Makarnalar Sweet'in fırın makarnası(resimliiii)

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.006
19
ayy ben cok severım biliyorsunuzdur ama fikir olsun :)))

tencereye sıcak su koyalım
biraz tuz atalım içine

1 paket fırın makarna
kaşar peynir
1 su bardağısüt
1 yumurta

-makarnamızı haşlıyoruz
-haşlandıktan sonra süzüp üstüne 1 bardak soğuk su döküyoruz
-yarım yemek kasıgı margarın koyuyoruz ıcıne eriyor sıcagıyla
-daha sonra kullancagımız kaba bıraz dokuyoruz ustune kasar ılave edıyoruz
-daha sonra kalan makarnayıda ilave ediyoruz
-ayrı bır kapta süt ve yumurtayı çırpıyoruz
-makarnamızın üstüne boşaltıyoruz
-fırına veriyoruz
-fırından cıkmaya yakın üstüne tekrar kaşar peynır ılave edıp kızarmasını beklıyoruz
-sonrada afiyetle yiyoruz

1003376.jpg

çok güzel güzel gözüküyokaydirigubbakcemile2 becerikli olsaydım bende yapmak isterdim hihoyyyt

Son düzenleme:
opuyorumnanaktan ayy kızlarrr cok tesekkur ederım ya cok mutlu oldum walla begendıgınıze cok sevındımopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5 bizde böyle güzel bişiyi paylaştığın için teşekkür ederizz zemuszemus

çok güzel güzel gözüküyokaydirigubbakcemile2 becerikli olsaydım bende yapmak isterdim hihoyyyt

bekarmışsın cadı evlenınce mecbur yapıyonn bunları bi becerıklı oluyosun hiç sorma walla bu kocalar adamın içindeki becerılılıgı cıkartıyo ortaya emınım sen daha güzellerini yaparsın veee ayrıyetten çok zarifsin:1hug:

çok harika görünüyo eminim tadı börek gibidir çok güzel ellerinize sağlık şu oruçlu halimle ağzımın suyu aktı valla :eek: :jeyyar: mükemmel :)))

çok harika görünüyo eminim tadı börek gibidir çok güzel ellerinize sağlık şu oruçlu halimle ağzımın suyu aktı valla :eek: :jeyyar: mükemmel :)))

canım ya çok teşekkür ederim güzel olmuştu walla tadı ne yalan söyliyim gel iftara ben sana yapıyımopuyorumnanaktan

canım ya çok teşekkür ederim güzel olmuştu walla tadı ne yalan söyliyim gel iftara ben sana yapıyımopuyorumnanaktan

geliyorum hemen ozaman çok muhtesem görünüyo bende yarın denicem yarınki menumde o varr opuyorumnanaktan :)))

çok güzel gözüküyor bende bayılıyorum fırın da makarnaya....ellerine sağlıkk

X