Surekli telefon bağımlısı biriyle ne yapmaliyim

Bakin bizim evde bi kural var saat 22:00 dan sonra telefonlarımızı elimize almıyoruz. Ya eşim kahve yapar ya da ben hangimiz müsaitse karşılıklı mutfakta anne baba saati yapıyoruz. Oğlumuz o saatte uyuyor bizde beraber vakit geçiriyoruz. Böyle bi teklifte bulunun isterseniz.

Gerçekten bu adamlar odun.
Bir sohbet kadınla ne olcak yani bir gönül al valla gerçekten ne yaparsın bilmiyorum da zor bacım odunla evli olmak

Konunuzda gevezelik etmek istemem ama bizim bir abla vardı mahallede o abla bi kere demişti ki "kocanın ilgisini çekmek istiyorsan iç çamaşırı giymeden karşısına otur eline de bir kitap al çok ilginç bir kitapmış gibi dikkatli ve ilgili bir şekilde okuyormuş gibi yap ama kitabı da ters tut" demişti o geldi aklıma şimdi, tabi leopar desenli tayt ve gırgır da geldi :KK70: . Telefonda falan oyun oynamak anksiyete giderici bir bağımlılık haline gelebiliyor. Eğer işi vs stresli ise kafasındaki stresten kaçmak için oynuyor olabilir. Bir film izlemeyi önerebilir misiniz acaba, ama onun hoşlanacağı tarzda bir film? Ya da bir konuda size yardım etmesini isteyin birlikte bir şeyler yapmak için. Bilemiyorum hep mi böyleydi, yani en baştan beri, sonradan mı oldu?

X