SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
kibrin bedeli, kendi ipini çekti tuğçe, berna gider diye düşünüyorlardı muhtemelen
aynen burçak gitti konu kapandı kimseyle muhattap olma otur oturdugun yerde ama çen çen konustu insanlar iyice soğudu bundan ilk potada elendiler ikiside volkanında korkusu potaya girerse ilk potada elenirsem diye

kibrin bedeli, kendi ipini çekti tuğçe, berna gider diye düşünüyorlardı muhtemelen

Aynen öyle düşünüyorlardı Volkan berna gidecek bile dedi Sabriye'yle konuşurken.
Giden kişilerin hepsi bir sinyal bunu anlayıp kendilerini düzeltmek yerine daha kötü ilerliyorlar Volkan'ıda fragmanda görüyoruz Anıl üzerinden devam ediyor. (Volkanın iddiası Anıl Tuğçe gittikten sonra berna nasıl zor potadan çıktı hahahay demiş)

"Emir-komuta Volkan", İlhan Mansız için "Elenince dışarıda benim fan'ım olacak galiba" gibi bir şeyler dedi yaa. Bu ne özgüven!

Erdi Panorama'da cevaben "İlhan Mansız'ı dışarıda görsen, fotoğraf çektirmek için sıraya girersin" dedi :))

İlhan Mansız'ı zamanında Sabriye'ye ve Şahika'ya yaptığı mobbing yüzünden pek sevmem. Ama Volkan'ın söyledikleri de çok saçma.

Son düzenleme:
Burçak "Gökhan gidecek. Ya bu hafta, bu hafta olmazsa gelecek hafta" demişti.

Tuğçe "Gökhan elenince Elif ne yapacak merak ediyorum, yanımıza gelmesini istemiyorum" demişti.

Tuğçe Anıl'a "bir hafta daha kalabilmek için Burçak'ı yazdın" demişti. Yani, haftaya eleneceğini söylemişti.

Burçak, Tuğçe elendi. Gökhan, Elif, Anıl adada. Burçak Panorama'da hala "Doğru bildiğimiz yoldan şaşmadık...Tuğçe'nin elenmesi haksızlıktı, performansı iyiydi" gibi şeyler söyleyerek Tuğçe'yi savunuyor. Neyse ki diğer konuk Erdi de her dediğine cevap veriyor.

Son düzenleme:
Lilibet Lilibet elenen adayları anketten çıkarabiliyor musunuz? Çıkarabilirseniz bence çok güzel olur. Hem kalanların oy dağılımını doğru şekilde görebiliriz hem de yorumlara gelene kadar bir sürü yazı geçmek zorunda kalmayız.

Elif ve Berna Sabriye'nin neden Berna'ya sinir olduğu konusunda bir sürü teori geliştiriyorlar ama gerçeğin yakınından bile geçmiyorlar. Yok önce Elif'e takmış da dişini geçiremeyeceğini anlayınca Berna'ya geçmiş vs.

Sabriye'nin Adem'i kıskandığı için sinir olduğunu bilseler şoke olurlar.

Fragmana göre, kazanan takımın tüm üyelerine araba ödülü olan yarışmada İlhan'la Serhat birbirine giriyor. Tepki almamak için Adem'le Sabriye'ye laf söyleyemiyorlar. Sema zaten her şeyi alttan alıyor. Furkan arasına mesafe koydu. En sonunda birbirlerine düştüler. Geçmiş performansına bakarak büyük ihtimalle Serhat'ın abartması veya konuyu uzatması vardır.

Lilibet Lilibet elenen adayları anketten çıkarabiliyor musunuz? Çıkarabilirseniz bence çok güzel olur. Hem kalanların oy dağılımını doğru şekilde görebiliriz hem de yorumlara gelene kadar bir sürü yazı geçmek zorunda kalmayız.
Ben yapamıyorum onu bu anketi de kazen ve mune yardımıyla yapmıştık geçen sene elenen isimler anketten çıkartıliyodu kazen abiden rica edilse yapabilir belki

Fragmana göre, kazanan takımın tüm üyelerine araba ödülü olan yarışmada İlhan'la Serhat birbirine giriyor. Tepki almamak için Adem'le Sabriye'ye laf söyleyemiyorlar. Sema zaten her şeyi alttan alıyor. Furkan arasına mesafe koydu. En sonunda birbirlerine düştüler. Geçmiş performansına bakarak büyük ihtimalle Serhat'ın abartması veya konuyu uzatması vardır.
Evet Acun paraya kıymış bu sefer bir kişiye değil takımın tamamına jip verecek :KK57:

Ben yapamıyorum onu bu anketi de kazen ve mune yardımıyla yapmıştık geçen sene elenen isimler anketten çıkartıliyodu kazen abiden rica edilse yapabilir belki
Tamam Canmibal, Kazen'e rica edeyim o zaman. Her hafta olmasa bile, şimdiye kadar gidenler silinse de yeter.

Tamam Canmibal, Kazen'e rica edeyim o zaman. Her hafta olmasa bile, şimdiye kadar gidenler silinse de yeter.

Kazen Kazen sizden rica etsek, bu konunun anketindeki seçeneklerden elenen yarışmacı isimlerini (Fatih, Berna Öztürk, Pınar, Sedat, Tarık, Şahika, Burçak, Erdi, Sadin, Tuğçe, Bulut) silebilir misiniz? Bu haliyle konuyu takip etmek zor oluyor. Konu sahibi arkadaşımız yapamadığı için sizden yardım etmenizi rica edelim dedik.

Kazen Kazen sizden rica etsek, bu konunun anketindeki seçeneklerden elenen yarışmacı isimlerini (Fatih, Berna Öztürk, Pınar, Sedat, Tarık, Şahika, Burçak, Erdi, Sadin, Tuğçe, Bulut) silebilir misiniz? Bu haliyle konuyu takip etmek zor oluyor. Konu sahibi arkadaşımız yapamadığı için sizden yardım etmenizi rica edelim dedik.

son hali tamam mıdır ?

ödül çok büyük.
bu akşam herkesin gerçek yüzü ortaya çıkacak. bakalım birbirlerine gösterdikleri tahammülleri ne derece gerçek.
sabriye takımı sayesinde araba kazanırsa gerçekten ballı.
umarım gönüllüler kazanır.

X