Takıntımi yenemiyorum

Deniiskisiii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
44
-9
28
Merhaba kizlar
Daha oncedende başlık acmam üzerine iki yıllik iliskimde temmuzda ayrılmıştık erkek arkadaşım bir aylik o. Ayrılıkta arkadas adı altında kızla görüşmüş her gün. Çiçekler dogum günü kutlamaları denize gitmeler ve son öğrendiğimde ki baristiktan sonra öğrendim opusmusler. Ben bunu duyunca ayrıldım. Çünkü o bir ben onu bekledim çok ağladım o gezmiş tozmus sorsan cok özlemiş oda beni beklemiş. Çok sevdiği içinde gelmiş. Baristiktan sonra güzeldi her şey kavgalar olsada ayrida. Neyse ayrılınca ben bir gün yalvardı kabul etmedim sonra oda bende pes ediyorum ayriyken oldu hesap soramazsin gibi bir cümle kurdu. Ama opusmus tamam bana geldiği zaman o kizi instagrmdan silmemek için çok direndi. Ben ortalığı karistirdiktan sonra sildi. Arkadaşım arada sırada konuşuruz zaten demisti meğersem o bir ayda yemediği bok kalmamiş instagraminda tutucakti neden diyince ben bunları öğrenince senn gidip geliyodun ayıp olmasın diyeydi sadece dedi beni aptal yerine koydu resmen en çok bunu yediremiyorum. Ama takıntılı oldum aşırı ikisininde takipçilerine ayrı bakıyorum deli gibi acaba tekrar birlikteler mi konusuyolar mi diye. Konussalar çocuğun canına okuyacagim. Ama aşırı taktim. Tabi kız biliyor ben barisinca kıza sormuştum ne manasiniz siz diye kız bidaha onla asla konuşmayacağni söylemişti kızında suçu yok ki kizida o bı aylık süreçte kullandı zaman geçirmek için. Yani diyeceğim o ki kafam çok karışık lutfen fikir verir misiniz.

Daha anlaşılır yazarak baslayabilirsin.
Çocuktan ayrılarak devam edebilirsin.
Kız ahlaklı çıkmış ustetelik..Siz "ne mânâ"dediğinizde çok daha sert bir cevap da verebilirdi.
Bu takıntı değil ayrıca..Zayıflık ,yoksunluk.Belki de bağımlılık ama takıntı değil.

Kafan neden karısıyor anlamıyorum.Takıntı yapacak bir konu bile yok ortada.Cocuk bos vakitlerini kızlarla degerlendiriyor ve o kız olmasa da baska bir kız illa olur.Bir kere yapan yine yapar takıntı yaptım diyecegine ayrıl kurtul.Bu hıyardan bir cacik olmaz benden demesi.

Daha anlaşılır yazarak baslayabilirsin.
Çocuktan ayrılarak devam edebilirsin.
Kız ahlaklı çıkmış ustetelik..Siz "ne mânâ"dediğinizde çok daha sert bir cevap da verebilirdi.
Bu takıntı değil ayrıca..Zayıflık ,yoksunluk.Belki de bağımlılık ama takıntı değil.
Evet ben aranızda ne oldu diye sorduğumda anlatmadı üstelik ama tekrardan affeder ve birlikte olurlar diye asıl takıntı bu işte

Canımmm bu çocuk seni Bi sefer aldattım aldattı ha Ayşe ha Fatma şans verilecek bir durumda değil insanın hayatı bu kadar değersiz olmamalı ne hali varsa görsün hem seni hem o kızı kullanmış deyyus kendine gel hemen ondan vaz geç😑

Evet ben aranızda ne oldu diye sorduğumda anlatmadı üstelik ama tekrardan affeder ve birlikte olurlar diye asıl takıntı bu işte
Yahu neden anlatsın,sen kimsin ki o kıza sual ediyorsun ?
Erkek arkadaşına soracaksın bacım,elin kızını darlamayacaksin.
Zaten biraz kendine saygin olsa ; onun bunun kapisana gidip ne oldu diyerekten sormak yerine bırakırdin bu çocuğu.

Canımmm bu çocuk seni Bi sefer aldattım aldattı ha Ayşe ha Fatma şans verilecek bir durumda değil insanın hayatı bu kadar değersiz olmamalı ne hali varsa görsün hem seni hem o kızı kullanmış deyyus kendine gel hemen ondan vaz geç😑
Birlikteyken olmadığı için aldatmaya saymıyorum ben. Ama yapması asla hoş değil kabul edemem ben beklerken uzulurken böyle yapması üstüne Instagram'da kalsın diye diretmesi barışmak için geldiğinde bile. Ben okey desem o kız hep instada kalacaktı yani mantığa bak

Birlikteyken olmadığı için aldatmaya saymıyorum ben. Ama yapması asla hoş değil kabul edemem ben beklerken uzulurken böyle yapması üstüne Instagram'da kalsın diye diretmesi barışmak için geldiğinde bile. Ben okey desem o kız hep instada kalacaktı yani mantığa bak
Birlikteyken yapmaması aldatma degilse de 1 ay icinde hızını alamamasi sana olan hislerinin gercekliginden süphe ettirmeli.Anlasilan o ki yaslar kücük..

Gerçekten sevseydi 1 aylık ayrılıkla koştura koştura başkasıyla olmazdı. Emin ol öpüşmeden fazlası var bu olayda. Ayrılman gerekirken gitmiş kıza hesap soruyosun…

Burada hamileyim, iki çocuğum var deyip aldatıldım diyenlere bile ayrıl diyorlar (demeliler de) siz eşiniz bile olmayan ve yaptığı hareketten kalbinde bir yerinizin olmadığı da anlaşılan bu insana karşı NEDEN sorumluluk hissediyorsunuz. Bunu kabul etmeyin yarın evlenseniz yine yapar hamileydin,tatildeydin eee bende erkeğim der. Bunu göz önünde bulundurarak karar verin.

X