SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
MM P 12.png

Ay Ecem elenince ilkokul çocuğu gibi ağladııı.. Onu seneye Survivor'a alsınlar be...:-)

ben de heyecanla bekleyenlerdim.survivor kış akşamlarnda iyi gidiyo zaten zevkle izliyoruz oyunları.ünlüler kadrosunu beğendim çok eğlenceli kişiler var çılgın sedat ve tarık mengüç gibi.furkan kızılayı da ailece ç0ok severiz.gönullülerde erdi ve berna hiç favorım değildi ama her iki ortalık karıştıran da survıvorda..oyunlar başlasın favoriler belirginleşir diye düşünuyorum

Keşke
Allah aşkına erdinin ne işi var orda anca ortalığı karıştırır kutuplaşma yaratır geçen senenin tekrarı olmaz umarım :KK12:
erdi den yeni bir semih yaratacaklar bu kesin .erdi de bernayla bir olucak ve kendi grubunu kuracak daha ikinci haftada kalıbımı basarım

Nedense ben hep ünlüler alsın istiyorum gönüllüleri bilmem ama erdi oyun alamaz gibi geliyo

Her sene ünlüleri tutardim bu sene eser west i merak ettiğim için gönüllüler tarafında yim :halay: erdi hariç gönüllü takımı çok güçlü görünüyor.. Ünlülerde çok eğlenceli olur :KK66:
Tabi ilk baslarda herkes makara gırgır sonra birbirlerini yerler :bicak:

Her sene ünlüleri tutardim bu sene eser west i merak ettiğim için gönüllüler tarafında yim :halay: erdi hariç gönüllü takımı çok güçlü görünüyor.. Ünlülerde çok eğlenceli olur :KK66:
Tabi ilk baslarda herkes makara gırgır sonra birbirlerini yerler :bicak:
Bende eseri merak ediyorum aclik vurdukca cok kisiyle tartisir bence eser :KK70:

Tarık mengüç de merak ettiklerimden .performans olarak değilde adaya renk katacağını düşünüyorum

X