Bisküvi - Kurabiye Tarifi Susamlı Simit ağızlara layık efenimm-Resimli

elchınozumm dinazorumm benimmm ben görmedimm bunları insann haber verir simit yaptım diyee delüüüü harika görünüyor ellerineee sağlıkk hamaratttımm benimmm..

balommmm bidahakine haber veririm mujukaaaaaaaaaadelikafaduldendelikafadulden

Ellerine sağlık elchinim süper görünüyorlar..benim çocukluğumda pastaneden alınan kurabiyeler lüks şeylerdi...annemde çalıştığı için fırsatı olmazdı böyle şeylere..ben bir gün un tuz suyu karıştırdım..hamur halıne getirdim uzerine de susamları yapıştırıp tavada kızarttım sonuç hüsran tabi ama hayal gücüm onu öyle lezzetli algılamıştı ki..afiyetle hepsini yemiştim..işte böyle paylaşiim dedim hatırlayınca...kocccccaman öpüorm seni..

ya canım istedi :KK43:(:-)bende istiyommm buna mahlepte katılsa olurmu acaba??Bir arkadaş öyle yapmıştı

Ellerine sağlık elchinim süper görünüyorlar..benim çocukluğumda pastaneden alınan kurabiyeler lüks şeylerdi...annemde çalıştığı için fırsatı olmazdı böyle şeylere..ben bir gün un tuz suyu karıştırdım..hamur halıne getirdim uzerine de susamları yapıştırıp tavada kızarttım sonuç hüsran tabi ama hayal gücüm onu öyle lezzetli algılamıştı ki..afiyetle hepsini yemiştim..işte böyle paylaşiim dedim hatırlayınca...kocccccaman öpüorm seni..

ayyy canım kıyamam bence o çok lezzetliymiştir gerçektende çünküüü ellerin değmiş ona mmmmm eminim herkes beğenerek yemiştirrrrrrrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ya canım istedi :KK43:(:-)bende istiyommm buna mahlepte katılsa olurmu acaba??Bir arkadaş öyle yapmıştı

olmamı balım olur tabiki bendede var ama koymuyorumm aslında hamur işi bittikten sonra aklmıa geliyor hehehehehdelikafaduldendelikafadulden

X