Sürekli geçmişi özlüyorum.

Yokki67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2020
100
20
24
Kızlar hep geçmişte daha güzel başarılı hayatım vardı diye düşünüyorum hep eski fotoğrafları açıyorum ailem artık bıkmadın mı bakmaktan falan diyor kendimi durduramıyorum napabilirim geçmişimi bırakamıyorum

Şu anki durumunuz ne bilmiyorum ama bu üstüne eklenerek giderse özyeterlik sorunu ortaya cikar. Bir Psikolog ile görüşmenizi oneririm.

ama yazacağım şeyleri benden erken girip yazıyorsun

sonra da kanka oluyoruz olmaz ki böyle

babama aşı randevusu alıyordum da geç kaldım :)))
Aaa çıkmış mı? Benim anneme çıkmadı. Yaş kaç babada? Her gün aşı kontrolü yapmaktan kurudum kaldım burda.

Aaa çıkmış mı? Benim anneme çıkmadı. Yaş kaç babada? Her gün aşı kontrolü yapmaktan kurudum kaldım burda.

ben aşı kontrolü de yapamıyordum

paşanın e devlet şifresi varmış da kendi de bilmiyormuş

dün aramış bulmuş

ben de bugün listeyi görünce aradım 182 ile alırız derken varmış şifresi zaten online hallettim

anneannem geçen haftalarda oldu o 84 yaşında

ben de ama basarili falan oldugum icin degil bombos oldugum icin ozluyorum gecmisi.

lisedeyken tek derdim alisveris yapmak, partilemek, icmek falandi. universitede her seyi tersten gordum. su an tek eglencem burada biraz gulmek onun disinda dunyanin baska bir yerinde hic tanimadigim insanlarla is yapiyorum, okula falan gidiyorum. turkiyedeyken harika bir hayatim vardi. sadece bunu ozluyorum.

yoksa daha sen 21 yasindasin ben 25 yasindayim ne yasadik ki gecmisi ozleyelim. daha basaracagimiz seyler cookk ileride.

21 yaşın geçmişi lise hayatı ortaokul hayatı değil mi ya?
En fazla ne kadar başarılı olunabiliyor orada zaten?
Hadi en iyi ihtimali düşünelim tüm notlarınız 100 olsun
Buna başarı diye tutunup da 21 yaşında insan buna üzülür mü ortaokuldayken notlarım hep yüksekti diye🤦‍♀

Bir de şu var notları yüksek olan bir öğrenciyseniz yine iyi bir bölüm kazanmışsınızdır
Şu ara onu okuyor olmalısınız
Üniversitede tüm notlar en tepede olamıyor öyle lise ortaokul gibi

21 yasında gecmisi özlüyorsan 30 da napcan bacım.
Gecmis derken lise dönemi flan mı?
Neyi özlüyorsun yani?

X