Sürtünme yolu ile ilişki (ACİL)

Canımcım sürtüşmeyin o zaman. Ne boşalma var ne orgazm var amacınız neydi. Bu işler şakaya gelir mi? Şimdi sorduğun soruda öyle bir risk yok ama ya hamile kalıverseydin. Lütfen dikkatli ol ve bazı güzel duyguların zamanını bekle. Tüketme içindeki duyguları çabucak.

Canımcım sürtüşmeyin o zaman. Ne boşalma var ne orgazm var amacınız neydi. Bu işler şakaya gelir mi? Şimdi sorduğun soruda öyle bir risk yok ama ya hamile kalıverseydin. Lütfen dikkatli ol ve bazı güzel duyguların zamanını bekle. Tüketme içindeki duyguları çabucak.

Surtusmeyin:))) sesli guldum :KK53:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçen hafta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. En az birimizde bazen ikimizde de iç çamaşırı vardı.Çıplak temas kesinlikle olmadı. Boşalma da olmadı.Bakireyim.30 dk falan sürdü zaten. 22 saat sonrada ertesi gün hapı aldım. Ama hala tedirginiz sizce hamile olma olasılığım ne kadar ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Burda gebe kalmak için bir çok yol deneyen ve başarısız olan bunca bayan varken gerçekten bu soruları kale almamak gerekir. Komik buluyorum. Öpüşürken de hamile kalınabilir öpüşmeseydin.

Hiç mi bilmiyorsunuz arkadaşım ? Hiç mi okumadınız hiç mi duymadınız ? :KK47:

al benden de o kadar lili kuzum ya :KK23::KK14:
bu kadar basitte bizmi beceremiyoz bu işi :KK19:

aynen canım benim ya nedir bu çektiğimiz. bu ay agnuscaston diye hayıt hapı var tamamen bitkisel onu kullanıyorum.
inşallah faydasını görürüm. eğer bu ay da olmazsa tedaviye başlayacam artık

size garip gelecek ama ben hamile kalamıyordum, sebep yoktu, ama kendimi zorlamadım hiç marmamrise tatile gittiğimizde orada turunça giderken çam ormanlarının orda bal satıyolardı.. ben hayıt balı kullandım.. satan vatandaş erkeklerde canlı sperm sayısını arttırdığını kadınlardada yumurta çatlaması için kullanıldığını söylemişti.. cidden işe yaramıştı.. enazından kalabiliyomuşum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Spermler kilodunu delip geçmiş olabilir, hatta belki yolda halay da çekmişlerdir

Sen bi test yaptır...

size garip gelecek ama ben hamile kalamıyordum, sebep yoktu, ama kendimi zorlamadım hiç marmamrise tatile gittiğimizde orada turunça giderken çam ormanlarının orda bal satıyolardı.. ben hayıt balı kullandım.. satan vatandaş erkeklerde canlı sperm sayısını arttırdığını kadınlardada yumurta çatlaması için kullanıldığını söylemişti.. cidden işe yaramıştı.. enazından kalabiliyomuşum..

nasip canım bu işler ya :KK31:

hayıt balını yeni duydum . tohumunu almıştım ama çok acı oluyordu bu hapını duydum birde bunu deneyeyim dedim.
gerçekten hormonlarımı düzenlediğini düşünüyorum . inşallah faydası olur. kullanıpta hamile kalan çok olmuş .

hayıt balını yeni duydum . tohumunu almıştım ama çok acı oluyordu bu hapını duydum birde bunu deneyeyim dedim.
gerçekten hormonlarımı düzenlediğini düşünüyorum . inşallah faydası olur. kullanıpta hamile kalan çok olmuş .

inşallah faydasını görürsün :KK66:

Hamile değilsin diyenlere inanmiyorsun.
Hamilesin diyenleri tersliyorsun.
Kaç yasindasin merak ettim .:KK31:

denemedik formül kalmadı hamile kalamadım çamaşır üstünden hamile kalınacaksa bir de öyle deneyeyim :)) :KK35::KK35::KK35:

Bendeeeee :KK36::KK36:

kusura bakma cnm bedenen bakire,manen değilsin :KK34:
herseyi yasamanında bir zamanı var acelen nedir ? :KK19:
evlen naparsan yap anlam veremiyorum gidişata :KK53:

:KK9::KK9::KK9:

Spermler kilodunu delip geçmiş olabilir, hatta belki yolda halay da çekmişlerdir

Sen bi test yaptır...

Süpermişşşş :) Buna çok güldüm yaa :)))))

Hamile değilsin diyenlere inanmiyorsun.
Hamilesin diyenleri tersliyorsun.
Kaç yasindasin merak ettim .:KK31:

Konu ciddiyetinden uzaklaşıp belirli kesimlerin espiri yeteneğini yarıştırdığı hedef tahtasına döndü. Yaşım 18 çok merak ettiysen. Gerçekten yardımcı olmak amacıyla değil de yazmış olmak için yazmış olmak amacı güdenlere burdan sessizce tebessüm ediyorum sadece. Lütfen herkes saygı çerçevesi içerisinde kalsın. Burası altın günü düzenleyen değil bilgi paylaşım aracı olan bir site. Gerçekten cevap veren kale alan herkese saygım sevgim sonsuz. Ama boş insanlara tahammül etmek güç.

Burda gebe kalmak için bir çok yol deneyen ve başarısız olan bunca bayan varken gerçekten bu soruları kale almamak gerekir. Komik buluyorum. Öpüşürken de hamile kalınabilir öpüşmeseydin.

Hiç mi bilmiyorsunuz arkadaşım ? Hiç mi okumadınız hiç mi duymadınız ? :KK47:

Burası bilgi paylaşım sitesi ve ben sorumu paylaşmakta özgürüm, aynı şekilde sizde yazmamakta.

Sizede bir IQ testi öneriyorum, isterseniz.

kızacak bir şey yok :KK1:
bunları yaşadığına göre aklın eriyor olmalı bir şeylere çünkü daha ortaokulda anlatıyorlar bunları
lütfen kendini daha fazla böyle saçma düşünclere kaptırıp yıpratma :KK31:
sevişeceksen de korunma yöntemlerini öğren ki kafan rahat etsin

X