tarzımı biraz değiştirmek istiyorum önerileriniz neler?

E

ElmaTurtanaz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ElmaTurtanaz
ImageShack - Image Hosting :: 0105091553a.jpg

ImageShack - Image Hosting :: 2304091214.jpg

arkadaşlar bu resimlerdeki kişi benim:))) bilenleriniz vardır,diyet başlığında 92den 72ye başlıklı konuyu açan kız:)))

kendime bir sözüm vardı,zayıflayana kadar güzelleşmek adına hiçbir şey yapmayacaktım:)) artık 70 kiloda birisi olarak normal kiloda fakat biraz daha kilo verse kötü olmaz denecek bir kilodayım:))))

tarzımı biraz değiştirmek istiyorum...yani yaşıtlarım gibi(17) alımlı , biraz çekici biri olmak istiyorum.sizce bana nasıl saç modeli yakışır,ne türde giysi giymeliyim, yani ne yapsam daha alımlı biri olurum??? yardımlarınızı bekliyorum...:)))))))))) lütfen fikirlerinizi esirgemeyin:)

Canım işe saçlardan başlayabilirisin.
Saçlarının kesimi klasik geldi bana,şöyle daha uçuşan bir saça aralarda gölgelerle hava katabilirsin.
Hafif pastel tonlarda bir allık ve parlatıcı rujla(fazlasına ihtiyacın yok )makyajını tamamlayabilirisin.
Kıyafet renklerinide yılın trendy renklerinden seçersen,şöyle yaz uygun ince kumaşlar,cıvıltılı renklerle
Zaten güzel olan sen,çok cici bir genç hanıma dönüşürsün.
Ayrıca kilo konusundada tebriklerimi iletiyorum.Şeniz

tavsiyeleriniz için teşekkürler:) yüzümün büyüklüğünü geri plana atacak bir saç modeli istiyorum ama boyunu kısaltmadan nasıl olacak bilmiyorum...

tatlısım bence saclarına hiç dokunma bu yasta kesinlikle boyayı flnda dusunme ne kadar gec boyayla tanısırsan bence o kadar iyi =)

tatlısım kızmasan birsey dicem ...ben senin tarzını pek begenmedim =( yani renk uyumları pek hosuma gitmedi ...bence ilk once kıyafetlerini yenilemekle baslamalısın

saclar cok güzell.. ama maşa yapmayı dene.. yada yaptır... maşa olmasada kendin dalga ver saca.. kahküller uzadıkca yana atılan kahkül seklinde düzelttçrçç rengi flanda güzl bence.. ayrıca tebrik ediyorum.. azimli kızmıssın baya.. hemde güzel...

çıtır bir makyaj yap.. rimelin hafif allıgın ve parlatıcın... kareli etek giymekten kacın.. kilolu gösterir.. kot giy tunik giy üstüne kemer tak kalın kalın.. =) bide xl bi canta koluna.. .ince halka küpeler tak.. bilekliklerle doldur kolunu...=) şimdilik ukadar

valla kapkaççılık olayları olmasa öyle bir çanta takmayı düşünürdüm:))) siyah bir kot almayı düşünüyorum :) saçlarıma da kuaförde bir hava verdircem artık...:))) saçımda boya yok ama oksijen suyu ve papatya karışımı var. :)))

a.s.:nazar:bence katlı bır model yap sacını kısaltmadan.ayrıca daha spor bır pantolon duz bır badı ona uygun şirin gozlerı on plana cıkaracak hafıf bır makyaj ve ufak tefek takılarla fıstık gıbı olursun :) sac rengınıde karamel yaparsan ve dalgalı fon cekersen cok guzel olur yada cıkolata kahve

pembe ve mavi renkleri tercik etmelisin. Saçların kırılmış gibi fazla güzel durmuyor kırılma ama kaydirigubbakcemile3 etek yerin seni daha zayıf ve uzun boylu gösterecek şeyleri tercih etmelisin. siyah bol bir pantolon tercih et üstüne giyebiliyorsan askılı birazda bol badyler tercih et. saçlarınada maşa yap yada yaptır fazla kıvır olmasın ama. maşa hem daha genş daha alımlı ve güzel görünmeni sağlar. Bunlarda benden nacizane fikirler :nazar: :hooray:

saclarını v seklınde katlı kestır tatlım bence.etek gıymekten kacın bır sure.dar paça kotlar uzerıne tunıkler renklı renklı super olur.makyajı cok abartma rımel allık parlatıcı yeter bence saclarının rengı sımdılık ıdare eder yasın geregı daha cok erken boya ıcın.aksesuarlarla cıvıl cıvıl genç bır kız olursun.
haaa bu arada bravo kılo verme azmin için tebrıkler yaneeeopuyorumnanaktan

canım bende katlı kesimi öneririm saçlarında..kırpmalarına da kısalı uzunlu çok güzel olur tabii güwendiğin bi kuaförde..kıyafete gelince ben yukarıdaki önerilere ek olarak fırfırlı gömlekler üzerine kısa yelekler..dar paça pantolonlar,,genelde koyu mawi kot tercih et..sade bi badi üzerine uzun zincir ucuna takılı bir uçla kolyeler..saatin olsun kesinlikle beyaz:)diğer koluna rengarenk bileklikler..babet ayakkabı tercih et bence yazın..we siyah çorabi ten çoraba değiştirsek daa ii sanki..daa küçüğüm deme..şimdiden dolabın seni yansıtsın..saçıma 1 defa boya yaptım..21 yaşındayım we bir daa asla yapmam:)beyaz gömler her kadının dolabına olmalı bence,,beyaz gömleğin üzerine pembe atlet badi süpper yapar seni..saçlarının boyu harika,,onları ii kullan..kçib,,öptüm seni

sacının boyu cok hoş sakın kısaltma, aralara katlar attırırsan cok daha modern görünecektir. etek yerine kot pantolonlar fizigini daha hoş gösterebilir, üstüne de yazlık ince bodyler şirin babetlerle cok hoş duracaktır. çilek rengi parlatıcı edin yazın dudaklarda cok guzel duruyor:)

Bence öncelikle saçlarına bolca kat attır boydan da azıcık kestir.Katlar hareketlendirecektir saçlarını bir de üstüne içe dönük düz fön of of değme keyfimize zemuszemus

Ne çok düğüne giden görümce gibi,ne de kız çocuğu gibi durmayacak bi giyim tarzı oturtmak lazım yaş 17 olunca..Şıkır şıkır etekler,rengarenk badiler,düşük bel kotlar ve yine rengarenk ışıltılı takılar çok hoş durabilir.

Çok hafif tek kat fondöten+şeftali tonlarında allık+gözlere rimel-eyeliner+dudakların inceyse turuncu veya açık pembe tonlarında lipglosslar çok güzel olur.

Çok inceltmeden kavisli alınmış kaşlar da hoş olacaktır canım sositososito

Mesela etek giyiyorsan mevsim bahar veya yazsa topuğu 5 cm geçmeyecek şekilde olacak açık renkli yazlık ayakkabılarla daha zarif bir duruş kazanabiliriz diye düşünüyorum.

Bir de birkaç kilo fazlalık var demişsin ya tatlım,10-15 milyona korseler satılıyor çok da güzel saklıyorlar fazlalıkları :KK66:

Ayrıca kilo vermedeki iradene hayran kaldığımı belirtmeden geçemem canım tebrikler!!

Son düzenleme:
X