan yenilememi oluyo ve gercekten tuttuyo mu o kismini anlayamadimm afedersin :)

evet ebrucum galiba kan tazeleme...
aman ben onada fazla inanmıyorumbenim kızım tuttu ama tutmayanda çok oluyor...
sevilcim sana bi ara bakarım bio ritmine.ama en önemlisi ilk sayfada yazılanlara harfiyen uy.bide hiç riske atmadan yum takibi yapacak dr ara bul.3 bebeğin olacak çünkü.iğneden 36 saat sonra tek deneem yap bence ve diyetinide uygula....

evet ebrucum galiba kan tazeleme...
aman ben onada fazla inanmıyorumbenim kızım tuttu ama tutmayanda çok oluyor...
sevilcim sana bi ara bakarım bio ritmine.ama en önemlisi ilk sayfada yazılanlara harfiyen uy.bide hiç riske atmadan yum takibi yapacak dr ara bul.3 bebeğin olacak çünkü.iğneden 36 saat sonra tek deneem yap bence ve diyetinide uygula....

arkadaslar ben anlamadıgım seyler var.benım bır kızım var.bı de erkek bebek ıstıyorum bu aralar .gelecek ay baslıyorum calısmalara Allahın izniyle.ne gerekıosa yapmak ıstıyorum ama şu çatlatma iğnesi olayını anlayamadım neden yaptırılıyo ki? ve iğneden 36 saat sonra kesin yumurtlama tarihimi oluyor...bilgilendirirseniz çok ama çok sevinirim..

canim hosgelldin yanni dr un takvimi kkan yenilememi oluyo ve gercekten tuttuyo mu o kismini anlayamadimm afedersin :)
hosbulduk cnm.Evet tutuyor bence.Ama iki cocukla doktora gidip gelmek zor geliyor bana.Evde de kaynana kayinbaba olunca nereye gittin nerden geldin hesabi vermek istemedigim icin ne yaparsam kendim yaparim dedim.Eh bakalim.Ama yumurtlama gunumu diyelim buldum peki iliski ne zaman olmali onu bilmiyorum bi bakarmisiniz hanimlar...

merhaba canım,çatlatma iğnesini aslında yumurtlama problemi yaşayanlara yapıyorlar,yum iğnesi yapılınca dr kesin olarak yumurtanın hangi saatlerde çatlayacağını bilerek çiftlere saat veriyor ve ilişki öneriyor,bu saatler döllenmenin gerçekleşme olasılığının en yüksek olduğu saatler oluyor,bu saatin öncesi ve sonrası ilişki olmayıp tek olunca erkek bebek ihtimali çok artıyor..isteğin gerçekleşir inşallah:))

Cnm ben bu grafigden anlamadim bisey.Mumkunse benim icin bakarmisiniz.
Esim 14/01/1982
ben 11/08/1983
Lunar Cycles +4
Agustos 2011 icin bakarsaniz cok sevinirim
erkek bebek icin

erkek günlerin
19 31 ağustos arası
15 22 eylül arası
19 24 kasım arası
12 22 aralık arası,
5 15 ocak 2012 arası...
gmt+4e göre baktım

evet nonis çokdoğru söemişsin.zaten yum takibi ve iğne olayını her dr yapmıyor.yapacak olan dru bulmakta zor iğneyi bulmak dahada zor...
özellikle büyükşehirlerde yaşamıyorsanız iğne çok zor bulunuyor..
yum takibi regin 5.günü bakılıp 10 12 14.günleri dra takibe gidiliyor.kendinden geişen yum varsa 18 19mm civarı olan yum iğne yapılıyor ve 36 saat sonra tek deneme yapılıyor...
eğer yum gelişimin güzel değilse dr ilaçla yum gelişimi yaptırıyor ve yine iğne.....

herkese merhabalar, güzel ve samimi bir topik olmuş emeği geçenlere teşekkürler

benim de uzun zamandır araştırdığım bir konuydu. umaraım güzel paylaşımlar olur

peki sağ yada sol yumurta için bir şey söylemişmi doktor bilgin var mı nois?

kızlar siz ne düşünüyorsunuz, defalarca konuşulan bir konu hepsini okudum ama halen bir karar veremedim yumurtanın sağ yada sol olmasının ne kadar etkisi oluyor. ikinci bir konuda, özellikle yabancı sitelerde ilişki pozisyonuna önem veriliyor....

benim de bir oğlum var bir kızım olsun çok istiyorum benim doğum tarihim 26.01.1978
eşim 21.04.1979.kız bebek için ne yapmalıyım.yardımcı olan olursa çok sevinirim.

eydina 48 saat sonra mı yaptı? ben 48 değil diye biliyorum.

selam arkadaşlar. İstanbul'da bir doktor bana erkek bebek isteyen 151 kadını takibe aldığını ve 138 tanesinde başarıya ulaştığını yazmıştı. zamanlama için çatlatma iğnesi kullanmış. diyet önermiş. cinsel perhiz yaptırmamış. vajinal duş yaptırmamış. sadece mantar olanlarda vajinal duş öneriyorum demişti bana.

mimozacım rica etsem bnada bakarmısın bioritime önümüzdeki aylar içinde kız bebek için
8 kasım 1982 benım doğum tarıhım
27 şubat 1983 eşimin
27 temmuz son adet tarihim
28 29 günde döngüm
bioritime innıyorum ben kız günlerini kendım bulamadım anlayamadım daha doğrusu

haaa buarada bu GMT +4 Falan nedir acaba?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…