SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Turabi bu sene ademin üstüne oynamasa bari..evet atlet cok ama bakalım,ünlüler suan cok güçlü.zaman ne gösterecek izleyelim gorelim.insallah adem gecer gonullulere
Hayirlisi l bakalim inşallah bekledigimize değer
Sahra turabi olmasaydi iyiydi

Bir survivor fanatiği olarak yazmasam olmaz :)) bu yıl henüz favorim yok ben izledikten sonra belirliyorum daha çok ama sevmediklerim çok fazla türabı,sahra,nihat doğan,nagihan Acun butun antipatikleri toplamış gene herhalde bol kavga bol reyting olur düşüncesiyle bu isimler var bakalım neler olacak bu yıl izleyip gorucez :)

Bir survivor fanatiği olarak yazmasam olmaz :)) bu yıl henüz favorim yok ben izledikten sonra belirliyorum daha çok ama sevmediklerim çok fazla türabı,sahra,nihat doğan,nagihan Acun butun antipatikleri toplamış gene herhalde bol kavga bol reyting olur düşüncesiyle bu isimler var bakalım neler olacak bu yıl izleyip gorucez :)
Aynı fikirdeyim gecmis senelerden en cok kimlere sinir olduysak simdi hepsi karşımızda,bol kavgalı olacağı kesin.acun baş edemez bu kadroyla

Açılmış benim topik:halay:

Turabimi özledim:KK68:
Hosgeldin canim

Gecen 2 senenin hiç keyfi yoktu
Efffsane döndü
Gönüllülere gecirecek turabiyi sırf iyice kızıssın diye
Hilmicemle arkadaslıgını bozacak hırt acun:/
Bir de ben semayla mervenin karsı takımlarda olmasını isterdim
Sema merveyle yarıssın da havası sönsün
evet şu sema kendini cok güçlü sanıyordu havası söner simdi.birde güçlü bi erkek yarismaci atacak bence gonullulere.acaba kim

Aynı fikirdeyim gecmis senelerden en cok kimlere sinir olduysak simdi hepsi karşımızda,bol kavgalı olacağı kesin.acun baş edemez bu kadroyla
Aynen Acun bunu hep yapiyo maalesef aslında haksız da sayılmaz durgun kavga olmayan bir survivor olsa kimse izlemez birazda kavgalar için izliyoruz aslında hepimiz :))

Favorim simdilik yok yazmıştım ama ümit Karanı seviyorum ne kadar galatasaraylı olsa da birde merve, adem bunlarda sevdiğim isimler gönülleri görelim birde onları hic tanımıyoruz bakalım onlarda da favorilerim çıkabilir :)
Tamam canim,zaten isim anketi de ekliycem.artik izleyerek göreceğiz.cok heyecan yapiyorum ben survivor izlerken buna bi care bulmam lazim :KK70:

Ay Turabiyi görmesem yeterdi. Hayatımda ilk defa bi insana bu kadar gıcık oldum.

Merve değişmez oyuncum benim. Hoş finale gelse bile o babayla yine biraz zor kazanır. :110:
Bencede babasi yüzünden kazanamamisti cok üzülmüştüm.iste halk hep duygu sömürüsü yapanin yaninda ya,orda da öyle birşey oldu.acun turabi diyince beynimden vurulmusa dönmüştüm.bir kere daha kazanirsa haksizlik olur bence.dunyanin parasini kazandi adam.hic birinci olamayanlar kazansin.haksizlik oldu turabinin girmesi

Aynen Acun bunu hep yapiyo maalesef aslında haksız da sayılmaz durgun kavga olmayan bir survivor olsa kimse izlemez birazda kavgalar için izliyoruz aslında hepimiz :))
:KK70: :KK70: evet burda haklisin ama turabinin ve nagihanin kavgası da sevinci de cok antipatik cidden

X