Tarot falı bakanın kahve falına bakarım:)

else03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
944
103
Tarot falıma bakabilirmisiniz kızlar bende karşlıgında kahve falı bakarım :))))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim anlayamadım aşk için baktircaktım

Canim anlayamadım aşk için baktircaktım

Tamam canim katinada ask destesi zaten bana bazi bilgilerin gerek
isimler sevgilininkide seninkide
sac rengi gözrengi ten rengi burclariniz ??

Tamam ozeldn mesaj atıyorum canım

Tamam ozeldn mesaj atıyorum canım

Canim bazen senin gözlerin asktan kapaniyor göremiyorsun senin farkedemedigin bazi seyler oldugu cikmis falinda
iliskiniz uzun zamandir devam ediyor
zamaninda araniza bir bayan girmek istemis kumral birisi ama basarili olamamis
gecmiste birakmissin böyle bir felaketi
tartismalar yasamissiniz tatsiz gecen günleriniz olmus haliyle yipranmissin üzmüs bu cocuk seni bi aralar
ama birbirinize karsi sevginiz hala sürüyor bu yüzden birbirinizden kopamamissinizevlilik var mi dersen henüz yok canim ama simdilik iliskinde devamlilik oldugu cikti

Çok saol canım kahve ic at falnı bende sana bakayım

Tarot falıma bakabilirmisiniz kızlar bende karşlıgında kahve falı bakarım :))))

$1111.jpg $2222.jpg $3333.jpg $4444.jpg $5555.jpg

benim kahvemde bu canim

Ozel mesajla atıyorum şimdi canım

Canim bazen senin gözlerin asktan kapaniyor göremiyorsun senin farkedemedigin bazi seyler oldugu cikmis falinda
iliskiniz uzun zamandir devam ediyor
zamaninda araniza bir bayan girmek istemis kumral birisi ama basarili olamamis
gecmiste birakmissin böyle bir felaketi
tartismalar yasamissiniz tatsiz gecen günleriniz olmus haliyle yipranmissin üzmüs bu cocuk seni bi aralar
ama birbirinize karsi sevginiz hala sürüyor bu yüzden birbirinizden kopamamissinizevlilik var mi dersen henüz yok canim ama simdilik iliskinde devamlilik oldugu cikti

Canım bişey sorcam bu kumral kadın ilişki acısından aldatma gbi bişey mi aramıza girmiş?

Canım bişey sorcam bu kumral kadın ilişki acısından aldatma gbi bişey mi aramıza girmiş?

cANIM ARaniza girmek istemis ama basaramamis

Benim falimi buraya yazabilirmisin canim mesajini hep basliklara doldurmussun hic bisi anlasilmiyor :KK50:

Aa tamam canım 3 tane kız var biri birinin dolduruşuna geliyor biri sana laf getirebilir laf soyleyebilir ama iyi degil canın çok sılmış senin iki yüzlü bi insan var dikat et buna yakınında yuzune guluyor ama dıkatli ol bi kadin var çok temiz hep sana dua ediyor uzun boylu bi kız var birindn destek alıyor arka alıyor ama bu kişi iyi biri degl hanenin ustunde karabulutlar var bi erkek var ama iyi temiz bi çocuk cok duşunceli ailenin dışından ama aileye yakın u harfi var bide bi insan var bu insanın gercek yuzunu yakın zamanda goreceksiniz sadce sen degl başkalarıda gorecek cok tecrubeli deglm k.bkma canım bu kadar bakabildim

Aa tamam canım 3 tane kız var biri birinin dolduruşuna geliyor biri sana laf getirebilir laf soyleyebilir ama iyi degil canın çok sılmış senin iki yüzlü bi insan var dikat et buna yakınında yuzune guluyor ama dıkatli ol bi kadin var çok temiz hep sana dua ediyor uzun boylu bi kız var birindn destek alıyor arka alıyor ama bu kişi iyi biri degl hanenin ustunde karabulutlar var bi erkek var ama iyi temiz bi çocuk cok duşunceli ailenin dışından ama aileye yakın u harfi var bide bi insan var bu insanın gercek yuzunu yakın zamanda goreceksiniz sadce sen degl başkalarıda gorecek cok tecrubeli deglm k.bkma canım bu kadar bakabildim

Agzina saglik canim olumsuz seyler hissettin galiba ???
hayirlisi ne diyim

Kizlar konu guncelldir tarot falima bakanin kahve falina bakicam

X