SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Ademe hakaret etmis hep survivor surecinde hukuki yollardan hakkimi arayacagim dedi Adem.
Adada ilhan ve tayfasi lapidan kovdular bunu bacadan girmeye calisti istemediler disladilar en son yine onlarin dibindeydi yuzsuz iste.
ay evet hala semanın elenmesine üzüldüm diyor sonra konuyu açıp sema sen böyle böyle dedin diyo sema yalakalası resmen 4 lü çetenin içine giremediği için kudurdu adem bile girdiği için
bi insan ne kadar çok karakterden bahsediyorsa kendi o kadar zayıftır pınarın ağzu çok iyi laf yapıyor ama kendisi çok kibirli biri

ay ona ne güldüm ya ağladı resmen kuma ya :KK70:
O zaten batirdi kendini ya kari koca gibiydik biz diyor elenince de sandi ki herkes hakkimda cicek kelebek seyler yazmis gercekleri gorunce soka girmis panaromada aglayacakti neredeyse bana yalaka demisler diye:KK70:
ay evet hala semanın elenmesine üzüldüm diyor sonra konuyu açıp sema sen böyle böyle dedin diyo sema yalakalası resmen 4 lü çetenin içine giremediği için kudurdu adem bile girdiği için
bi insan ne kadar çok karakterden bahsediyorsa kendi o kadar zayıftır pınarın ağzu çok iyi laf yapıyor ama kendisi çok kibirli biri
Sabriye bile neredeyse Kibris'i gorecekti o performansla hala bunu hazmedemiyor erken elenmesini. Birlesme partisinde dedikodu yapmaktan nevri donmustu ilk potada sutladilar adadan:KK70:

aynen resmen acun ogedayı birinci yaptı herkes ogedaydan nefret ediyordu tuğçeyle yaptıklarından burçak olaylarında dışarda oylarda düşük alıyordu ilhan mansızı geçmesi basta zaten imkansızdı sonrasında birinci olması gerçekten garp panoramada ogedayı parlattılar sanırım ben izleyemedm ya da ademi kötülediler
Evet panoramada hergun ogeday mükemmel yarışmacı diye bahsedildi,adem için de bu performansla zor ama seveni çok,sabriyeyi yanına alarak strateji yaptı vs. Diye birsuru konuştular.bazen ademi hiç konusmayip hep ogeday konuştular :sampiyon: hatta Birgün Semih adem hayranları sayfaya küfür yazıp durmayin ademden de iyi bahsettiğimiz oldu dedi :KK70:

Evet panoramada hergun ogeday mükemmel yarışmacı diye bahsedildi,adem için de bu performansla zor ama seveni çok,sabriyeyi yanına alarak strateji yaptı vs. Diye birsuru konuştular.bazen ademi hiç konusmayip hep ogeday konuştular :sampiyon: hatta Birgün Semih adem hayranları sayfaya küfür yazıp durmayin ademden de iyi bahsettiğimiz oldu dedi :KK70:
:):) ademi pasifleştirdiler pgeday tek kalınca millet acıdı ve perfomansı ortaya cıktı orada serhat ve ılhan varken ademe onlardan sıra gelmiyordu her şeye atladıkları için

Yeni sezona az kaldı,izleyecek olan var mı ünlüler takımı güçlü olacak gibi duruyor sanki.

X