Tarlusal yaktı beni kızlarr yardımmm :(

Vira28

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
15
4
kasım 14 te farlusal kullanarak adet oldum ,adet olunca ilacı kestim ama 2 kutu kullandım . bugun oldu hala adet olmadım ama ayın 10 yada 11'inde kahverengi akıntı geldi ama adet gelmedi her zaman akıntıdan sonra adet olurdum ama olmadım . Test de negatif ama çok korkuyorum kızım daha 9 aylık emziriyorum :KK43: Sizce hamilemiyimm ..:KK43:(​

canım ustunden cok zamn gecmıs ama merak ettım bende suan aynı durumdaym ne cıktı gıttıgınde doktora ?

Merhaba ben tarlusal kullanıp hamıle oldugumu ögrendım uc kez test yapmıstım ama negatıftı ılac bıttıkten 10 gun sonra anlasıldı hamıle oldugum

p
Merhaba ben tarlusal kullanıp hamıle oldugumu ögrendım uc kez test yapmıstım ama negatıftı ılac bıttıkten 10 gun sonra anlasıldı hamıle oldugum

pekı ne gıbı belırtı yasadın benım gogus uclarım cok acıyo hatta suan dokunamıyorum kasıklarım agrıyo belım kopuyo sankı bacaklarım agrıyo cok huzursuzum gergınım adet olamadıgım ıcınmı bunlar yoksa hapın etkılerimi

Benım kasık agrım oldu adet olcam sandım hatta hıc aklıma gelmedı goguslerımde agrıyodu ama ben ılacı ıctım dıye onemsemedım sende benım gıbı hamıle olabılırsın dıkkat et test yap

canım benım hap bıttıgınden berı delı gıbı kasıklarım belım karnım agrıyo goguslerımın ucu suanda cok fena acıyo ama bugun test yaptım negatıf benım bu aykı gercek adet tarıhım bugundu ama sadece kahverengı lekebıdamlada kan geldı ama test negatıf ?

canım benım adet tarıhım bugun ama sadece kahverengı lekelenme bı damlada cok ufak yanı peceteyle sıldıgımde dun gece kan geldı bıdaha bısey gelmedı sabah ıcım rahat etsın dıye test yaptım negatıf cıktı olsa cıkardı degılmı ?

ama tarsulalı kulladıgım 15 gunu doldu hala bısey yok cıldırcam yanı oderece huzursuzum

ama sole anlatayım sana bız gerı cekılme yontemı uyguluyoruz bebek dusunmemıstık 25 martta adet olmam gerkıyodu olmayınca doktora gıttım 5 nisanda tarlusalı verınce 6 nisanda basladm 11 nisanda bitti 15 gun gecti bugun 25 nisan adet gunum ama hala adet yok ortada pufffffffffffffffffffff

Daha var bekle canım ben adetın gectı sandım yerlesme kanaması olabılır oyle olan cok ama adette olabılırsın

normalmi ? ama en son 24 subatta oldum 24 martta olmadım ve suan nisandakini olmuyorum vucudum cok gerildi hapla bıle olmuyo dusunmeden edemıyorum neden diye doktora gıdıcem haftaya iznim var katnım goguslerım kasıklarım delı gıbı agrıyo 11 nisandan beri yani hap bıttıgınden veri ama olmuyo

Şimdı anladım canım hamıle olabılırsın bak belırtılerın bunu gosteryo o ılacı ıcenler 10 gun ıcınde adet oluyo normalde evde yaptıgın teste cıkmayabılır pazrtesı yap derım

doktora carsambaya randavu aldım salı gunu gıtmeden test yapsammı yoksa gerek yokmu sence zaten nevarsa kanda cıkar

Idrarda daha gec cıkıyo gec dusuyo ıdrara bence kan en ıyısı hıc pıskojını bozma bebek ıstıyosun dımı canım

yanı aslında sole soylıyım 5 aylık evliyim bıraz daha ılersı ıcın ıstıyorduk oyuzden korunuyoruz ama haplada adet olmayınca artık endıselenmeye basladım cok gerildim cunku bu hapla herkes adet olmus olmayan yok gıbı sadece arada sizin gıbı hamişler cıkıyo onlar olmamıs yanı nebileyim hic dusunmemıstım ama olmayınca test yap dedıler arkadaslar bugun yaptım adet gunum dıye bısey cıkmadı ben kotu bısey cıkar dıye korkuyorum hastalık gıbı bebek cıkarsada uzulmem bıraz erken gelmıs olur ama :)

X