Dudak Makyajı tam olarak bu tonda bir ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Shadya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2013
63
5
$Dark-Red-Lipstick-For-Olive-Skin.jpg

bilen duyan var mı aranızda kızlar ? hangi markadır hangi koddur ? çok istiyorum çok :KK43:

çok sağol canım, mac ruby wuu çok duydum aslında denemek istiyordum. gitmişken diva ya da bir bakayım o zaman :KK61:

golden rose matte velvet 18,19 ve 20 numaralarına bakmanı tavsiye ederim.aslında 18 numarası tam bu renk ama dudaklarında nasıl duracağını bilmediğim için resimdekine yakın bütün renkleri söyledim.yalnız benim önerdiklerim mat rujlar ve dudakları çabuk kurutabiliyor.:KK34::KK34::KK34::KK34:

golden rose matte velvet 18,19 ve 20 numaralarına bakmanı tavsiye ederim.aslında 18 numarası tam bu renk ama dudaklarında nasıl duracağını bilmediğim için resimdekine yakın bütün renkleri söyledim.yalnız benim önerdiklerim mat rujlar ve dudakları çabuk kurutabiliyor.:KK34::KK34::KK34::KK34:

canım hemen bakıyorum golden rose a da. evet mat rujların en büyük sorunu kuruluk ama altına biraz dudak nemlendiricisi uyguluyorum ben genelde :nazar:

cnm bu rujda hile var ya, tam olarak bunu bulamazsin, farkli tonlarla golgelendirme yapmis bunlar..

evet tatlım photoshop uygulamışlar orası kesin :/ ama en azından mat ve benzeri bir kırmızı tonu bulsam hiç fena olmaz :KK1:

aradığınız ruj rimmel katemoss 30 numaraya benziyor.. resim ekliyorum ama her dudakta farklı durabilir renkler.. Bende biraz daha koyu duruyo bu ruj sizin istediğiniz tondaki gibi.. $page.jpg

Mac Russian Red'e benziyor gibi. Kenarlarına da siyah kalemle gölgelendirilme yapılmış.

Alt dudağın orta kısmı ya aydınlatılmış ya dudakta ombre yapılmış.
Rimmel London'ın Kate Moss serisindeki 107 numaralı mat ruj isteğinizi karşılar bence.

bu renge hem çok benzeyen hemde mat bir ruj buldum sonunda :KK9: pastel daylong kisproof lipcolor no 9 kızlar .
çok fena rengi ve sabahtan akşama kadar dudakta kalıyor. kat kat sürmediğiniz sürece problem yok. çünkü kat kat olunca kalıcı rujlarda olan pul pul dökülme problemi var. 1 kat yeterli zaten rengi çok yoğun :KK34:

canım oriflame kataloguna bi gözat online sitesinden
ben ordan alışveriş yapıorum bu tonlar mevcuttu

tatlım temsilcisiyim zaten :) ama hiç bu tonunu görmedim oriflame in. benzer gibi görünüyor katalogta ama elime geçen renkler tam istediğim gibi değil

tatlım temsilcisiyim zaten :) ama hiç bu tonunu görmedim oriflame in. benzer gibi görünüyor katalogta ama elime geçen renkler tam istediğim gibi değil

hımm anladım canım hiç bu ton almadım ordan benimkiler hep bej açık tonlar...
bence bu fotoyla rossman gibi bi yere git kızlar yardımcı testr la filan denersin en azından:KK16:

X