Taciz edildim... :( 😢

elya1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
147
191
25
Arkadaşlar ilk görüşte birbirimizden etkilendiğimiz biri vardı. Konuştuk, her şey güzel gidiyordu. Aynı yaşlarda, genç aynı zamanda işi gücü olan insanlardık. Flört dönemindeydik ve birkaç defa evde buluşalım demesinden rahatsız oldum sonra da araya mesafe koydum. Aradan geçen zamanla onu özlediğimi fark ettim ve acaba çok mu önyargılı davrandım diye kendimi sorguladım. Yazdım ona o ise kötü bir niyetinin olmadığını ilişkide güven olması gerektiğini ve her şeyin kendi akışında zamanla, her iki tarafın isteğiyle olacağını söyledi. İkna etti beni ve tekrar görüşmeye başladık. İlk başlarda bana çok saygı duyuyor ve benim istediğim gibi ilerliyorduk. Daha sonra evde buluştuk. Ben ona güvenmek istediğim için hem de evde yalnız olmadığımız için kabul ettim. Arkadaşımız bizimleydi ama eve gittiğimizde o tamamen ayrı takıldı. Bilgisayarda işim var diyip yanımıza bile gelmedi. Ben onunla yalnız kalır kalmaz resmen üstüme saldırdı. Neye uğradığımı şaşırdım. Engel olmaya çalıştım ama gücüm yetmedi. Çok fazla detaya girmek istemiyorum cinsel birleşme olmadı o da bana acıdığından değil niyetlendi çünkü ama evde tek olmadığımız için ve bu durumda çok daha fazla tepki vereceğimi düşündüğü için vazgeçti herhalde. Gözlerinin içine bakıp birazcık merhamet aradım. Korkunçtu, o an sevdiğim adam bu olamaz dedim. Toparlanıp ağlaya ağlaya çıktım evden. Bu kişi daha önce hiç ilişkim olmadığını da biliyordu.

Arkadaşlar o günden sonra konuşmadık. Öyle kırgınım ki nefret bile edemiyorum ondan. Yalnızca kendime acıyorum, ağlıyorum. Ona tek kelime bir şey söylemek istemiyorum. Anlayacak olsa böyle bir canilik yapmazdı. Benim durumum aşk acısı falan değil o andan beri tiksiniyorum zaten ondan. Kimseye anlatamadım. Ben de hata ettim, kendimi koruyamadım. Çevremde herkes öyle rahattı ki sanki ben fazla kapatıyormuşum kendimi gibi geliyordu bazen. Ama doğrusu buymuş kimsenin kalbini açıp bakamıyoruz, kimsenin alnında ne olduğu yazmıyor. Artık hiçbir erkeğin beni görmesini, fark etmesini bile istemiyorum. Bana öyle geliyor ki çiçekler de insanların dikkatini çekmek istemezdi çünkü bir çiçeği görüp güneş alan bir yere koyayım su vereyim diyen yok denecek kadar az çoğu da direkt koparıyor. Sanki fark edilmem incitilmem anlamına geliyor. Görünmez olmak istiyorum.

Depresyonda değilim, hayatıma devam ediyorum. O kişiyi geri asla istemiyorum. Acımı yaşayıp tamamen tüketmek istiyorum geriye bir damla bile kalmasın. Beni yaralayanla değil yaramla meşgulüm. Kendimi nasıl iyileştirebilirim? Zamanla tamamen aşabilir miyim bu durumu? Çevremde bu olayı bilen yok. Sizinle dertleşmek istedim. Lütfen, yargılamayın. Ben sevgisiz büyüdüm bilinçli olarak hep kendimi korumaya çalıştım ama bir yerde direncimiz kırılabiliyormuş. Ayrıca böyle birinin karşıma çıkmasını ben istemezdim ki.

Sapık Abaza pislik !!!
sizde herhangi bir hata yok zaten yeterince temkinli davranmışsınız lütfen kendinizi şuçlamayın

Çok geçmiş olsun. Çok can sıkıcı bir olay gerçekten. Acınızı anlıyorum. Erkekler eve gelme olayını sanırım başka işlere niyeti var olarak anlıyorlar. Ama sizin istemediğinizi bile bile yapıyor olması ayrıca onun kötü niyetini gösterir. Biraz içinize kapanmak belki iyi gelebilir ama çok da uzatmamak sosyal hayattan asla vaz geçmemek gerekir. Düşünüp düşünüp kendinizi üzmeyin. Yaşadığımız herşey birer tecrübe oluyor en nihayetinde. Geçmişte bırakmaya çalışın. İnanırsınız inanmazsınız, ama dua etmek iyi hissettirebilir. İçinize kapanindan kastimda aslında dua edip güzellikleri Allah'tan istemek şeklinde olabilir. Herkes kötü değil, siz malesef kötü bir tecrübe yaşamışsiniz. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın. Edindiginiz tecrübeyi kendinize kar sayıp ileriye bakmaya çalışın. Çok çok geçmiş olsun. Belki diğer kişi size şahitlik edecekse dava da açabilirsiniz diye düşünüyorum. Sonuçta kimsenin yaptığı yanına kalmamalı.

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Zaten duayla ayaktayım ve hayata tutunuyorum. Ben daha çok yeni maneviyata yönelmiştim, ibadet etmeye başlamıştım. Dedim ki ya Rabbim bir mucize istemiyorum, geçmişe gideyim bütün bunlar yaşanmamış olsun ya da hafızam silinsin vs. hiçbir şey istemiyorum. Yalnızca bana güç ver her gün güzelce yaşamaya senin rızanı gözetmeye devam edebileyim. Çok şükür Allah beni yardımsız bırakmadı. Yine de çok zor düşünmeden kendini suçlamadan durmak Allah bu dünyada da ahirette de bize hak ettiğimizle değil rahmetiyle, merhametiyle muamele etsin iyilik güzellik hayır lütuf versin

Bu arada Allah'a havale ettim bizim toplum yapısı belli dava açarsam diğer kişiye de güven olmaz ayrıca çoğu insan benim üstüme gelir

Bir saçını, başını yolsaydınız. Pislik.
Sonra hiç konuşmadı mı? Ay hayvan demek hayvanlara hakaret ne desem bilemedim ama keşke dövseydiniz onu yüzünü gözünü yırtsaydınız. Pislik.
Bir de görseniz çevreye kendini beyefendi gösteren biriydi hiç ama hiç konusmadı zaten derdim o değil öyle birinden kurtulmuş olmam bile hayır ama keşke bu şekilde olmasaydı

Sapık Abaza pislik !!!
sizde herhangi bir hata yok zaten yeterince temkinli davranmışsınız lütfen kendinizi şuçlamayın
Çok teşekkür ederim sağ olun böyle bir şey aklımın ucundan bile geçmezdi ki
Kim nasıl bu kadar insanlıktan uzak bir davranış sergileyebilir demek ki kalpsiz çok

Bir de görseniz çevreye kendini beyefendi gösteren biriydi hiç ama hiç konusmadı zaten derdim o değil öyle birinden kurtulmuş olmam bile hayır ama keşke bu şekilde olmasaydı
Yok tabii ki konuşsa da anlamı yok onun için sormadım ama insan bir pişman olur. Ahlaksız, yobaz. Keşke olmasaydı ama kendinizi suçlamayın onun ahlaksızlığı bu terbşyessiz

Öncelikle geçmiş olsun, en kısa sürede atlatmanızı dilerim.
Açıkçası yaşadığınız tacize uğramanın çok ötesinde. Resmen tecavüze yeltenmiş ve başaramamış. Daha önce ilişki yaşamış olsanız da olmasanız da bu duruma maruz kalan bir kadının sarsılması çok doğal. Karşınızdaki kişi sapık bir tecavüzcü. Lütfen, lütfen kendinizi suçlamayın. Kendimi koruyamadım, hata ettim diye düşünmeyin. Karşınızdaki kişi sapık bir tecavüzcü ve sizin bu konuda bir hatanız yok. Öncelikle bunu kabullenmeye çalışın.Ne yazık ki hayata ve karşı cinse karşı güvensizlik, sürekli tehdit altında hissetme, korku gibi çok ciddi psikolojik sorunları beraberinde getirecek bir deneyim yaşamışsınız. Yapabiliyorsanız psikolojik destek almanızı tavsiye ederim.

Yok tabii ki konuşsa da anlamı yok onun için sormadım ama insan bir pişman olur. Ahlaksız, yobaz. Keşke olmasaydı ama kendinizi suçlamayın onun ahlaksızlığı bu terbşyessiz
Evet yaa bu konuda ben de düşünüyorum hiç mi kıza bunu nasıl yaptım bunu hak etmedi yazık değil miydi falan demedi Allah'ın cezası haysiyet şeref yoksunu
Allah bizi kötü insanlardan korusun
Desteğiniz için çok teşekkür ederim

Evet biliyorum haklısınız aslında bu resmen tecavüz ama öyle söylemeye dilim varmıyordu yazarken bile gözlerimden yaşlar akıyor. Dizilerde bile ufak bir yakınlaşma sahnesi izleyemiyorum. Daha önce hiç psikolojik destek almadığım için iyi psikolog falan bilmiyorum eğer bu böyle devam ederse bu konuda araştırmaya başlarım. Çok sağ olun Allah razı olsun

Çok üzüldüm ama sizin bir suçunuz yok lütfen kendinizi değersiz görmeyin.
Kendimi bir hiç olarak görüyorum inşallah küllerimden doğarım çok teşekkür ederim
mesajı gören kişiler benim için dua edebilir misiniz? Şimdiden ben iyi dileğimi bırakayım buraya Allah hep yanınızda olsun

Lutfen kendinizi suclamayin. Senin hicbir sucun yok, hayatta maalesef bazen bizi hak etmeyen kotu niyetli insanlarla karsilasiyoruz sizin icin de boyle olmus.
Durumu kafanizda ve icinizde buyutmeyin, o kisiden uzak durun tek kelime bile etmemek en iyisi bence.
Kendinizi suclamayin en onemlisi bu. Gun gelecek unutacaksiniz eminim.

Sevgi beklediğim yerden zulüm gördüm
Öyle kolay geçmez ama yine de kendimiz kalıcı değiliz dertlerimiz nasıl kalıcı olsun
Dediğiniz gibi yapıyorum tamamen kendime odaklandım önüme bakıyorum Allah'ın izniyle her şey daha güzel olur çok ama çok teşekkürler

Evet ama hayatta bu durumlar da var. keske hep mutluluklar olsa, ama hayal kirikliklari da bizim bir parcamiz.
En kisa zamanda unutmanizi diliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…