Tatil Sorunsalı

A gerçekten mi ya :KK70: nefret ettiğim şeyleri yazayım ben yine de :KK70:

Kaydırakların merdivenleri pas içinde, barların yanına kokudan yaklaşılmıyor (dökülüp silinmeyen içkiler nedeniyle) amfi tiyatronun hemen yanında çöp konteynerları var amfinin sağ tarafında oturursanız burnunuzun direği kırılıyor :deli: tabaklar düzgün yıkanmıyor hep lekeli, otel kapasitesi çok yüksek ama bunu karşılayacak ne personel var ne de şezlong vs..

Çalışanların yüzde 90ı stajyer öğrenci, çok tecrübesizler ve misafirle nasıl konuşulacağını dahi bilmiyorlar.

Çıkarken şikayet defterine nasıl yazdıysam artık halkla ilişkiler müdürü tarafından arandım. Seneye tekrar bekliyoruz, sizi otelimizde tek müşteri gibi ağırlayacağız dedi :KK45: ama gider miyim? Asla.

Umarım gönlünüze göre bir otel bulursunuz.
Hahahha çok güldüm vallahi :KK70: Biz gitmeden önce mutlaka yorumlara bakıyoruz, bundan sonra daha temkinli olacağım sanırım çünkü siz bir çok şeyden şikayet etmişsiniz biz pek şikayet etmemiştik :KK70:

Bizimde şikayetlerimiz oldu elbette ama sadece ilk girişte bekletildik vs şeklinde tabaklarda çok pis görmedim ben 1-2 tane vardı örneğin görmüştüm ama onu kenara koyup altındaki almıştım mesela, bardaki içki kokusundan rahatsız olmadım ben hiç normalde koku konusunda çok hassasımdır halbuki ama beni rahatsız etmedi, havuz bardaki kokteylleri mükemmeldi mesela çok çok beğendim, türk kahvesi çoğu otelde ücretliyken orda ücretsizdi mesela her gün sabah ve akşam türk kahvesi keyfi yapmıştık ben çok düşkünümdür :) personel yetersiz ve çoğu stajyer öğrenci o kısma bende katılıyorum ve gereken uyarıyı yaptık bizde aynen, amfiye de pek gitmedik biz genelde çarşıya vs gidip gezmeyi seviyoruz o konuda da sıkıntı yaşamadık :) o yüzden genel olarak beğendik :)

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah siz de istediğiniz gibi bir tatil yaparsınız :)

Bu sene turist sayısı azaldı galiba tüm oteller inanılmaz uçmuş başka açıklaması olamaz bunun :KK70:
Bence kış yaşanmadı sıcak çok olacak gibi durduğu için nasıl olsa insanlar kesin bu şekilde tatil yapar düşüncesiyle fiyatlar artmıştır. :KK70: Bu arada Fethiye Sun City Beach otelini tavsiye ederim

Bence kış yaşanmadı sıcak çok olacak gibi durduğu için nasıl olsa insanlar kesin bu şekilde tatil yapar düşüncesiyle fiyatlar artmıştır. :KK70: Bu arada Fethiye Sun City Beach otelini tavsiye ederim
Baktım ama burada kum çok çok az hiç sanmıyorum kabul edeceklerini:KK43: ben artık ege taraflarından umudu kestim hatta mersini dahi eledim akdenizde de antalyaya bakıyorum her yıl mecburen:21:

Baktım ama burada kum çok çok az hiç sanmıyorum kabul edeceklerini:KK43: ben artık ege taraflarından umudu kestim hatta mersini dahi eledim akdenizde de antalyaya bakıyorum her yıl mecburen:21:
İnçe kum var aslında taşlık değil yani.Kumu niçin istiyorsunuz bilmiyorum ama biz bacaklarımızı gömmüştük eğlencesine :) Biz çok keyif almıştık şahsen.Tabi tercih sizin :)

İnçe kum var aslında taşlık değil yani.Kumu niçin istiyorsunuz bilmiyorum ama biz bacaklarımızı gömmüştük eğlencesine :) Biz çok keyif almıştık şahsen.Tabi tercih sizin :)
Zevk meselesi tabi :) kumlara basmayı, yatmayı vs seviyoruz :)

Çok lüks bir yer aramıyorsanız otel tavsiyesi verebilirim uygun fiyatlı :)
Ah keşke erken görseydim yorumunuzu ancak kararımızı geçen yıllarda gittiğimiz otelden yana kullandık aldık bugün :) siz yazın ama yine de belki yorumuzu okuyup gitmek isteyen olur ya da daha sonra kullanırız :)

X