Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk takma kahkül kullanan var mı?

evet resim eklemeniz mümkün mü acaba...
fiyatına göre ürün satıyorlar demekki...:84:

valla şu kadarını söyliym kendi saçımla aynı renkte bile olsa yapı olarak ayrılıyor. peruk gibi yapay bi görüntüsü var. hiç takmadım bile saçıma, öyle tutarak baktım kaldırıp attım bi kenarda duruyor. Ev arkadaşım da beğenmedi hiç. o da alacaktı eğer hoşuna gitseydi. zaten şaşırmıştm ben de nie o kdr ucuz die, ve orda olumlu puan vermişler o da beni yanılttı, gerçi ben de olumlu puan verdim o da satıcı çok ilgiliydi ne sorduysam anında cevap verdi, kargo da çok hızlıydı, ayıp olmasn diye ayrıntı yorum yazmadm oraya. ama bana sorarsanız beğenmezsiniz, gerçek saç olmadığı çok belli.
bi de netten almayn bnce gidin yernde görün tam uyumlu olsn rengi, saç tellerinin kalınlığı falan. bunlar çok önemli.

tek çıt çıtın sentetiği bile enaz 25 tl 13 tlye aldığınız sanırım extra sentetik ve doğal saçda tabiki belli olur ben denedim 100 tlydi kuaför bile ayırt edemezdi muhteşemdi yoğunluğu rengi kesimi kızılay Ankarada denedim merak edene adını veririm.

kızlar takma kahkül almayı düşünüyorum kullananlar resim eklerlerse çok sevinicem

evet kızlar ya resmi olanlar eklerse sevinirim ya hem bizim gibi almayı düşünenler örnek olursunuz

kahkülünde mi takması çıkmış?? vay anasını orjinal hiçbişey kalmayacak yakında, herkes yapay herkes sahte.

kahkülünde mi takması çıkmış?? Vay anasını orjinal hiçbişey kalmayacak yakında, herkes yapay herkes sahte.

uslubunüz ve kullanıdıgınız kelimeler çok çirkin öncelikle bunu belirteyim takma lens,dolgulu iç çamaşırı,saç protez meme,tırnak,kirpik vs kullanan herkesi yapma sahte olmakla itham ediyorsunuz

şimdi benim alnım dar ve şaçlarım dalgalı günlük yaşantımda şekle girmeyen önümde minicik saçlarla ugraşmaktansa takma kahkülü özel günlerde veta arzu ettigim herhangibir zamanda kullanır rahatıma bakarım
bu tür aparatlar zaman fakiri biz çalışan bayanların kendilerine bakımlarını oldukça kolaylaştırmakta ve konforlu kılmakta

Son düzenleme:
kahkülünde mi takması çıkmış?? vay anasını orjinal hiçbişey kalmayacak yakında, herkes yapay herkes sahte.

çok haklısınız vallahi.. Allah'ın verdiği nelerine yetmiyorsa... Zorlamanın ne alemi var. Adriana lima olacak garibanlar sanki )

arkadaşlar valla ben bu takma kahkülden almadım ama kuaförde görmüstüm bi kız takmıstı okadar güzel yakısmıstıki hatta kuaföre sordum elinde warmıs olanları gösterdi bana hemen taktım kendıme cok begendım ama tepesi biraz kalınca duruyodu oyüzden belli oluyodu birazda olsa ama onu kuaför biraz kesimle azaltabileceğini sölüyo ozaman gayet doğal duruyomus ve o kızda gördüğümde hiç belli olmuyoodu profesyonel bi kesimle ve iyi sekilde taktığınız zaman 10 numara oluyo hiç anlaşılmıyo ve cok rahat bunu cok sewdim saçlarınıza sürekli kahkül kesmek zorunda kalmazsınız bu sayede :)

gerçekten çok haklısınız,
bazen vakitsizlikten duş alamadığım zamanlar oluyor o zaman sabahları sadece saçımın perçem kısmını yıkayıp gerisini topuz yapıyorum
çalışan kadınlar böyle hayatını kolaylaştıracak şeyleri kullanmakta son derece haklı,
bakımlı kendine dış görünüşüne özen gösteren çalışan kadınlar tabi.

Bence güzel birsey kuaförlerle ugrasacagıma ister cıkarır ister takarım
kahkülüm uzadı kestireyim derdide olmayacak ohh mis!
Bazı kuaförlerde insanı çileden çıkarıyor

Son düzenleme:
Esra Erol mesela 2 gün önce takma kahkül takmıştı...Ve eminim kimse anlamamıştır..
Harika duruyor ve hiç kimse anlamıyor..

Esra Erol mesela 2 gün önce takma kahkül takmıştı...Ve eminim kimse anlamamıştır..
Harika duruyor ve hiç kimse anlamıyor..

Bende anlamadım Esra Erolun kahkülünü :) ertesi gün saçlarını açık bırakınca kahküllerinin olmadığı gördüm, ozaman çaktım takma kahkül taktığını
Hiç belli olmuyorduuu..
Banada kahkül yakışıyor, ama alnım terlediğinde hemen kahküllerim bozuluyor. Bu yüzden takma kahkül istiyorum terlediğimde bozulmaz herhalde

aaa.. bende takma kahkül olayına takmıştım kafamı.... neden olmasın... gezmede tozmada alın yapısı uygun olanlar kullanabilir.. de nerden bulabilirimki bunu:) ama denemeliyim...

Allahım yaaa takma kahkulde mi varmış , yok yok yani kadınlar sınır tanımıyo , erkeklere acıyorum valla

kuaför bana sana tavsiye etmiyorum dedi alnın geniş değil dedi yaa
halbuki yıllardır kullanıyorm ben kahkül- takması acaba dedğinz gibi biraz kaba duruyor da ondan mı yakışmayacağını düşündü
bilemedm
bn de kararlıym ama gidip denicem güzel olursa alcam :) çok eğlenceli hatta değişk kesimlerini almak lazm yandan kahkülde güzel olur :)) alan varsa nrden aldı ve memnun mu acaba, bizi de yönlendirse hani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…