Surtunmeyle ilişki yaşama

Kusura bakmayın da bu duvara sürtünmeyle aynı yani enfeksiyon da mümkün değil 😂. O halde nereye sürtünürsek yanlışlıkla da olsa enfeksiyon kapmamız lazımdı 😂. Düşünsenize temizlik yaparken kıçım dolaba değdi enfeksiyon kaptım falan 😂😂😂.
Ya ama farklı bir durum var ayrıca gülünecek bir durum göremiyorum ben. Bilgim olmadığı için soruyorum zaten

Ya ama farklı bir durum var ayrıca gülünecek bir durum göremiyorum ben. Bilgim olmadığı için soruyorum zaten
farklı bir durum yok, iki kat kıyafetle nereye sürtündüğünüzün bir önemi yok, her türlü çamaşıra temas ediyor. oturup kalkarken bile çamaşıra temas ettigine göre burada enfeksiyon söz konusu olamaz. hamilelik ihtimalini umarım hiç düşünmüyorsunuzdur, yoksa yansın bu dünya.

farklı bir durum yok, iki kat kıyafetle nereye sürtündüğünüzün bir önemi yok, her türlü çamaşıra temas ediyor. oturup kalkarken bile çamaşıra temas ettigine göre burada enfeksiyon söz konusu olamaz. hamilelik ihtimalini umarım hiç düşünmüyorsunuzdur, yoksa yansın bu dünya.
Dalga geçtiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam 🤦🏻‍♀️

Hayır düşünmüyorum fakat kasıklarım ağrıyor ve kül rengi bir diskim geliyor farklı bir durum da olabilir bu yüzden korkuyorum

X