Tarot bakalim :)

Meri_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
32
2
Selam kizlar :)

Bi suredir Tarot bakiyorum yalniz surekli tanidigim insanlar oldu bunlar, simdi tanimadigim insanlara bakip birazdaha gelistirmek istiyorum kendimi.
Isteyen olursa seve seve bakarim :) Ozel mesaj atarsaniz ordan yorumlarinizi gonderirim.

Sevgiler

canım ben istiyorum nasıl bilgiler göndermem gerek sana

Bi suredir Tarot bakiyorum yalniz surekli tanidigim insanlar oldu bunlar, simdi tanimadigim insanlara bakip birazdaha gelistirmek istiyorum kendimi.
Isteyen olursa seve seve bakarim :) Ozel mesaj atarsaniz ordan yorumlarinizi gonderirim.

Sevgiler
size özel mesaj attım eğer bakarsanız çok mutluu olurum şimdiden teşekkürler:KK9:

mesaj attım size, bir de teyzem için atacağım şimdi, bakabilirseniz sevinirim :)

Son düzenleme:
Kizlar özur dilerim, özel mesajlara henuz cevap veremiyormusum 25 mesaj yazmadim diye. once bi kac konuya filan cevap yazip 25 mesajimi doldurayim hepinize geri donucem insallah :)

Kizlar özur dilerim, özel mesajlara henuz cevap veremiyormusum 25 mesaj yazmadim diye. once bi kac konuya filan cevap yazip 25 mesajimi doldurayim hepinize geri donucem insallah :)
bekliyorummmmm gelmeniziiiii buraya yazın dolsun hemencik

tamamdır bekliyoruz, 2. mesajımı da gönderdim :)

tekrar teşekkür ederim size sağolun. size arada sırada yazmak isterim tarot için umarım sorun olmaz:KK9::KK9:

Sevgiler

mericim özelden mesaj attım :):KK54:

canım ya güzel yorumlamışsın güzel bakıyorsun :)
teşekkür ederim :)

Merhabalar Meri :)
bende rica edebilir miyim

ismim merve
ilişkim yok ama aklımda biri var
sorum genelde o ben ne çıkarsa :)):KK12::KK12:

Merhabalar Meri :)
bende rica edebilir miyim

ismim merve
ilişkim yok ama aklımda biri var
sorum genelde o ben ne çıkarsa :)):KK12::KK12:

Canim bi kac kisi daha var ozel mesaj atan onlara bi bakiyim sirayla sanada donucem mutlaka, hatta istersen sende ozel mesaj at ordan takip etmesi daha kolay oluyor bana.

X