Taciz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
7 yaşında ki kızım... Geçen ay eşimin uzaktan akrabasının kocası . Kızıma sarılmak ıstedı ben bu adamı daha önce gördüğümde de negatıf olmuştum o yüzden sarılmak ısteyınce sinir oldum misafirliğe geldıler kV kp falan var. Neyse kızıma sarıldı baktım sırtını okşuyo sonra eli kızımın kalçasına gıttı ve kızıma bakışları hoşuma gıtmedı. Allahım saatlerce ustumden atamadım esımı odaya cektım bana o yapmaz öyle şey dedı sana öyle gelmıstır dedı. Tartıştık. Tam kalkacaklar bı baktım kızıma yıne sarılmıs eli kalçasına gitti bildiğin sıktı kızımın kalcasını. Gıttıktrn e sonra eşimle kavga ettım haala daha yapmaz dıyo neymıs namazında orucunda bı adammış. Gözümle gördüm. Adama gidiyosun daha sohbet ediyosun dedım hıc suratın bıle asılmadı dedım. Neyse kV ile konuştuk önce o ıyı bırı degıl dedı bana aradan 1 hafta gectı yok öyle bısey yapmaz o ıdaalasıyor benle. Ben net emınım dedım sen ne dersen de ben dedıgımı derım o öyle biri degıl dedı bana kV... Bu laftan sonra Evde esımın yengesı vardı oda kV ye kızdı sız bu kıza nıye öyle diyosunuz demekkı görmüş bu devırde kımseye guvenmıcen dedı.nıye bu kadar savunuyosunuz dedı. Zaten ne esımı ne aılesını sevmiyorum hepsinden soğudum. Sımdı emınım bu konu bıdaha geçecek kp kaynım. Esım zaten pasif sinir oluyorum artık bıde bana kV sehır dısına görümcem giderken kızıda götüren dıyordu ben ızın vermem buna ızın mı verilir. . 3 gün kendıme gelemedım hep tartıstık esimle tek dedıgı tamam bıdaha karşılasmaz dıyo gayet sakin. Çünkü bana inanmadı konduramadı adama yıllardır tanıyolarmısta... Kızımı uzaklastırdım sakın o adama yaklaşma bak ıyı degıl o dedım tamam dedı. Kenarda oturdu tam kalkacaktık ben herkese ıyı akşamlar derken dedesı cagırmıs kızımı. O sırada o da kızıma sarılmış.
Arkadaşlar çok üzgünüm ozellıkle esıme kırgınım kızını tacız ettı adam dıyorum ıcerı odaya gıdınce ee sen nasılsın abi dedı ve hıc suratında bır bozulma sinir olma yok. Nefret ettım esımden... Daha bıde 3 gün tartıştık. Tabıkı kızım asla onunla aynin ortama getırmem o adamla. Hatta geçen bı o tarafa gidilecek oldu gıtmedım. .

Son düzenleme:
7 yaşında ki kızım... Geçen ay eşimin uzaktan akrabasının kocası . Kızıma sarılmak ıstedı ben bu adamı daha önce gördüğümde de negatıf olmuştum o yüzden sarılmak ısteyınce sinir oldum misafirliğe geldıler kV kp falan var. Neyse kızıma sarıldı baktım sırtını okşuyo sonra eli kızımın kalçasına gıttı ve kızıma bakışları hoşuma gıtmedı. Allahım saatlerce ustumden atamadım esımı odaya cektım bana o yapmaz öyle şey dedı sana öyle gelmıstır dedı. Tartıştık. Tam kalkacaklar bı baktım kızıma yıne sarılmıs eli kalçasına gitti bildiğin sıktı kızımın kalcasını. Gıttıktrn e sonra eşimle kavga ettım haala daha yapmaz dıyo neymıs namazında orucunda bı adammış. Gözümle gördüm. Adama gidiyosun daha sohbet ediyosun dedım hıc suratın bıle asılmadı dedım. Neyse kV ile konuştuk önce o ıyı bırı degıl dedı bana aradan 1 hafta gectı yok öyle bısey yapmaz o ıdaalasıyor benle. Ben net emınım dedım sen ne dersen de ben dedıgımı derım o öyle biri degıl dedı bana kV... Bu laftan sonra Evde esımın yengesı vardı oda kV ye kızdı sız bu kıza nıye öyle diyosunuz demekkı görmüş bu devırde kımseye guvenmıcen dedı.nıye bu kadar savunuyosunuz dedı. Zaten ne esımı ne aılesını sevmiyorum hepsinden soğudum. Sımdı emınım bu konu bıdaha geçecek kp kaynım. Esım zaten pasif sinir oluyorum artık bıde bana kV sehır dısına görümcem giderken kızıda götüren dıyordu ben ızın vermem buna ızın mı verilir. . 3 gün kendıme gelemedım hep tartıstık esimle tek dedıgı tamam bıdaha karşılasmaz dıyo gayet sakin. Çünkü bana inanmadı konduramadı adama yıllardır tanıyolarmısta...
Gördünüz maden kızınızı neden yanınıza çağırmadınız?

Ortam kalabalık olsun. İlk hoşlanmamışsınız sonra görmüşsünüz bir bahane yaratıp alıp çocugunuzu çıksaydınız evden. Süt almaya deseydiniz. Çocugu odasına koysaydınız çıkmayacaksın deseydiniz. Yani çocugu neden izole etmediniz anlayamadım.

Gördünüz maden kızınızı neden yanınıza çağırmadınız?
Cagırdım kenara oturttum sakın o adamın yanına yaklaşma dedım. Ev 20 kısı vardı. Dedesı kızımı yanına cagırmıs bız gıdıyoruz dıye bende herkese ıyı akşamlar dıyodum o sırada

Allah aşkına böyle şeyler için pasif davranmayın. Ortam kalabalık olduğu halde cesaret edip kızınızı istismar eden adam, ortalıkta kimse yokken Allah korusun ne yapar sizce? Hadi ilk sefer gördünüz, sesinizi çıkarmadınız şu ya da bu sebeple, çocuğu neden çekip almadınız? Neden tekrar dokunulmasına izin verdiniz? Daha ilk seferinde zaten ortalığı yikmaniz gerekirdi, ki rezil olsun şerefsiz ki o kırılasi pislik ellerini başka bir miniğe süremesin.

Size şunu da söyleyeyim, çocuğunuzu siz korumazsanız başka kimse koruyamaz. Kocanız da iğrenç bir baba buarada. Daha da yazardım ama neyse, banlanmak istemiyorum.

7 yaşında ki kızım... Geçen ay eşimin uzaktan akrabasının kocası . Kızıma sarılmak ıstedı ben bu adamı daha önce gördüğümde de negatıf olmuştum o yüzden sarılmak ısteyınce sinir oldum misafirliğe geldıler kV kp falan var. Neyse kızıma sarıldı baktım sırtını okşuyo sonra eli kızımın kalçasına gıttı ve kızıma bakışları hoşuma gıtmedı. Allahım saatlerce ustumden atamadım esımı odaya cektım bana o yapmaz öyle şey dedı sana öyle gelmıstır dedı. Tartıştık. Tam kalkacaklar bı baktım kızıma yıne sarılmıs eli kalçasına gitti bildiğin sıktı kızımın kalcasını. Gıttıktrn e sonra eşimle kavga ettım haala daha yapmaz dıyo neymıs namazında orucunda bı adammış. Gözümle gördüm. Adama gidiyosun daha sohbet ediyosun dedım hıc suratın bıle asılmadı dedım. Neyse kV ile konuştuk önce o ıyı bırı degıl dedı bana aradan 1 hafta gectı yok öyle bısey yapmaz o ıdaalasıyor benle. Ben net emınım dedım sen ne dersen de ben dedıgımı derım o öyle biri degıl dedı bana kV... Bu laftan sonra Evde esımın yengesı vardı oda kV ye kızdı sız bu kıza nıye öyle diyosunuz demekkı görmüş bu devırde kımseye guvenmıcen dedı.nıye bu kadar savunuyosunuz dedı. Zaten ne esımı ne aılesını sevmiyorum hepsinden soğudum. Sımdı emınım bu konu bıdaha geçecek kp kaynım. Esım zaten pasif sinir oluyorum artık bıde bana kV sehır dısına görümcem giderken kızıda götüren dıyordu ben ızın vermem buna ızın mı verilir. . 3 gün kendıme gelemedım hep tartıstık esimle tek dedıgı tamam bıdaha karşılasmaz dıyo gayet sakin. Çünkü bana inanmadı konduramadı adama yıllardır tanıyolarmısta...
Madem gördün,,huylandın niye kızını uzaklaştırmadin da kocana söyledin, asıl hatalı sensin bu durumda

Siz olsanız ne yapardınız
Kameralı telefonlar icat edildi haberiniz yok mu? Ben önce görüntü alır sonra da adamın üstüne saldırırdım. Kocamı ikna etmeye çalışmaz direk kendim yolardım kırardım o elini. Ortam kalabalıkmış, ya daha ileri gitseydi odaya falan çekseydi yine kocanızı ikna etmeye mi çalışırdınız? Kusura bakmayın da çocuğu önce anne korur kollar, gözü üstünde olur. Hele böyle kalabalık ortamda iki kat dikkat ederim ben.

Bu adam ilk defa mı kızınızla aynı ortama girdi?
Daha önce 2 3 yıl oldu 1 kere falan... Ozaman da kızımı kucakladı sevmek ıcın sonra gel sana bahceyı gezdırem dedı bende annelık hıssı hemen pesınden gıttım. Ne esım ne kV herkes adama guvenıyo ama ben nedense adamdan orda nem kaptım. Aldım geldım kızımı. Adam evlı çocuklu biri.

Cagırdım kenara oturttum sakın o adamın yanına yaklaşma dedım. Ev 20 kısı vardı. Dedesı kızımı yanına cagırmıs bız gıdıyoruz dıye bende herkese ıyı akşamlar dıyodum o sırada
Sizin yapmanız gerekeni çocuk yapsın yani. Ortamda siz olmasanız anlayacağım da sizin bulunduğunuz yerde çocuğunuzu siz koruyacaksınız. Bu arada kendime eş çocuğuma baba dediğiniz adamın ne mal olduğu da çıkmış ortaya. Ona da dikkat edin. Demek adam dudağından öpse yok öyle değil yapmaz kötü niyeti yok diye savunacak elin sapığını.

7 yaşında ki kızım... Geçen ay eşimin uzaktan akrabasının kocası . Kızıma sarılmak ıstedı ben bu adamı daha önce gördüğümde de negatıf olmuştum o yüzden sarılmak ısteyınce sinir oldum misafirliğe geldıler kV kp falan var. Neyse kızıma sarıldı baktım sırtını okşuyo sonra eli kızımın kalçasına gıttı ve kızıma bakışları hoşuma gıtmedı. Allahım saatlerce ustumden atamadım esımı odaya cektım bana o yapmaz öyle şey dedı sana öyle gelmıstır dedı. Tartıştık. Tam kalkacaklar bı baktım kızıma yıne sarılmıs eli kalçasına gitti bildiğin sıktı kızımın kalcasını. Gıttıktrn e sonra eşimle kavga ettım haala daha yapmaz dıyo neymıs namazında orucunda bı adammış. Gözümle gördüm. Adama gidiyosun daha sohbet ediyosun dedım hıc suratın bıle asılmadı dedım. Neyse kV ile konuştuk önce o ıyı bırı degıl dedı bana aradan 1 hafta gectı yok öyle bısey yapmaz o ıdaalasıyor benle. Ben net emınım dedım sen ne dersen de ben dedıgımı derım o öyle biri degıl dedı bana kV... Bu laftan sonra Evde esımın yengesı vardı oda kV ye kızdı sız bu kıza nıye öyle diyosunuz demekkı görmüş bu devırde kımseye guvenmıcen dedı.nıye bu kadar savunuyosunuz dedı. Zaten ne esımı ne aılesını sevmiyorum hepsinden soğudum. Sımdı emınım bu konu bıdaha geçecek kp kaynım. Esım zaten pasif sinir oluyorum artık bıde bana kV sehır dısına görümcem giderken kızıda götüren dıyordu ben ızın vermem buna ızın mı verilir. . 3 gün kendıme gelemedım hep tartıstık esimle tek dedıgı tamam bıdaha karşılasmaz dıyo gayet sakin. Çünkü bana inanmadı konduramadı adama yıllardır tanıyolarmısta... Kızımı uzaklastırdım sakın o adama yaklaşma bak ıyı degıl o dedım tamam dedı. Kenarda oturdu tam kalkacaktık ben herkese ıyı akşamlar derken dedesı cagırmıs kızımı. O sırada o da kızıma sarılmış.
Arkadaşlar çok üzgünüm ozellıkle esıme kırgınım kızını tacız ettı adam dıyorum ıcerı odaya gıdınce ee sen nasılsın abi dedı ve hıc suratında bır bozulma sinir olma yok. Nefret ettım esımden... Daha bıde 3 gün tartıştık. Tabıkı kızım asla onunla aynin ortama getırmem o adamla. Hatta geçen bı o tarafa gidilecek oldu gıtmedım. ..

Miğdem bulandı. Böyle birşeyde anında müdahale etmek yerine eşinizi odayamı çektiniz?
Ben olsam o adama o an herkesin içinde birdaha kızımı asla kucağına alma ve dokunma derim.

Aferin küçücük kıza yüklediniz yani o sorumluluğu.
Siz aynı ortama sokuyorsunuz kızınızı ama çocuktan büyüklük bekliyorsun. Gerçekten akıl almaz.

Miğdem bulandı. Böyle birşeyde anında müdahale etmek yerine eşinizi odayamı çektiniz?
Ben olsam o adama o an herkesin içinde birdaha kızımı asla kucağına alma ve dokunma derim.
KV bıle benle ıdaalasıyor yapmaz öyle dıye..

Kocanız gibilere bir şey denir de ben demeyeyim şimdi. Kızınızın kaderini böyle geniş bir herife bırakmayın, boş yere tartışmayın. Kendiniz müdahale edin direkt.
Ben esımın rahat oluşuna sinir oldum ben delırdım pskolojim bozuldu üzüldüm. O gayet sakin konusuyo

KV bıle benle ıdaalasıyor yapmaz öyle dıye..

Size ne ya kimin ne dediğinden?
İsterse kendi babam desin yapmaz diye.
Söz konusu çocuğumsa kimseyi dinlemem.
O adamın niyeti iyiyse kazık kadar herif çocuğu kucağına alıp dokunmaz. Ona yapmaz diyenin zihniyetindede bi sorun vardır.
Ben anında orda ağzının payını veririm ve çocuğuma yanımdan ayırmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X