Super online Telefon arama Rahatsızlığı

serente

Çok gezginnnnn, meraklı , eğitici, öğretici.
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2013
231
304
Süperonline borcumuz varmış gibi ,sürekli huzurumuzu ve sükunetimizi bozmaktadırlar.Sürekli evde internet bağlayalım uygulaması ile ilgili arayarak taciz etmektedirler.Yetkililere BTK , ticaret bakanlığına ve birçok kuruma şikayetimi bildirmeme rağmen hala armakta ısrar etmektedirler. Bu kadar saygısız bir hizmet sektörü görmedim, ihtiyacım olsa zaten gider alırım ayrıca telefondan arayan kişiye de zaten itibar etmem , herşeyin bir yol yordamı vardır , aramayın rahatsız etmeyin insanları .

Beni de çok aradılar en sonunda açtım
Neden alacaklı gibi arıyorsunuz
Hanımefendi dedim 🙄
Evde çocuk mu var yaşlı mi var uyuyan mi var demiyorsun sürekli alacaklı gibi arıyorsunuz dedim aradan 1 ay geçti yine aradılar
Ve ben engelledim
1 sene oldu ne arayan var ne soran 🙄😏
Bütün boyle boş şeye arayan numaralari engelliyorum

Beni de çok aradılar en sonunda açtım
Neden alacaklı gibi arıyorsunuz
Hanımefendi dedim 🙄
Evde çocuk mu var yaşlı mi var uyuyan mi var demiyorsun sürekli alacaklı gibi arıyorsunuz dedim aradan 1 ay geçti yine aradılar
Ve ben engelledim
1 sene oldu ne arayan var ne soran 🙄😏
Bütün boyle boş şeye arayan numaralari engelliyorum
0850 484 16 24 ,0216 237 01 73 ,08504841411 ,0850 4841267 ,0850 484 1612 yani engellesemde sürekli arıyorlar , cevap vermeyince mesaj atıyorlar , mobbing , devletin bunlara bir yaptırımı olması gerekiyor zaten var aslında " T. C. K-madde 123 Kişilerin huzur ve sükununu bozma (1) Sırf huzur ve sükununu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikayeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir. " özür diliyorlar 20 gün sonra gene arıyorlar gerçekten bıktım , umarım sessimiz duyulurda bu saçma sapan uygulamalardan vazgeçilir.Hiç yoktan yere dava açmak zorunda kalmam.

Süperonline borcumuz varmış gibi ,sürekli huzurumuzu ve sükunetimizi bozmaktadırlar.Sürekli evde internet bağlayalım uygulaması ile ilgili arayarak taciz etmektedirler.Yetkililere BTK , ticaret bakanlığına ve birçok kuruma şikayetimi bildirmeme rağmen hala armakta ısrar etmektedirler. Bu kadar saygısız bir hizmet sektörü görmedim, ihtiyacım olsa zaten gider alırım ayrıca telefondan arayan kişiye de zaten itibar etmem , herşeyin bir yol yordamı vardır , aramayın rahatsız etmeyin insanları .
Benide devamli arıyolar ama cozum odaklilar bir sorun oldugu zaman memnunun aradıklarına cok ses etmiyorum o yuzden ama benimde digiturkten agzim yandi lanet olsun aradilar internet paketinize ek baglayalim diye internet ucretiniz artmasin dediler bende ok dedim sonra öğrendim ki superonline haberi bile yok tarifenizi yenilemediniz diye superonline 127 lira fatira kitlemis digiturk ana subesine gittin evet oyle diyip baglıyor bayiler diye kabul ettiler digiturk mu tövbeler olsun

Benide devamli arıyolar ama cozum odaklilar bir sorun oldugu zaman memnunun aradıklarına cok ses etmiyorum o yuzden ama benimde digiturkten agzim yandi lanet olsun aradilar internet paketinize ek baglayalim diye internet ucretiniz artmasin dediler bende ok dedim sonra öğrendim ki superonline haberi bile yok tarifenizi yenilemediniz diye superonline 127 lira fatira kitlemis digiturk ana subesine gittin evet oyle diyip baglıyor bayiler diye kabul ettiler digiturk mu tövbeler olsun
çok üzüldümmm gerçekten kime güveneceğimize şaşırdık.

X