Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Tanınmış Oğlaklar

oğlak tanınsa nolur tanınmasa nolur yani?Yeniliğe açık olmayan karamsar soğuk içine kapanık dışa dönük inat kinci yalnız ...Ben demiyorum burç kitapları yazıyor okuyun..Eğer dünya oğlaklarla dolu olsa hiçbir yenilik olmazdı eğlence olmazdı kimse gülmezdi...Endişeli tipler olurduk!Aynı düzende hemstır gibi dönüp dururduk..:KK52:Katı katı çok katı...

seda sayan ve nihat doğanıda unutmayalım,ayrıca bende oğlak burcuyum burdan bnm gibi bütün oğlak burçlarına selamlarımı iletiyorum :KK70:

Benim aynı burcu taşımaktan gurur duyduğum
Gelmiş geçmiş en büyük bilim adamlarından biri Newton da oğlak burcu
Ayrıca Barış Manço, Elvis Presley, Fatma Turgut, Ferman Akgül gibi başarılı sanatçılar da bizim burcumuzdan :)

oğlak tanınsa nolur tanınmasa nolur yani?Yeniliğe açık olmayan karamsar soğuk içine kapanık dışa dönük inat kinci yalnız ...Ben demiyorum burç kitapları yazıyor okuyun..Eğer dünya oğlaklarla dolu olsa hiçbir yenilik olmazdı eğlence olmazdı kimse gülmezdi...Endişeli tipler olurduk!Aynı düzende hemstır gibi dönüp dururduk..:KK52:Katı katı çok katı...

Ben niye onlardan değilim yoksa ben oğlak değil miyim? :KK53: Neyse Jim Carrey de var, demek ki herkes için geçerli değil hıh :KK1:

X