Takıntılı Sevgili (yorumlarınızı okutacam)

Zaten oğlumuz hatalı o konuda. Kız öğrenince de açık açık konuşmuş. Ben onkizla sadece konuştum şu an ayrilacaksan da kararına saygı duyuyorum diye ama kız ayrılmamış devam etmiş buna rağmen takıntılar devam. Bu konuyu öğrenmeden önce de sorguluyormus çocuğun geçmişini..
Valla ortada iki hata var;adam sadakatsiz kiz da hakli olarak guvenmedigi bir insanla hala beraber bu da ikinci bir hata. Ayrilmak yerine en cok kendi hayatini ve karsi tarafin hayatini mahvediyor.

Valla ortada iki hata var;adam sadakatsiz kiz da hakli olarak guvenmedigi bir insanla hala beraber bu da ikinci bir hata. Ayrilmak yerine en cok kendi hayatini ve karsi tarafin hayatini mahvediyor.

Haklısınız ama oğlan sadakatsiz değil aslinda. Çocuk diyor ki hem çevremiz olsun arkadaşlarımız olsun bayan erkek farketmez sende tanış çevremle beraber piknik eğlence hani bir birileri dışında cevewleronde insanlar da olsun istiyor. Ki ama sadece sen ve ben mantığında.

Yeğen mi ?kardeş mi? Bir türlü çözemedim.

Ayrıca daha 23 yaşında niye böyle meseleler için aklını kurcalıyor ki? Ha deyince evlenecek bir yaş değil 23 hele ki bir erkek için.

Çok ciddi takılmasın he he desin geçsin baktı baş edemiyor o zaman yol versin neyi bu kadar takıyor ki? Böyle arıza tiplerle ömrünü yemesin.

Haklısınız ama oğlan sadakatsiz değil aslinda. Çocuk diyor ki hem çevremiz olsun arkadaşlarımız olsun bayan erkek farketmez sende tanış çevremle beraber piknik eğlence hani bir birileri dışında cevewleronde insanlar da olsun istiyor. Ki ama sadece sen ve ben mantığında.
Valla canim hani diyoruz ya guven cook onemli diye bu lafi yabana atma.Gercek ne olursa olsun,kizin gozunde adam capkin,sosyllesmek eglenmekten ziyade baska seyler pesinde diye dusunuyor.Biraz empati yapmalisin sen de kadinsin

Kızlar yiyenimin kız arkadaşıyla büyük problemleri var. Yaşlari 23 yazdiginiz yorumları okuyacağım kardeşime.

Kiza bağlanmış ama mantığı da istemiyor.

Kısaca özet geçiyorum,

Kız arkadaşı gecmis takıntılı. Surekli çocuğun eski sevgilileri ile ilgili, çocuğa siz şunu yaptıniz şuraya gittiniz gibi şeyler diyormuş. Çocuk yok gitmedik dedigi halde kız dayatiyormus hayır gittiniz biliyorum diye. Çocuğa dusuncelerini gerçekmiş gibi dayatiyormus kabul ettirene kadar.

(Kız eski sevgilisinden sürekli baskı kıskançlıga karşı çok sorun yaşamış aynı şeyleri bizim cocuga yaptığını düşünüyorum. Bizimkide hata yapmis iliskinin basinda, bir de bizim oglan dışa donuk yeni tanistigi insanlar sohbet eder konusur konuskan. Kiza ice donuk iki uc arkdasi disinda kimseyle muhattap olmayan bir karakteri varmış. Benim fikrim karakterleri ters bu yönde)

Aşırı kıskanç kız arkadaşı. Tanıştığın bir kızın asla numarasini alma diyor. Numara almada soyle diyelim bir piknik var. Bayanlar organize ediyor. İletisim icin.. Whatsap gruplarda olmasını istemiyor. Yani bir ortamda kız varsa çocuk giremiyor.

Cocugun ortaminda bir kızdan giciklandiysa çocuğu o ortamdan nefret ettirene kadar arıza çıkarıyormus.

Bizim çocuk bu kizin bu tavırlarını gördükçe bir şeyleri saklamak zorunda kaldigini söyledi bana. Kız çok sorguluyor, ispat gösterene kadar inanmıyor diye yalana başvurmuş.

Kızın ağzı da bozuk piç, serefsiz gibi kelimeler kullanıyor. Bizim oğlan bir kaç kez bu kiskanclik yapınca küfür etti diye bunu bahane Edip küfür ediyormus kavgada. Sonrada aşkım canım cicim küfür etmeyelim saygılı olalım biz bir birimizi sevdiğimiz için bu kadar yipratiyoruz, gibi akıllar veriyormus.

Bizimkinin en büyük hatası;

bu kızla konuşma döneminde iken başka kızla tanışmış ve kararsız kalıp ikisiyle bir sure konuşmuş ve diğer kizi tamamen istememiş ve su an ki bu bahsettiğim kızla çıkmaya başladığı günden itibaren diğer kızdan uzaklaşmış. Bunlari öğreniyor tabi kız arkadaşı sonradan.. bizimkinde suç ama kız da normal değil....

sizin ki neden ayrılmıyor?

Valla canim hani diyoruz ya guven cook onemli diye bu lafi yabana atma.Gercek ne olursa olsun,kizin gozunde adam capkin,sosyllesmek eglenmekten ziyade baska seyler pesinde diye dusunuyor.Biraz empati yapmalisin sen de kadinsin

Haklısın bir kere kiriildimi güven yerine gelmiyor..

Kızla evlenmeyi düşünmedikleri sürece sorun yok
Bi kaç aya sıkılır ayrılırlar
Demek ki kızın düşünceleri öyleymiş. Fazlaca rahatsızsa ayrılsın

Yeğen mi ?kardeş mi? Bir türlü çözemedim.

Ayrıca daha 23 yaşında niye böyle meseleler için aklını kurcalıyor ki? Ha deyince evlenecek bir yaş değil 23 hele ki bir erkek için.

Çok ciddi takılmasın he he desin geçsin baktı baş edemiyor o zaman yol versin neyi bu kadar takıyor ki? Böyle arıza tiplerle ömrünü yemesin.

Kendi kararlarını vermesi gerekiyor bende söyledim sonra kalkıpda bizi suçlama diye..

Mutsuzsa ayrilsin net. Tabi ki herkes eşini sevgilisini kıskanır ama dozunda. Her yanından geçen iki kelam ettiği kızın sevgilisinin boynuna atlayacak zannediyo galiba gelin adayı. Ayrıca nereye kadar böyle sürecek? Is hayatı okul hayatı dünyanın dört bir köşesinde kadın erkek iç içe hayatımıza devam ediyoruz. Sürekli sevgilim onu aldatiyomusum gibi davransa sürekli beni kısıtlasa köreltmeye çalışsa hayatımdan o insanı çıkartırdım. Eş/sevgili dediğin kişi sana artı değer katmalı. Senden olancasini da alıp götürmemeli.

Mutsuzsa ayrilsin net. Tabi ki herkes eşini sevgilisini kıskanır ama dozunda. Her yanından geçen iki kelam ettiği kızın sevgilisinin boynuna atlayacak zannediyo galiba gelin adayı. Ayrıca nereye kadar böyle sürecek? Is hayatı okul hayatı dünyanın dört bir köşesinde kadın erkek iç içe hayatımıza devam ediyoruz. Sürekli sevgilim onu aldatiyomusum gibi davransa sürekli beni kısıtlasa köreltmeye çalışsa hayatımdan o insanı çıkartırdım. Eş/sevgili dediğin kişi sana artı değer katmalı. Senden olancasini da alıp götürmemeli.

Ne iş hayatı ne çocuğun kurs hayatı sporu hepsinde birine kafayı takıp sorunlar çıkarmış. Bize sonradan anlatıyor biz ağzımız açık kaldık

Bizimkinin en büyük hatası;

bu kızla konuşma döneminde iken başka kızla tanışmış ve kararsız kalıp ikisiyle bir sure konuşmuş ve diğer kizi tamamen istememiş ve su an ki bu bahsettiğim kızla çıkmaya başladığı
Yiğenin beter olsun. Ne yaşıyorsa bin katını daha hak ediyor.
Bu ne demek ya iki kişiyle aynı anda görüşmek???
Yiğeninin yaptığını kız tarafı yapmış olsa kız hakkında hem senin hem yiğeninin neler düşüneceğini hepimiz çok iyi biliyoruz, ki haksızda olmazdınız yani sonuçta zerre onuru olan bir insan iki kişi ile aynı anda görüşmez!
Kızın tek suçu aynı anda iki kişi ile konuşabilen birisini kabul etmiş olması.
Onun haricinde Benim gördüğüm baskıcı eski sevgilisi ve aynı anda çok kişi ile görüşmekte beis görmeyen yiğeniniz el birliği yapıp kızcağızı psikopat etmişler.
Allah onun yardımcısı olsun.

X