Sutyen beden olcusu alma

Halloween

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
235
86
Merhaba Ben doğru sutyen ölçümü bulmak için beden ölçümü almak istiyorum nasil alındığını bilmiyorum 26 çıkıyor fakat cm ler 63 ten basliyor nasil olculduguunu bilen var mi?

Ben kullaniyorum ayni durumdan muzdaribim hatta sporcu sutyenlerinden baska sutyen kullanamiyorum destekli falan bir alip dene istersen
Destekli daha iyiymiş fakat onun da bedeni yok tm teşekkürler sporcu sutyenlerine bakarim

Banadw cok diyen oluyor destekli al diye ama benim meshur bir lafim var olmayan birseyi varmis gibi gostermem derim :halay:
Evet hemde sağlıklı değil eğer beden ölçüsüne uymuyorsa bende beden ölçüme bakayım dedim taktığım sutyen büyük cıktı

Canim cok cafcafli sutyen aramiyorsan belinde inceyse ince yarim atlet kiz cocugu sutyenlerine falan bakabilirsin
Bende birşey sormak istiyorum benim sırdım geniş göğüsün küçük bir mağazada 95 b yada 90 b dediler, b kısmi göğüs kısmi sanırım öylemi

Bende birşey sormak istiyorum benim sırdım geniş göğüsün küçük bir mağazada 95 b yada 90 b dediler, b kısmi göğüs kısmi sanırım öylemi
Aynen a b falan göğüs büyüklüğünü belirtiyor
Ama mezura ile evde kendin ölçersen beden ölçünü hesaplayan siteler var direk oradan da bakabilirsin

Bende sonunda kendime uygun olanı aldım tam destekli 70a fiyatı çok yüksekti ama 1 seferlik aldım çünkü bulamıyorum

X