Gebeliğe Hazırlık Supralife for women - Supralife for men kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef bizde bir değişiklik olmadı😞 eşim daha önce 10 ay Neofortil men kullanmıştı o da fayda etmedi ardından daha etkili diye supralife men i verdi ama sonuç değişmedi. Proxeed plus da kullanmıştı 3 ay o da bir fayda gösterme. Sanırım bizde hiçbirşey işe yaramıyor😞
Çok üzüldüm gerçekten peki tüp bebek te hangi aşamadasınız

Denememiz negatif sonuçlandı. 7. Denememizdi.
Canım hiç dna hasarına baktırdınız mı? Başarısız tüp bebek denemelerinde uzun süre hiç gebelik elde edilmeyen durumlarda buna bakılması çok önemli ve dna hasarı yeteri kadar düzelmeden tüp bebek yapmak zaten hatalı bir adım olur
Biz kullanmadık canım ya aşılamaya geçtik oda iptal oldu
Neden canım hayrolsun 😑

Canım hiç dna hasarına baktırdınız mı? Başarısız tüp bebek denemelerinde uzun süre hiç gebelik elde edilmeyen durumlarda buna bakılması çok önemli ve dna hasarı yeteri kadar düzelmeden tüp bebek yapmak zaten hatalı bir adım olur

Neden canım hayrolsun 😑
Evet bakıldı onda sıkıntı çıkmadı aynı zamanda ros testi de yapıldı yüksek çıkınca bu ilaçları vermişti doktor ama olmadı.

Neden canım hayrolsun 😑
Çoğul gebelik riskinden dolayı iptal oldu bide ilişki yasağı verdi adet olmayı bekliyorum😔

A Amanita cım nasılsın? Neler yaptın? Merak ettim seni
Iyi canm cok şükür. Ameliyat oldum gecen çarşamba halen iyilesmedim evde yatıyorum. Yarin doktorum la konuscam ve detayli bir konu açacağim orda tecrube ettiklerimi anlatacagim ins.
Endometriozis varmış rahmin arkasinda ve alındı cok şükür ama sag tüpümün yuzde 30 kaybi var maalesef. Ama doktor hersey yolunda dedi rahmim artk temizmis

Iyi canm cok şükür. Ameliyat oldum gecen çarşamba halen iyilesmedim evde yatıyorum. Yarin doktorum la konuscam ve detayli bir konu açacağim orda tecrube ettiklerimi anlatacagim ins.
Endometriozis varmış rahmin arkasinda ve alındı cok şükür ama sag tüpümün yuzde 30 kaybi var maalesef. Ama doktor hersey yolunda dedi rahmim artk temizmis
Canım sorunun çözülmesine gerçekten çok sevindim bence de bir topik açarak anlatman harika fikir insanlar benzer şeyler yaşadıklarında onlara da bir fikir olmuş oluyor

Canım sorunun çözülmesine gerçekten çok sevindim bence de bir topik açarak anlatman harika fikir insanlar benzer şeyler yaşadıklarında onlara da bir fikir olmuş oluyor
😘😘
Kafamdaki sorulara cevap bulamamıştım pek kimse detayli bisey yazmamış bende yasadiklarimi ve ameliyati anlaticam umarim yardimci olur herkese. Esimde son sperm testini vercek duruma göre belli olur yolumuz ama önce bi muddet normalden denemeye calisacagiz ovulasyon testlere yonelcem gelecek ay. Daha dikkatli ve özenli bir sekilde.
sen nasılsın durumlar ne sende

😘😘
Kafamdaki sorulara cevap bulamamıştım pek kimse detayli bisey yazmamış bende yasadiklarimi ve ameliyati anlaticam umarim yardimci olur herkese. Esimde son sperm testini vercek duruma göre belli olur yolumuz ama önce bi muddet normalden denemeye calisacagiz ovulasyon testlere yonelcem gelecek ay. Daha dikkatli ve özenli bir sekilde.
sen nasılsın durumlar ne sende
Amanita cım ben tüpe başladım bu ay inşallah pozitif sonuç alabilirim 🥰

7 olgun yumurta oldu dördüz riski var dedi
Canım keşke siz her ihtimale karşı değerlendirseydiniz benim aşılamada 6 yumurtam vardı ve hiçbirş döllenmedi keşke iptal etmeseymiş
Yaa bilmiyordum su an cok mutlu oldum :KK74: İnşallah pozitifi göreceğiz kuzum İnşallah ❤ haberdar et mutlaka. Transfer ne zaman

Hayırlı olsun canım taze transfer mi olcaksın☺️
İnşallah kızlar çok tşk ederim ben taze transfer oldum ayın 22 sini bekliyorum test için 🥰

Canım keşke siz her ihtimale karşı değerlendirseydiniz benim aşılamada 6 yumurtam vardı ve hiçbirş döllenmedi keşke iptal etmeseymiş

İnşallah kızlar çok tşk ederim ben taze transfer oldum ayın 22 sini bekliyorum test için 🥰
Aaa ne güzel inşallah güzel sonuç alırsın bizede haber ver🥰
Değerlendirmeyin dedi ama değerlendirdik senin sonradan kist falan olmuşmuydu

Aaa ne güzel inşallah güzel sonuç alırsın bizede haber ver🥰
Değerlendirmeyin dedi ama değerlendirdik senin sonradan kist falan olmuşmuydu
Olmadı canım güldür güldür adetimi gördüm 😁 inşallah canım benim rabbim hepimize bu ay pozitifi göstersin

X