Susmak ne zor şimdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden SGK bu kadar kolay kazıklanıyor, neden yalancılık, sahtecilik ve her türlü ahlaksızlık toplumda bu kadar yaygın🙄 adamın sahtecilik yapmasından rahatsız değilsiniz amma neden benim üstümden yapmıyor diyorsunuz🤐🤐🤐
Eşim evden bir iş karşılığı sigorta ediyor . Günde yopbolirdfim. Çalışmadan kazanç yok.

Yok o almanyadan emekli.
O zaman yapılan sigorta işlemi nedir ? Bu olayın ya bilmediğiniz ya da anlatmadığınız bir açıklaması olmalı.

Kişinin Almanya'dan olan emekliliğinin haricinde Türkiye'de ödenmiş prim günleri varsa; buradan da emekli olabilir. Yüksek ihtimal olay eksik kalan prim günleriyle ilgili olmalı.

O zaman yapılan sigorta işlemi nedir ? Bu olayın ya bilmediğiniz ya da anlatmadığınız bir açıklaması olmalı.

Kişinin Almanya'dan olan emekliliğinin haricinde Türkiye'de ödenmiş prim günleri varsa; buradan da emekli olabilir. Yüksek ihtimal olay eksik kalan prim günleriyle ilgili olmalı.
Yok Almanya'da yaşıyorlarmış. Dayı da Almanya'dan emekli ama yine de Almanya'da sigortası yatırılıyor nedense.

Ya işte ben Sgk bu konuyu ihbar kabul eder mi acaba deyince "Almanyadayız canım biz sizin deyiminizle Almancu" dedi. 😂 Birden yaşadıkları ülke değişti
orasını anladım canıım😂 engellilik de eklendi bir sayfa öncesi emekliyim demişti. Konu sahibi konusunu da silmiş boşuna korkmasın kimse şikayet edeceğini sanmıyorum hikayeyi de boşuna değiştirip durmasın bence🤓

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X