SÜT ARTTIRMA İÇİN

Nişasta ile yapılan bı muhallebi tarzı tatlı yada süt ile nişastayı az bı aeker ile karıştırıp mama tarzı yapıp yersen sütü çok arttırıyor ben bunu yaptığımda sütüm çok okuyor hatta akıyordu abartisiz fışkırıyordu bı dene derim sendede ise yarar inşallah
Nişasta ile sütü mikserle karıştırıp kaynatacakmiyiz anlayamadim

Bu kadar farklı şey kullanınca bunlar sütle bebeğe de geçer. Çok fazla şey kullanmayın. Sonuçta anne sütü ne çıkarsa onu içsin ,onun bile faydası çok olur. kalanı da mama ile tamamlarsınız

Gece bol bol emzir ve 3 3,5 litre su tuket o kadar çay kullanmaya gerek kalmaz kızım 18 aylık olacak hala emziriyorum su çok önemli.

Sogan gaz yapmadimi benimde sütüm az biliyorum dinlenemiyorum uyku yok evde birsuru insan 2 çocuğum daha var sitrese girdim artik bol su da iciyorum ama sanki bdbegim doymuyor doymasa kaka yapmaz diyorum
soğan bende gaz yapmadı tabi her bünye aynı değil. dereotunu denemediyseniz deneyin. bebeğin kilo alımı iyiyse ve sürekli huzursuz değilse doyuyordur. sadece anne sütü verenlerin maalesef ki doyurma stresi oluyor kaç cc emdiğini bilmediğimiz için. ben ilk çocuğumda bu durumu o kadar stres yaptım ki üzülüyorum o günlere. aylık doktor kontrollerine dualarla giderdim kilo almış olsun doyuyor olsun diye. bu bebeğimde yetmediği yerde mama vereceğim alabildiğini sütümden alsın üzerini mama ile tamamlarım kafasındayım. tabi ilk temennim yetmesi.
umarım istediğiniz gibi olur. bol sütlü günler diliyorum.

soğan bende gaz yapmadı tabi her bünye aynı değil. dereotunu denemediyseniz deneyin. bebeğin kilo alımı iyiyse ve sürekli huzursuz değilse doyuyordur. sadece anne sütü verenlerin maalesef ki doyurma stresi oluyor kaç cc emdiğini bilmediğimiz için. ben ilk çocuğumda bu durumu o kadar stres yaptım ki üzülüyorum o günlere. aylık doktor kontrollerine dualarla giderdim kilo almış olsun doyuyor olsun diye. bu bebeğimde yetmediği yerde mama vereceğim alabildiğini sütümden alsın üzerini mama ile tamamlarım kafasındayım. tabi ilk temennim yetmesi.
umarım istediğiniz gibi olur. bol sütlü günler diliyorum.
Benim bu 3. Bebeğim annelik ilki yok canim hep ayni his acmi doyuyormu surekli kafanda oluyor birdesutum oyle akarcaina yok diger cocuklarimda sutum akardi bu oyle degil saglik ocagina cagirdilar 2kere kg alimi iyi ama

Oyle zaten onu ye bunu ic diyorlar ne alaka 😂😂 sütün zaten yuzde 80 i 90 ı su yani yeme icmeyle hicbir ilgisi yok bence arz talep isi. Ne kadar emzirirsen o kadar gelir
Kesinlikle öyle. Bir de sütün yetmiyor mu kii?? Gibi saçma sapan sorular soranlar var. Sırf moral bozmak için gelmişler dünyaya. Lohusa kadına denir mi ay öyle bir şey. Düşüncesiizz. Moral motivasyon ve rahatlıkta bir o kadar etkiliyor

Merhabalar🙋🏻‍♀️ 99 günlük bir kız bebeğim var sezeryanla doğum yaptım ve o günden beri sütüm az geliyor bir ara çoğaldı sonra yine azaldı sütün az geldiği zamanlarda mecburen mama takviyesi vermeye başladım denemediğim şey kalmadı bunlar
saraçoğlunun kuru incir kürü,hurma,incir,kompostolar,tahin,pekmez,milk plus,lactamil anne çayı,lactamil anne için sütlü içecek,solgar bira mayası tableti,laktamil,hipp natal çay,humana still tee,galactago,rezene ve promalt aklıma gelen bunlar🤷🏻‍♀️Ve bunlar bir kez kullanmadım en fazla kulladığım bestlak şimdiye kadar rahat en az 50 şişe kullanmışımdır ve en beğendiğim promalt içeceği sütü gerçekten arttırıyor fakat öyle bir şekerli ki insan zorla içiyor😊Evladım anne sütünden mahrum kalmasın diye elimden gelen herşeyi deniyorum yiyorum içiyorum ama neden artmıyor bu süt bana fikir verir misiniz yardımlarınıza ve güzel dualarınıza ihtiyacım var🙏😊Şimdi de eşime gelirken ısırgan otu ve çemen otu almasını söyledim bunların çaylarını yapıp içeceğim
Al benden de o kadar. Benim bebegim de 21 gunluk ben de ne yicegimi sasirdim. Mamayi gunde 60 cc ye dusurdum ama hala sagdigimda en fazla toplam 50 cc cikiyor. Siz sagiyor musunuz?

X