Sürekli bunalımda olan esim

Hiç üzerine düşmeyin. Neyin var diye sormayın. Bırakın ne hali varsa görsün. Kendinizle ve çocuklarınızla ilgilenin. Çekilin köşenize. Bi düşünsün bu kadın benden neden uzaklaştı diye. Kaybetmeden anlamıyor bunlar.
Evet kaybetmeden anlamıyorlar tam hödük

Konuştum kaç kere yok işte önce işyerinde izinler yoktu bayram izinleri onu dedi durdu. Sonra iş değiştirdi burada da izinleri var artık ama adam yine aynı. Bu defada yok parasal sorunlar vs diyor da öyle parasal kafaya takılacak kadar sorunumuz yok şükür eşim borc yapmaz mesela pek düzenlidir. Ama ne olursa olsun beni de bunalıma sokuyor. Yahu ölüm var dedim bugün ne bu kadar böyle gerginsin . Yazık diyorum hiç takmıyor guzellikle defalarca konuştum defalarca. Olmadı kavgada ettim yine olmuyor .... Geçen seni seviyorum diyorum.mesajla adam eve geldi yine aynı sürat aşık zorla cevap veriyor...
Üstelik siz aksama kadar 2 küçük çocukla uğraşıyorsunuz onlarla ilgileniyorsunuz akşam bi güler yüz tatlı söz duymak sizin en doğal hakkınız.. peki bu durum çocuklarınıza yansıyor mu onlara sinirleniyor musunuz..öyleyse yapmayın lutfen

Kendide istedi taşınmayı o. Çocuğun okulu uzaktı birde hem hiç sorun etmedi sonra tasindi
Üzerine ne kadar çok gidersen senden o kadar uzaklaşır. Merkezine onu oturtma ondan sen uzaklaş kendi haline bırak umursama. Kendin için birşeyler yap o sana gelip içini dökecektir. Annelere gidebiliyorsan kafa dinleme amaçlı git istersen biraz uzaklaşmak iyi gelir?

Yok aynıydı hep bi iyi gibi oluyoruz bir iki gün sonra bu yine aynı malesef.
İş yerinde sorunda yasiyo olabilir hemen kötüye yorma öyleyse ilgi beklemeyin sizde ona yokmuş gibi davranın hatta sizde aşk sarkilari dinleyin ve eşinizde duysun 😂yine rutin olanı yapın. fakat kendinizi daha çok önemseyin siz kendinize değer vermezseniz inan başkası hiç vermez.

Kkda içimden dolu dolu gelerek boşan dediğim nadir konulardan biri. Boşan arkadaşım aldatmayı bilmem neyi herşeyi bir kenara koy hastalandığında bile sana merhamet göstermeyen biri sence insan mı? Yazık. Yarın birgün size birşey olsa asla bakmaz

Ask sarkisi dinliyorum diye kocamimi aldatiyorum
Hayir belki gecmiste kapanmamis hesaplari vardir icinde

Beni seviyor musun diyorum Seviyorum deyip gecistiriyor sorduğumda. Yada ayrılalım dedigimde çocuklarımız var ne ayrılması diyor. Ayrilcam diyosun sürekli diyor. Böyle evlilik mi olur dedim kaç kere iki dk düzelir sonra yine aynı yine aynı işte.
Cocuklar ıcın evli kalıyor o zaman

Gücenmeyin ama siz bu adamın böyle olduğunu halde isteyerek ikinci çocuğu yaptınız. Adamın ne olduğu, size karşı tutumu zaten belliydi, çoğu konunuza asinayım.

Boşanmayi düşünüyorum diyorsunuz ama hiç öyle birşey yapacağınızı sanmıyorum, boşanacak olsanız böyle bir evliliğe ikinci çocuğu hiç düşünmezdiniz.

Eşiniz bunalımda değil, size verdiğim değer yaşadığınız kadar işte, hasta olunca bir bardak su vermeyi çok görüyor adam işte.

Esiniz size deger vermiyor. Ne yapsaniz etseniz de. Belki de cocuklar icin bosanmiyor ya da evi, yemegi, camasiri, duzeni icin bosanmiyor.
Bosanir misiniz bilemem ama bu boyle gider. Bosanmayi dusunuyorsaniz da bir ise girin. Kendi ayaklarinjzin uzerinde durun..
Ask sarkilari aldattigini gosterir mi bilemem. Dinledigi muzik tarzi degisti ise o zaman belki derdim. Aldatmak icin ille is yerinden olmasi da gerekmez. Aldatip aldatmadigini bilemeyiz ama esinizin size hic deger vermedigi bariz belli.

Bence bu konuya bu kadar odaklanmayın.
Sürekli aynı konularda soru sorarak ya da konuşarak durumu değiştiremezsiniz. Sadece dırdır etmiş olursunuz onun gözünde . Hiç konuşmamayi laf attığında cevap vermeyi deneyin. asla kus gibi değil , tamamen doğal ama bir o kadar ilgisiz ve umursamaz olun.
Başka odaya geçip kitap okuyun .
Kulaklık takip müzik dinleyin. Bir film acip izleyin. O sizin yanınıza gelecektir o zaman da mütebessim cevaplar verin ama tavrinizi sürdürün . Siz ulaşılmaz olun. O ilgi beklesin. O sorsun, siz de gerçekten bunu yapabilirseniz daha mutlu olursunuz

Bu hareketleri hiç hayra alamet değil, o düşüncesizliklerine de “depresyondayım” resmen bir kılıf. Size tahammül edemiyor ve varlığınızı eleştirecek bahaneler buluyor muhtemelen ilgisinin yogunlastıgı ya başka alan var ya da kendine bir karakter giyinmiş “ben buyum” çekiyor ama kesinlikle silkelemeniz ve gerekirse de rest çekmeniz şart. Kendi içinde bulunduğu kafa karısıklıgı veya şartlar değişmeden, o öyle kolay kolay kendine gelmez

Geçmiş konularınızı bilmiyorum ama eşinizin eskiden birine aşık olduğunu kavuşamadigini aşkının tekrar depreştigini fln mi düşünüyorsunuz
Tam aldatma yok gibi ama sanki bişeylerde var gibi

Bilemeyiz tabi aldatıyor diye düşünmedim ancak size olan sevgisi ve saygısı bitmiş,yok.İnsan vicdanen arkadaşı olsa böyle davranmaz.Eşi,çocuklarının annesi insan kıyamaz.Acı ama gerçek sevgi diye bir şey kalmamış.Sevgi böyle günde belli olur zaten

Kkda içimden dolu dolu gelerek boşan dediğim nadir konulardan biri. Boşan arkadaşım aldatmayı bilmem neyi herşeyi bir kenara koy hastalandığında bile sana merhamet göstermeyen biri sence insan mı? Yazık. Yarın birgün size birşey olsa asla bakmaz
Bakmaz bana bakmaz öyle biri çünkü. Çok yanlış tanımışım onu. Çocuklarını onemseyip annelerini hiçe sayıyor . Hamileyken çok ağır grip gecirdim yorgan döşek yattım nasılsın diye bile sormadı ise gidince arayıp mesela nasıl oldun diye eve geldiğinde bile sormuyo. Ve hatta yatiyodum kafamı kaldırmak halim yoktu birden kızdı bana yatarsan tabi yatıp kalırsın dedi kalk dedi . Bende sen ne diyorsun hamileyim ben gormuyon mu halimi hastayim dedim dah bu bir örnek bunun gibi neler. Dışardan herkes eşimi iyi sanıyor akrabalar kimseye bişey demiyorum çünkü.

Geçmiş konularınızı bilmiyorum ama eşinizin eskiden birine aşık olduğunu kavuşamadigini aşkının tekrar depreştigini fln mi düşünüyorsunuz
Tam aldatma yok gibi ama sanki bişeylerde var gibi
Yok bilmiyorum.oyle görünce şarkıları falan bu şekilde düşündüm ama sonra dediğiniz gibi saçma geldi bu dusuncem

Gücenmeyin ama siz bu adamın böyle olduğunu halde isteyerek ikinci çocuğu yaptınız. Adamın ne olduğu, size karşı tutumu zaten belliydi, çoğu konunuza asinayım.

Boşanmayi düşünüyorum diyorsunuz ama hiç öyle birşey yapacağınızı sanmıyorum, boşanacak olsanız böyle bir evliliğe ikinci çocuğu hiç düşünmezdiniz.

Eşiniz bunalımda değil, size verdiğim değer yaşadığınız kadar işte, hasta olunca bir bardak su vermeyi çok görüyor adam işte.
Ben kardeşi olsun cocugumun istediğim için ikinciye hamile kaldim.pisman da degilim Allah büyük... Ayrıca bosanmayi düşünmesem kardeşime bile demezdim. Düşünüyorum sadece çocuklarım çok etkilenecek o yüzden kafam karışık.

X