tamtur pırlanta alyans

northernlight

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
1.184
2.167
39
arkadaşlar alyans olarak tamtur (veya yarım tur) pırlanta kullananlar var mı? ben bu yüzükleri çok seviyorum. ancak haliyle damatın alyansıyla takım olmuyor. bu bir soru işareti. bir de kullanımı rahat mı? fikirlerinize ihtiyacım var.

Hiç rahat değil taşların arka tarafına su giriyor kurumadigindan benim elimi egzamaya kadar götürmüştü tavsiye etmem elimi zor kurtardım

tamtur kullanışlı değil parmak olcunuz değişirse büyültme küçültme yapılamıyor pırlanta da.beştaş tavsiye ederim ben kullanıyorum yıllardır.ama zırkon taşlı bır tamtur alabılırsınız uygun fiyata sevıyorsanız.

tamtur kullanışlı değil parmak olcunuz değişirse büyültme küçültme yapılamıyor pırlanta da.beştaş tavsiye ederim ben kullanıyorum yıllardır.ama zırkon taşlı bır tamtur alabılırsınız uygun fiyata sevıyorsanız.
öneriniz için teşekkürler. ben de 5 taşları sevemedim bir türlü :KK43: zirkon düşünmüyorum, belki yarımtur olabilir, yarımturda küçültme büyütme yapılabilir sanırım

arkadaşlar alyans olarak tamtur (veya yarım tur) pırlanta kullananlar var mı? ben bu yüzükleri çok seviyorum. ancak haliyle damatın alyansıyla takım olmuyor. bu bir soru işareti. bir de kullanımı rahat mı? fikirlerinize ihtiyacım var.

Bende senin gibi beştaş sevmyrm senin gibi. Tamtur seviyorum tektaşla ikisi çok kibar duruyo.. Beştaş kaba geliyor bana. Bendr yok ama almak isterdim. İlla pırlantasına gerek duymuyrm pırlanta da beyaz altın o kısımları normali de bişey olsa içim acımaz. :)

Ben tamtur kullaniyorum ve çok rahat ellerinizi yikarken cıkartırsaniz daha rahat olur ben oyle yapiyorum ve cok hoş duruyor

X