Gebeliğe Hazırlık Süper Anneler 2021

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yumurtlama günü hamile kaldığınız bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Erkek

OY: 102 60,0%
  • Kız

OY: 69 40,6%

• Ankete Katılan
    170
merhaba canım. bende topiği eskiden takıp edenlerdenim. acaba sağ sol over denesenmi bu kez. genelde sağ yumurtalıkta ovulasyon(yumurtlama) oluyorsa erkek bebeğe gebe kalma şansı daha yüksekmiş. bunuda anca ultrasonla takıp ettire bilirsin böyle bir şansın varsa
Ben buna pek inanmıyorum canım

Kızlar bende yumurta takıbınde solda yumurta vardı ona ıgne oldum bugun erkek bebek ıstıyorum ama sol olunca kafamda karısmıyor degıl

Bı oncekı ay sagdaydı kızım var hamıle kaldıgımda doktor sagdan yumurtlamıssın sag tarafa yerlesmiş bebek demiştı kızım oldu suan soldan yumurtladım ama ıcımde hep acabamı var

Bı oncekı ay sagdaydı kızım var hamıle kaldıgımda doktor sagdan yumurtlamıssın sag tarafa yerlesmiş bebek demiştı kızım oldu suan soldan yumurtladım ama ıcımde hep acabamı var
Bende soldan yumurtladm oglum olacak bu saga sola inanmayin pek birazda nasip isi hayirlisini isteyin illada su olsun demeyin Rabbim ne dilemis gercekten o oluyor

Kızlar bir de kesin olarak hamilelik tarihini bilen varsa cinsiyet tahmini için yazabilir mi. Bir arkadaş hamilelik tarihine bakarak cinsiyet hesaplaması yapıyor. Doğruluk payına bakalım
Bu ay olursa ne olur tahmını cınsıyet acaba 18 nisan adet ılıskı dun ve bugun olacak

Y
Son adet 20 Aralık . Yumurtlama da tam 14.gün oldu ve o zaman birliktelik oldu.( 2 ocakta oldu.) şuan 16+1 haftalık hamileyim. Her gittiğimde de doktor hiç tahmin bile söylemedi geçen hafta gittim bana git iki hafta sonra gel dedi.ben de bugün gideceğim bakalım
bebeğinizin cinsiyeti belli oldu mu

X