Evlat Edinme Süt oluşturan ilac

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

balbocegi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
14
2
29
Merhabalar. Ben sayfayı yıllardır takip ediyorum ama yeni üye oldum. Sormak istediğim iki soru var. Birincisi 3 ay microgynon doğum kontrol hapı kullandım 5 aylık evliyim 2 aydr kullanmıyorum ama hamile de kalamadım erken biliyorum ama bir mani olur mu hamile kalmaya merak ediyorum. İkinci sorum da bir bebek evlat edinince ona süt verebilmek için doğum yapmamış kadınlarda süt oluşturan bir ilaç bir teknoloji var mi? Bilgisi olanlardan açıklama gelirse memnun olurum. Teşekkürler.

Ben evlat edindim ve kızımı 3 ay emzirdim. Mo...lium adlı mide ilacı kullandım bu ilacın yan etkisi süt hormonlarını harekete gecirmek ve ayrıca elektrikli süt sağma makinesi aldım sık sık makine ile göğüsleri uyardım. Sadece ilaçla olmaz 2 -3 saatte bir sağmak gerekiyor. Hakkında hayırlısı olsun.

Ben evlat edindim ve kızımı 3 ay emzirdim. Mo...lium adlı mide ilacı kullandım bu ilacın yan etkisi süt hormonlarını harekete gecirmek ve ayrıca elektrikli süt sağma makinesi aldım sık sık makine ile göğüsleri uyardım. Sadece ilaçla olmaz 2 -3 saatte bir sağmak gerekiyor. Hakkında hayırlısı olsun.
Allah razı olsun. Bende ileride bir bebek evlat edinmek istiyorum ve dinen emzirmedikce çocuk büyüdükçe mahremiyet yönünden sıkıntı oluyor. O yüzden böyle bir araştırma içine girdim. Yorumunuz için teşekkür ederim. 💙

Merhaba bebeğinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah Allah ilacın adını özelden yazarmısınız acaba bana bende hamileyim ve belki işe yarar

X