Tarotan anlayanlar bakabilir mi?

Melisa222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
9
3
22
Merhaba daha önce gördüğüm bazı görülerden bahsetmek istiyorum. Iki yıl önce bir tarot destesi almıştım ancak fal bakamıyordum yani yorumlayamiyordum. Benim asıl söylemek istediğim iki hafta önce gördüğüm rüya ve daha düne kadar ara sıra gördüğüm görüler.
Rüyallarım doğru çıkar genelde.

20200805_120245.jpg

Rüyamda kader çarkı ve değnek altılısı gördüm. Bri bu tarot kartlarını gösterip yorumladı. Isteğine kavuşacaksın dedi. Bir süredir tam uyucakken gözümün önüne çok net bir şekilde bazı tarot kartları geliyor. Bu kartlar arasında kılıçlar altılısı, aşiklar, ölüm ve tılısım yedilisi var.
Uzun süredir tarot bakmiyorum ve hiçte aklımda değildi. Tarotan anlayan biri varsa bu kartları beraber yorumlayabilir mi lütfen?
Interneten anlamlarına baktım ama bir tarot bilen bakarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Ben de tarota yeni başladım aslında ilgim uzun zaman önceydi.Anlamlarına bakmışın gerçi ama benim yorumum öncelik olarak değnek altılısı ve kader çarkını gördüğün için düşmanlarını yenip hedeflerine ulaştığın zaman artık senin için gelmiş ve zaferle müjdeleniyorsun.Aşk hayatında geçmişte sıkıntılar yaşamışım ve bunları düşünmeyip önüne baktığında ölüm kartının sana vadettiği yeni başlangıçlara erişip tılsım 7 lisinin söylediği gibi sabrın sonundaki mükafatını alacaksın.💐

Ben çok uzun zamandır elimebile almıyorum. Ama bence bu kartlar yakın zamanda alacağın bir kararın yanlışlığının habercisi. Bu yanlış karar senin uzun zamandır emek verdiğin bazı şeylerin elinden kayıp gitmesine neden olabilir ve hayatın hıc tahmin edemeyeceğin bir şekilde değişime uğrayabilir. O yüzden doğru bir secim yapmak için aceleci davranma. SSahipoduklarinla yetinmeyi dene dir süre. Tabi ne demişler falainanma falsız kalma :)

Bende merak sardım bu işe benim gibi merak edenler varsa buradan başlayabilirler güzel bir Türkçe kaynak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba daha önce gördüğüm bazı görülerden bahsetmek istiyorum. Iki yıl önce bir tarot destesi almıştım ancak fal bakamıyordum yani yorumlayamiyordum. Benim asıl söylemek istediğim iki hafta önce gördüğüm rüya ve daha düne kadar ara sıra gördüğüm görüler.
Rüyallarım doğru çıkar genelde.

Eki Görüntüle 2671423
Rüyamda kader çarkı ve değnek altılısı gördüm. Bri bu tarot kartlarını gösterip yorumladı. Isteğine kavuşacaksın dedi. Bir süredir tam uyucakken gözümün önüne çok net bir şekilde bazı tarot kartları geliyor. Bu kartlar arasında kılıçlar altılısı, aşiklar, ölüm ve tılısım yedilisi var.
Uzun süredir tarot bakmiyorum ve hiçte aklımda değildi. Tarotan anlayan biri varsa bu kartları beraber yorumlayabilir mi lütfen?
Interneten anlamlarına baktım ama bir tarot bilen bakarsa çok sevinirim. Teşekkürler.
selam, tesadüf denk geldim sırf bunun için üye oldum siteye. özelden bana rüya haricindeki hayatında çıkmazda kaldığın veya dönüm noktası gibi gördüğün konuyu anlatırsan - ki öyle bir durumu ifade ediyor kartlar şu durumda -sana kartları bütün olarak yorumlayabilirim, zaten belli ama yine de net olmasını isterim, sevgiler..

ayrıca sunu da belirteyim tarotu herhangi biyerden alıp bilmeden baslarsanız basınıza arkadasın yasadıgı gibi durumlar gelir, kartları arındırmanız gerek,birinin size el vermesi gerek yahut kartların enerjisini kontrol edebilecek gucunuzun olması gerek. kartları kendi kendinize almanız tavsiye edilmez. internetten bakarak yorumlayamazsınız, astroloji bilmeniz gerek, duasını bilmeniz gerek, korunma yontemlerini bilmeniz gerek, arındırma islemini bilmeniz gerek. iskambille veya farklı destelerle desteklenirse tadından da yenmez.
arkadasımızın yasadıgı "kartların onu sahiplenmek istemesi" durumudur. ama su durum negatif anlamda sahiplenmektir. rastgele acılıp kapanmaz kartın kutusu, saklama yontemi vardır, kartların sizinle konusurken dilini anlamanız vardır, kartlarınızı sevmeniz vardır, bakarken bulundurmanız gereken objeler ve kokular vardır....
tarot diger fallar gibi degildir, herkes kaldıramaz, bilmeyen birine baktırırsanız hem size hemde bakana zulmeder. tarot'un lanetini duymayan kaldı mı?
lutfen bilmeyen, anlamayan biriyseniz tarot haric yontemleri seciniz. bu sıradan bir fal degildir.
yazar arkadasım lutfen kartlarını denize at, atabilecek durumda degilsen siyah bir bezle muhafaza et( kartlarına kimse dokunmamalı) ve daha sonra denize at.

X