Taha Suresi Evlilik

istanbull34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2024
5
2
Merhaba kızlar taha suresi okuyup evlenen var mı aranızda? Abim hayırlı namaz kılan güzel huylu bir eş istiyor istediği gibi birini bulamıyor Annem abim için okusa etki eder mi ya da başka bildiğiniz dualar var mı? Tecrübeleriniz varsa yazın faydalanalım

Ben de vakıa suresini duymuştum 40 gün boyunca günde 40 defa okunması kısmeti açıyormuş tabi okuyanın kalbine de bağlıdır

Merhaba kızlar taha suresi okuyup evlenen var mı aranızda? Abim hayırlı namaz kılan güzel huylu bir eş istiyor istediği gibi birini bulamıyor Annem abim için okusa etki eder mi ya da başka bildiğiniz dualar var mı? Tecrübeleriniz varsa yazın faydalanalım
Anneniz okusa olur abiniz niyetine göre. Ben 21 gün devamlı ara vermeden okumalı diye biliyorum Başka tarifler varsa netteki dua sitelerine de bakın.
Başka bildiğim ve faydasını gördüğüm duamın kabul olduğu tarif, Cuma günü 2 rekat tövbe namazı kılarak, vaktinden önce başlayıp duasını cuma vaktine getirecek şekilde 18 tane cuma suresi peşpeşe okuyup dua etmek. Bunu abiniz yapsa daha iyi olur bence. Düzenli olarak devam edin birkaç cuma.

Anneniz okusa olur abiniz niyetine göre. Ben 21 gün devamlı ara vermeden okumalı diye biliyorum Başka tarifler varsa netteki dua sitelerine de bakın.
Başka bildiğim ve faydasını gördüğüm duamın kabul olduğu tarif, Cuma günü 2 rekat tövbe namazı kılarak, vaktinden önce başlayıp duasını cuma vaktine getirecek şekilde 18 tane cuma suresi peşpeşe okuyup dua etmek. Bunu abiniz yapsa daha iyi olur bence. Düzenli olarak devam edin birkaç cuma.
Yanıtınız için teşekkür ederim Siz cuma suresini evlilik için mi yaptınız ve ne kadar sürede kabul oldu

Ay günde 40 defa da çok zor olur vakıa suresini her sabah namazından sonra zenginlik için okuyorum çok faydası var evlilik için olduğunu bilmiyordum

Evet çok zor oluyormuş ben hiç okumadım ama bir tanıdığım kuran kursundaki öğrencilere okutmuştu sonra da onlara bağış yapmıştı, topluca okununca daha kolay olabilir.

Yanıtınız için teşekkür ederim Siz cuma suresini evlilik için mi yaptınız ve ne kadar sürede kabul oldu
Evet kısmet için. Birden epey kısmetler çıktı ardından eşimle tanıştım hiç beklemezken herşey bir anda oldu. Bunların hepsi kısa sürede oldu. Birkaç cuma tekrarladığımı hatırlıyorum. bununla ilgili nette iki yazılaru okuyabilirsiniz bende netteki dua sayfalarından öğrenmiştim.

X