Süt sağma makinesi

kesinlikle medela lactina... kiraliyorsunuz aylik.. hizi istediginiz sekilde ayarlanabiliyor. hicbir pompa bebeğimiz kadar olamaz ama en iyisi bu derim.. bende kiraladim veridm ama tekrar baslarim gibi

Ya keske kiralayabilecegim bir yer olsa burada :/

canim medela nın sitesine girersen mugla da satis yada kiralama yapan bayileri vardır belki... arayip ogrenmelisin.. hangi saat olursa olsun kapıya kadar geliyor... satisi cok pahalı diye biliyorum. orjinali ise tabi

Valla ne kadar sansliymissiniz ya da bebeginiz sut konusunda oldukca sansliymis... acaba bende sut az ondan dolayi mi sagamiyorum bu makineyle. Simdi desem belki hatirlamazsiniz ama ortalama 2.5 aylikken sutunuzu sagdiginizda kac cc geliyordu? Makineyi elden cikartmadiysaniz veya kullanmayacaksaniz satmayi dusunur musunuz?
Şans değildi gerçekten, çektiğim eziyetleri bilseniz. Gerçekten azı da çoğu da dert. Kaç cc olduğunu bilmiyorum, çünkü hiç sonuna kadar sağmadım o aylarda. 50-75 cc sağıp, sonra bebeğimi emzirirdim. Sütüm az diye üzülmeyin, bol bol emzirin, emzirdikçe artıyor. Süt makinası sütü azaltmıyor ama bebek memedeki son damlaya kadar emebildiği için, süt üretimini makinaya göre daha çok tetikliyor.

Pompayı satmayı şimdilik düşünmüyorum, çünkü ikinciye hamileyim. :) Başıma ne geleceğini kestiremediğimden, dursun kenarda.

Şans değildi gerçekten, çektiğim eziyetleri bilseniz. Gerçekten azı da çoğu da dert. Kaç cc olduğunu bilmiyorum, çünkü hiç sonuna kadar sağmadım o aylarda. 50-75 cc sağıp, sonra bebeğimi emzirirdim. Sütüm az diye üzülmeyin, bol bol emzirin, emzirdikçe artıyor. Süt makinası sütü azaltmıyor ama bebek memedeki son damlaya kadar emebildiği için, süt üretimini makinaya göre daha çok tetikliyor.

Pompayı satmayı şimdilik düşünmüyorum, çünkü ikinciye hamileyim. :) Başıma ne geleceğini kestiremediğimden, dursun kenarda.

Dogru diyosunuz, Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Cocuk memeyi reddedince mecbur , sagildi yani `cocugun memeyi kabul etmedigi ` durum oldugu icin sagildi ve sagdikca olmayan süt kesildi :KK66:

bende bu gorusunuze katilmiyorum.Meme reddi yasayan biri olarak kizim 1 yasina gelecek,cok sukur devamli sagip besliyorum.Sutun azalmasinin sagilmakla degil baska faktorlerle ilgisi olur ancak.

ben mamajoo kullaniyorum gayet memnunum.hiz ayari ve masaj modu var.ama bundan once medela kulladigimdan iyice alistim sanirim en yuksek hizda yapiyorum

kesinlikle medela lactina... kiraliyorsunuz aylik.. hizi istediginiz sekilde ayarlanabiliyor. hicbir pompa bebeğimiz kadar olamaz ama en iyisi bu derim.. bende kiraladim veridm ama tekrar baslarim gibi
Medelanın kendi sitesinde lactina'nın stokta olmadığı yazıyor. Ayrıca nasıl kiralanacağına ilişkin bilgi verilmemiş. Siz yakın zamanda kiralama yaptınız mı?

X