SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Pınar tam Adem'in dediği gibi zehirli sarmaşıkmış. Yayının içine mıçtı :KK70:

Hep yalan ogedayi önce panaromada parlatmaya başladılar,sonra ada da.ilhanin oylarının ogedaydan düşük olması imkansız buradaki ankette bile belli oluyor ki fanatik bjklilar var.ogedayin şımarık,ukala,cocukca hallerini sevmiyorum inşallah Adem kazanır :KK47: ama hepsinin bir TV showu olduğunu ve kazananın çoktan belli olduğunu (ogeday) düşünüyorum umarım yanlış dusunuyorumdur :KK70:

Serhat her şeyi adada bıraktım dedi de saten bütün herkes gördü karakterini Eser'den özür dilemesi falan hep tribünlere oynama çok vicdan yapıyorsa önce Adem'den Şahika'dan özür dileseydi.

Serhat her şeyi adada bıraktım dedi de saten bütün herkes gördü karakterini Eser'den özür dilemesi falan hep tribünlere oynama çok vicdan yapıyorsa önce Adem'den Şahika'dan özür dileseydi.
Saten :KK70:

Serhat'in Fenerbahçeli olması yüzünden bu kadar oy alması..... cidden özür dileseydi ada şartları açlık stres yüzünden fln diyip temize çıkabilirdi

Ay ne oldu?? micti derken? :süslü:
İzleyemedim bennn
Şu Sema ile aralarındaki özel mevzu var ya Olimpiyatlarla ilgili o konuyu açtı Acun canlı yayın diye müdahale edemedi ama herkes çok rahatsız oldu gerek yoktu falan dedi Acun. Bir de Serhat ya da Ogeday kazansınmış çünkü karakter de önemliymiş yani adem'e laf çakıyor aklınca haset :KK70:

ogeday yaaaaa hakeden kazandi en basindan beri destekliyordum.oh rahatladim :KK70:
Ayy bende ya kalbim nasıl attı varyaa :KK70: ne yeminler ettim Oge kazanmazsa daha da izlemem kanalı bile silerim diye :KK70: Şükür kazandı hem kabiliyetiyle hem efendiliğiyle. Saygısını hiç bozmadı. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Finali izleyemedim ama ogeday kazanmış, ogeday adına sevindim performans olarak hakediyordu ama sadece performans olarak bence.. şampiyonluk duruşu yoktu ogedayda.. Adem adına ise gerçekten üzüldüm ogedayın normal şartlarda ne ilhanı ne de ademi geçmesi imkansızdı acunun sihirli dokunuşuyla şampiyon olduğu apaçık,bir kez daha anladık ki acun kimi isterse şampiyon o oluyor bu yıl da ogedayı istedi, performans olarak adaletli ama eğer sonuç oylamaya göre belirleniyorsa sonuna kadar adaletsiz bir sonuç oldu.

Ogeday eğer ünlüler adasında olsaydı ve Adem'e yapılan psikolojik baskı ona yapılsaydı ağlaya ağlaya kaçardı oradan. Puzzle da onunki oturmadı diye dalga geçip gülüp kaş göz yapıp sonra da gerçekten oturmadı sanmıştım diyip kıvırdığından beri gıcığım o çocuğa. Ama parayla ölen arkadaşının ismini vereceği tekne alacakmış, sevindim.

Ayy bende ya kalbim nasıl attı varyaa :KK70: ne yeminler ettim Oge kazanmazsa daha da izlemem kanalı bile silerim diye :KK70: Şükür kazandı hem kabiliyetiyle hem efendiliğiyle. Saygısını hiç bozmadı. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
ademin performansi cok iyi degil di zaten adem unluler adasinda tek kaldi ve halkda biraz o sebeple desteklemeye basladi ama ogedayla kiyaslarsak ogeday hakediyordu o performansa gore ogedayinda hatalari oldu ama yasina verildi ve oda kabul etti zaten adem son zamanlarda iyice sacmaladi biraz oyun kazandikca hareketleri antipatiklesti bastan onuda seviyordum ama sogudum yani neticede hakeden aldi daha onceki yarismalarda da oyleydi zaten ogeday nasil.kazandi diyorlar illa herkes instagramda facede twitterde oy yolliycam falanmi demesi lazim.onemli olan oy yolliycak insanlarin desteklemesiydi zaten ilhani eleyen ademi haydi haydi eler sasirmamak.lazim:)

Adem i destekliyordum ama olmadı , benim için keyifsiz bir finaldi . Düşüncelerim çok ama yazmaya gerek yok ...

ademin performansi cok iyi degil di zaten adem unluler adasinda tek kaldi ve halkda biraz o sebeple desteklemeye basladi ama ogedayla kiyaslarsak ogeday hakediyordu o performansa gore ogedayinda hatalari oldu ama yasina verildi ve oda kabul etti zaten adem son zamanlarda iyice sacmaladi biraz oyun kazandikca hareketleri antipatiklesti bastan onuda seviyordum ama sogudum yani neticede hakeden aldi daha onceki yarismalarda da oyleydi zaten ogeday nasil.kazandi diyorlar illa herkes instagramda facede twitterde oy yolliycam falanmi demesi lazim.onemli olan oy yolliycak insanlarin desteklemesiydi zaten ilhani eleyen ademi haydi haydi eler sasirmamak.lazim:)
Valla kardeşim ayağına sabriyeyle iletişimlerini gördükten sonra survivoru haketmediği netleşti. Oge ve Sema favorimdi onlar olmasa İlhan olsaydı ama ademde karakter diye birsey yok. Adem ilk finalist olunca Oge alkışladı ama Oge finale çıkınca adem alkışlamadı. Son derece itici biri. Ay amma söylendim ha :-)

Pınar tam Adem'in dediği gibi zehirli sarmaşıkmış. Yayının içine mıçtı :KK70:
aynen ya cok tehlıkelı kadın özellıkle canlı yayında actı bı de konuyu ne çenesi varmıs susmak bılmedı kan davası gibi uzattı da uzattı salak kadın bı de kimin kazanmasını ıstersınız sorusunada serhat ve ogeday diyo hiç ademi söylemiyor kendi takımından olduğu halde çekemiyor çünkü

aynen ya cok tehlıkelı kadın özellıkle canlı yayında actı bı de konuyu ne çenesi varmıs susmak bılmedı kan davası gibi uzattı da uzattı salak kadın bı de kimin kazanmasını ıstersınız sorusunada serhat ve ogeday diyo hiç ademi söylemiyor kendi takımından olduğu halde çekemiyor çünkü
Ademe hakaret etmis hep survivor surecinde hukuki yollardan hakkimi arayacagim dedi Adem.
Adada ilhan ve tayfasi lapidan kovdular bunu bacadan girmeye calisti istemediler disladilar en son yine onlarin dibindeydi yuzsuz iste.

Hep yalan ogedayi önce panaromada parlatmaya başladılar,sonra ada da.ilhanin oylarının ogedaydan düşük olması imkansız buradaki ankette bile belli oluyor ki fanatik bjklilar var.ogedayin şımarık,ukala,cocukca hallerini sevmiyorum inşallah Adem kazanır :KK47: ama hepsinin bir TV showu olduğunu ve kazananın çoktan belli olduğunu (ogeday) düşünüyorum umarım yanlış dusunuyorumdur :KK70:
aynen resmen acun ogedayı birinci yaptı herkes ogedaydan nefret ediyordu tuğçeyle yaptıklarından burçak olaylarında dışarda oylarda düşük alıyordu ilhan mansızı geçmesi basta zaten imkansızdı sonrasında birinci olması gerçekten garp panoramada ogedayı parlattılar sanırım ben izleyemedm ya da ademi kötülediler

X