Suriyelilerle evlilik ticarete dönüştü

Türk erkekleri derken ne demek istediniz bir türlü anlam veremiyorum güneydoğuda hangi türk erkeği ile evlenmişler .Bunlar kürtlerin nüfusunu arttırıyor . Suriyeli kadınlar bakımlı Türk kadınları bakımsız denmiş.Türk kadını derken kürt kadınlarını mı kastediyorlar .Neden yanlış bir şeyler yapıldığında Türkler lekeleniyor .Türk erkekleri bedava verseler almazlar sizi türklerde tek evlilik yapılır at avrat silah kutsaldır .böyle iğrençlikler olmaz bizde Sizin gibi sınır ötesinden gelen adi şerefsizlerin yaptığı iğrençlikleri türk erkeklerine mal etmeyin .

Terbiyeni topla. Türkleri ovecegim diye Kürtlere tonla hakaret etmissin..

Benim bir arkadaşım var şu oriflame ürünlerini kasabalı kadınlara pazarlıyamadı birde kadınla dalga geçtiler ne koku sürerler ne kuaföre giderler kışlık paltoları dahi yok parasızlıktan değil yobazlıklarından altlarında şalvar ve yelek o soğukta bile üstleri rezil ki yaz boyunca hep çalıştılar süslenme kültürleri yok ancak çalışsınlar ,kendilerini asla yenileme yok ne giyimde ,ne yemek pişirmede yobazlar
Anlintilama yapiyorum olmuyor simdi olur ins eheheheh: )
[/QUOTE]
Himmm bilmiyorumda neresi orasi ...

Türk erkekleri derken ne demek istediniz bir türlü anlam veremiyorum güneydoğuda hangi türk erkeği ile evlenmişler .Bunlar kürtlerin nüfusunu arttırıyor . Suriyeli kadınlar bakımlı Türk kadınları bakımsız denmiş.Türk kadını derken kürt kadınlarını mı kastediyorlar .Neden yanlış bir şeyler yapıldığında Türkler lekeleniyor .Türk erkekleri bedava verseler almazlar sizi türklerde tek evlilik yapılır at avrat silah kutsaldır .böyle iğrençlikler olmaz bizde Sizin gibi sınır ötesinden gelen adi şerefsizlerin yaptığı iğrençlikleri türk erkeklerine mal etmeyin .
maalesef,Türk erkekleri dediğiniz gibi değil..asla eşinin üstüne eş almayanda var..eşini aldatanda 2 hanım alanda..

Haa mecbursunuz yani ikinci kadını almaya. Bir tanesi illaki yetmiyor. Kuran'ı örnek vermişler de Allah cc. eşler arasında adaletin asla sağlanamayacağını belirtiyor ve tek eşliliğin adalete daha uygun olacağını söylüyor. 4 eş meselesini de yetimlerin hakkıyla ilişkilendiriyor. Kafana göre alabilirsin demiyor. Şart koşmuyor tavsiye de etmiyor. Erkeğin zevki uğruna böyle bir işe kalkışamayacağı aşikar. Ayette yetimlerin hakkından bahsederken sosyal bir amaç güdülüyor. Ki günümüzde bu sosyal amaç devlet kanalıyla sağlanabilir durumda. Kuran'ın indirildiği devirde değil 4, 34 tane de eşi olabiliyordu erkeklerin. Eğer fıtratta çok eşlilik olsaydı Adem ile havva1 havva2 havva3 havva4 yaratılırdı öyle değil mi? O kısmını hiç dikkate almazlar tabii.

Alıntılamalar komple sapıttı herhalde. Ben böyle bir şey yazmadım. Kim yazmış konuda onu da bulamadım. Kafam allak bullak.

Arkadaşım niye böyle alıntılıyorsun. Ben de diyorum ne saçmalamışım böyle. Meğersem haberden kesit alıntılamışsın :))))

Alıntılamalar komple sapıttı herhalde. Ben böyle bir şey yazmadım. Kim yazmış konuda onu da bulamadım. Kafam allak bullak.

Arkadaşım niye böyle alıntılıyorsun. Ben de diyorum ne saçmalamışım böyle. Meğersem haberden kesit alıntılamışsın :))))

:KK48: Sadece haberden alıntı yapmak istemiştim başka ne türlü alıntılayabilirdim bilmiyorum

mervecik01 .!.:
Çaresiz kadın çok madem... Para karşılıgı evlenecek pis sapıklar da dolu... Yakında belli bir süreligine para karşılıgı evlilikler bile başlarsa şaşırmam. Mesela 1 ay evli kalmaya XXX TL ücret falan gibi. Muta nikahı dedigim bu.
Anladim canim ..

X