Taşınma nakliye sorunsalı

wegageldikgidicez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
166
83
30
Merhaba kızlar bi önceki konumun devamı olarak ve fikirlerine ihtiyacım var ,insan insana herzaman lazımdır.

taşınırken neler yaptınız nakliyeciler bildiğim baktığım kadarıyla gidilcek il kat sayısı eşyaların nekadar olduğu ile ilgili olarak fiyat değisiyor bildigim kadarıyla sabit bi fiyat verilmiyormuş.

Merakettigim şu = nakliye tutup memnun kalıp tavsiye verecek olur mu ?🙂

Otobüsle eşyalarımı yolladım uzaga gelin oldum diye googlede yorumlar okudum eski konular olduğu için linkten yoruma cevap yazamadım

Ptt ile çeyizlerimi yolladım diyenleri okudum.
Kamyonet tutup benzin atıp şöför buldum gönderdim diye okudum, şuan biriktirdiğim fikirler bunlar kızlar 🥰nakliye+kargo+kamyonet+otobüsle yollatmak

Ben olsam böyle yaparım ,buda var seçenek ,böyle daha uyguna gelir dediginiz veya hertürlü tecrubelerinize açıgım fikirlerinizi bekliyor olacağım yavaş yavaş netleştirmeye geçmem gerekiyor bu taşınma yeni düzenim için .

Hangi yol daha kolay cazip olur ,tanıdığımın kamyonetimiz var deyip kiralayabilceğim benzinide koyup günlük kiralayabilceğim

Biz kiralamıştık uygundu güvendik tavsiye ederiz diyebilceginiz ,otobüsle eşya yollatmak mesela otobüsün bagajina her yolcunun 1bavul veya 2koliden ibaret bir izin olmuyormuydu ,

Eşya yollatmaya özellikle otobüslermi var ?yoksa🙄

Selam canım öncelikle şimdiden kolay gelsin. Taşımacılıkta nakliye bedeli mesafe+ev oda sayısı+binaların kat bilgilerine göre yapılıyor. Anladığım kadarıyla mesafe fazla taşınmada. Bu duruma yaşamadıgım için yorum yapamayacagım ama buraların yeşillenmesi dileğiyle :)

X