''suuucum'' Arkadaşımızın Bebeği '' Su ''Melek Olup Cennete Uçtu

Allah rahmet eylesin. Anne, babasına ve ailesine sabır versin. Kelimeler yetersiz kalıyor böyle bir durumda :KK43:

kızlar be dun gece bu yazıyı okudum öle yattım inanın uyku uyuyamadım rabbım kimseye bu acıyı vermein ya nasıl unutulur nasıl dayanılır abbım arkadaşımıza sabırlar versin kimse böle acı yaşamasın

çook üzüldüm,ağladım hatta..benimde 2 çocuğum var Allah acılarını göstermesin...Rabbim sabır versin:KK5:

nasıl dayanılır bu acıya o annenin yerine koyamıyorum bile kendimi allahım ona peygamber sabrı versin :KK43: ölümün her türlüsü kötü ama buda bir başka içim yandı resmen :KK43:(

abla anneler günü haftası aldı elimden bebemi ALLAHIM dedi, içim sızladı doyamadım kuzuma dedi bana dua edin dedi acımı bastırmam için dedi , herkez dua etsin hem bebeğimize hem annemize hiç isyan etmiyor kuzum ,mevlidi var bugün gidicez arkadaşlarla:KK43:

abla anneler günü haftası aldı elimden bebemi ALLAHIM dedi, içim sızladı doyamadım kuzuma dedi bana dua edin dedi acımı bastırmam için dedi , herkez dua etsin hem bebeğimize hem annemize hiç isyan etmiyor kuzum ,mevlidi var bugün gidicez arkadaşlarla:KK43:

yarabbim nasıl bir acıdır çok fena oldum, isyan etmemeye çalışması ona mükafatını getirir inşallah.. Allah ım sen sen sabır ver yarabbim.. ne yazacağımı bilemedim

allah sabır versin anneye :KK43:(
dayanılır gibi değil, içim parçalandı saatlerdir aklımdan çıkmıyor.
çok ama çok üzgünüm :KK43:

allah sabır versin
kötü oldum
oğluşuma bundan sonra kızmıcam

çok üzüldüm allah sabır versin çok zor birşey evlat acısı ama daha 4 aylık bir bebek poşeti nasıl almış dolanmış çok kötü yaa hiç insanın aklına gelmeyecek bir şey:KK50:

allah sana sabırlar versin arkadaşım..kimin aklına gelebilir böyle bişey??bi poşetten....allahım sana sabır versin..ama eceli gelmiş,yoksa poşet sadece vesile olmuş

bende ceylan arkadasimiza sormustum olayin nasil oldugunu fakat burda gordum.Allahim sabir versin annesine babasina.cok cok zor bir durum.bebek icin hersey anlik.arkaya donmene gelmiyo.ama rabbim yanina almak istediyse elimizden bisey gelmiyo.gamze hanim yine acisini paylasabiliyo azcok,acaba esi ne durumda? Erkekler iclerinde yasar.Rabbim sabirlar versin.

ben hep şunu söylerim hiç bişiyin garantisi yok sevdiklerimizi yarın kaybedecek gibi sevin çok zor dönemler geçirdim tam elimi kaldırdım vuracakken birdrn ya kuzuma bişi olursa vicdan azabından nasıl kurtulurum dedim .çocıklarınıza sevdiklerinize sevgiyle yaklaşın. rabbim arkadaşıma çokkk sabır versin takdiri ilah işte elden bişi gelmiyor:KK50:

ben hep şunu söylerim hiç bişiyin garantisi yok sevdiklerimizi yarın kaybedecek gibi sevin çok zor dönemler geçirdim tam elimi kaldırdım vuracakken birdrn ya kuzuma bişi olursa vicdan azabından nasıl kurtulurum dedim .çocıklarınıza sevdiklerinize sevgiyle yaklaşın. rabbim arkadaşıma çokkk sabır versin takdiri ilah işte elden bişi gelmiyor:KK50:

inan duyduğumuzdan beri acısını paylaşıyoruz.çok çok zor.allahım yardımcısı olsun.sabırlar versin.ama poşeti nerden eline geçrmiş küçüğüm.evde başka kimse yokmuymuş.

Ben anne değilim ama inanılmaz üzüldüm evlat acısı çok kötü , ah be bebeğim nereden bulmuş o poşeti :KK43: Allah rahmet eylesin,annesi ile cennete bulusacaklar...

sabah sabah daha kotusu olamazdı
Allah sabır versın annecıgıne :KK5:

X