Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

Kızlar yine ben.
Ben dün gece tarlusalı bitirdim. Bugün öğleden sonra koyu kahverengi kanamam başladı. Az önce de bir parça gördüm pedimde. Bu parça, ilaç rahim duvarını kalınlaştırdığı için olmuş olabilir mi?

Arkadasla doktor banada tarlusal verdi sabah bir aksam bir tane içmek için ben iki gün tek kullandım ve kanama başladı bu normal mi?

merhaba arkdşlr polikistik yüznden 2 aydr adetm gecikiyo gecen hafta pazrtesi doktara gittim tarlusal adet söktürücü verdi günde 4 tane aldım sabh 2 akşam 2 olmk üzere 3 günde ilaç bitti ilcım biteli 6 gün oldu hala adet görmüş değilim ilacı kullanan yada bilgisi olan varmı ? kaçıncı günde adet görülüyo ?
Ben kullandım iki gün önce geldi bnm tarlusal i kullaninca daha erken oldum yani

İlacı 6 gün kullandım.İlaç bittikten 2 gün sonra oldum çok şükür.
Şimdi bir ay sonrasını düşünüyorum.
Kullananlar söyleyebilir mi, sonraki ay normal zamanda mı oldunuz :KK64:

Kızlar lütfen yardım edin bana. Şubat ayından beri adet olmuyorum. Nisan 16da doktora gittim hem bebek için hem de pco için. Bana tarlusal ve inofolic verdi. Bugün tarlusal biteli 12 gün oldu ama hala adet olmadım. Göğüslerim şiş 2 gün öncr adet ağrısı gibi ağrım oldu ama adet olamadım. Ara sıra hafif rahim bölgesinde ağrı oluyor ama gene tık yok. Bugün gebelik için idrar testi yaptım o da negatif. Noluyor bana kızlar. Lütfentecrübelerinizi paylaşılmasınız. :KK43::KK43::KK43:

Kızlar lütfen yardım edin bana. Şubat ayından beri adet olmuyorum. Nisan 16da doktora gittim hem bebek için hem de pco için. Bana tarlusal ve inofolic verdi. Bugün tarlusal biteli 12 gün oldu ama hala adet olmadım. Göğüslerim şiş 2 gün öncr adet ağrısı gibi ağrım oldu ama adet olamadım. Ara sıra hafif rahim bölgesinde ağrı oluyor ama gene tık yok. Bugün gebelik için idrar testi yaptım o da negatif. Noluyor bana kızlar. Lütfentecrübelerinizi paylaşılmasınız. :KK43::KK43::KK43:
Merhaba canım, doktorum banada tarlusal verdi biteli 4 gün oldu bende pkoluyum bu arada ama daha adet olmuş değilim. Doktoru aradım bugün bana hamilelik olabilir dedi ve bende imkansız olduğunu söyledim çünkü eşim korunuyor. Doktor orası belli olmaz dedi. Kafa karıştırıcı. Bazı bayanlar tarlusal ile hamile kalabiliyorlar. Sende idrar testine pek güvenme derim. En garanti bir kan testi yaptırman çünkü erken gebelik idrarda çıkmayabiliyor.

Merhaba canım, doktorum banada tarlusal verdi biteli 4 gün oldu bende pkoluyum bu arada ama daha adet olmuş değilim. Doktoru aradım bugün bana hamilelik olabilir dedi ve bende imkansız olduğunu söyledim çünkü eşim korunuyor. Doktor orası belli olmaz dedi. Kafa karıştırıcı. Bazı bayanlar tarlusal ile hamile kalabiliyorlar. Sende idrar testine pek güvenme derim. En garanti bir kan testi yaptırman çünkü erken gebelik idrarda çıkmayabiliyor.

Kan testi yaptırdım sonuç negatif ve hala adet olmadım. Kızlar sebebi ne olabilir. Tarlusala ragmen neden adet olamadım. Doktora gidicem tabiki ama şu anda içim içimi yiyor

Arkadaşlar adetim gecikti çok sancim vardı adet olmadim bebek vr umuduyla gttm doktor 6 cm kist vr dedi bna tarlusal verdi 10 gn snra adet olan adetliyken gel dedi canım çok skkn bebek kist varken olmucakmi sizce

Arkadaşlar adetim gecikti çok sancim vardı adet olmadim bebek vr umuduyla gttm doktor 6 cm kist vr dedi bna tarlusal verdi 10 gn snra adet olan adetliyken gel dedi canım çok skkn bebek kist varken olmucakmi sizce
Merhaba canım benim bildiğim kist varkende bebek olur ama kist büyük olunca bebeğin rahimde yaşama alanı kısıtlanır. Ya da düşük olabilir. Bunlar ihtimaller dahilinde ve miyom olduğu halde doğum yapanlar var. Umutsuzluğa kapılma. Önce bi tedavini ol. Allahtan ümit kesilmez.

Tskr ederim peki 10 gn gectikten snra adet olmazsam ne olur gebelikmi vardır yoksa kist buyudumu demek olur );
Kusura bakma çok geç gördüm yazını. Şöyle bişey ki öncelikle doktor sana ne çeşit bir kist olduğunu söyledi mi? Kistten dolayı adet olamamışsın belliki... Ayrıca 10 gün içinde 6cm kistin 7 cm olacağını sanmıyorum. 10 günlük bir kür vermiş doktor sana ki 11. gün adet olabilirsin. Olamasan bile telaşlanma 5 gün daha müsade et kendine. Baktın ki 10 günlük kür bitti olmadın bekledin yine olmadın muhtemelen doktorun gebelik testi isteyecektir. Çünkü tarlusal içip hamile kalan bayanlar var.
Ayrıca 10 gün demişsin ama tarlusal 1 kutu mu verdi? Eğer öyleyse 10 gün içinde adet olman gerekiyor. 10 günden sonrası 1 kutu tarlusal için gebeliğe işaret eder.

Son düzenleme:
Adet olamadığım ay tarlusal kullanmıştım bana misin demedi. 15 gun sonra proftan randevu aldım rahim olması gerekenden kalın dedi. Önce emin olmak icin beta hcg istedi sonra 1hafta günde 3kez primolut kullandım biter bitmez adet olmustum

Canım benim de 3 cmlik kistim var tarlusal kullandim biteli 5 gün oluyor daha adet olmadım. Doktorum bana kistin düşmeden bebek tedavisi yapılamaz dedi ikisi birden büyürmüş ileride tehlikeli olurmuş, bir de kistin 6 cmden fazla büyürse ameliyatla alinmasi gerek dedi, iyi bir doktora görün ihmal etme cnm

Tmm cnm saol dha ilaç bitmedi ama ilaç içmeden önce sancim olurdu smdi sancim yok ama hep leke gelmeye basladi beyaz

X